Beschrijving
Gerenoveerde appartement met twee woonlagen op 5 min. van het centrum en uitvalswegen
Het appartement is onlangs gerenoveerd en beschikt over een woon/eetkamer met moderne keuken, nieuwe badkamer en 2e toilet. Het appartement verkeert in uitermate goede staat, is zonder enig werk direct te bewonen en heeft een eigen nieuwe cv-combiketel, thermostaatkranen op de radiatoren en beschikt over een eigen berging op de begane grond. In dit gebouw zijn slechts twee wooneenheden. Na de entree op de begane grond is de opgang naar het op de 1e en 2e verdieping gelegen appartement.
Indeling
1e verdieping
Hal met meterkast, groepenkast met aardlek, elektra- en watermeter.
Modern betegeld toilet met fontein.
Tevens de moderne badkamer met douche, 2e toilet, wastafel en aansluiting wasmachine en droger.
Ruime woonkamer voorzien van dubbele beglazing en moderne keuken in hoekopstelling o.a. voorzien van koelkast, afwasmachine, magnetron, 4-pits kookplaat en afzuiging.
2e verdieping
Op de tweede verdieping bevindt zich een grote slaapkamer met twee grote kantelramen.
De bijdrage Vereniging van Eigenaars bedraagt ca. € 185,= incl. de kosten voor o.a. opstalverzekering, canon, gas/Water/Licht en het (wettelijke) reservefonds. De eigenaren van de 2 appartementen zijn tevens de beheerders hiervan.