Om te wonen een prima plek, ruim uitzicht vanuit de woonkamer en kindvriendelijk vanwege het grasveld voor de deur waar kinderen kunnen spelen en voetballen. De supermarkt en het centrum zijn nagenoeg om de hoek en zelfs te voet prima te bereiken. Een tussenwoning waar u jarenlang met plezier en rustig kunt wonen. Het huis is oorspronkelijk in 1975 gebouwd en staat op een perceel van 162m² eigen grond. De tuin is geheel bestraat en een grasmaaier is niet nodig. Een prettige bijkomstigheid is dat de achtertuin op het zuiden is gesitueerd, houdt u van de zon dan zit u precies goed. Voor de opslag van spullen en fietsen staat er een houten tuinschuur ter beschikking. In januari 2021 is er een nieuwe HR combiketel geplaatst ( Merk Intergas)
Indeling Begane grond: Hal met meterkast en toiletruimte Ruime L vorm woonkamer met trap naar de verdieping. Open keuken met 2 keukenblokken tegenover elkaar. Bijkeuken met achterom en nieuwe deur.
Verdieping: Overloop Badkamer/doucheruimte 3 ruime slaapkamers Kastruimte/inloopkast met cv combiketel.
Info: een knusse woning op fijne plek, er zijn onlangs enkele kozijnen vernieuwd maar u moet het nog wel volledig naar eigen smaak en eigentijds maken. Er is een grote woonkamer en dat is een belangrijk onderdeel in een huis, u wilt toch ook een beetje ruimte. De kozijnen in het huis zijn van hout met op de verdieping HR++ glas en dubbel glas, op de begane grond dubbel glas en de voordeur en uitzetramen met enkel glas.
Bereken je maandlasten van dit huis > klik hier
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | tussenwoning | |
Bouwjaar | 1975 | |
Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
Bouwjaar | 1975 | |
Woon oppervlakte | 106 | |
Inhoud woonhuis | 386 | |
Buurt |
||
Woonwijk | Ja | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
CV ketel | Ja | |
Dak type | zadeldak | |
Tuin opp | 55 | |
Achterom | Ja | |
Tuin voor | Ja | |
Woontype | Woonhuis | |
Bijkeuken | Ja | |
Energielabel | C | |
Hellend dak | pannen | |
Open keuken | Ja | |
Perceel oppervlakte | 162 | |
Tuin achter | Ja | |
Tuin diepte | 1100 | |
Tuin breedte | 500 | |
CV ketel water | Ja | |
Tussenwoning | Ja | |
Tuin kwaliteit | Aan te leggen | |
Prijs opmerking | vraagprijs | |
Bijgebouw schuur | Ja | |
Eengezinswoning | Ja | |
Kwaliteit object | Normaal | |
Aantal slaapkamers | 3 | |
Onderhoud buiten goed | Ja | |
Opmerkingen isolatie | dubbel glas | |
Ligging achtertuin zuid | Ja |
Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox
Zoek je een geschikte school in de buurt van de De Beeklanden in Schoonebeek?