Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Staat Makelaars biedt aan: Fellinilaan 246 in Almere middels een bieden-vanaf-prijs. Bekijk de woningvideo om een perfecte indruk van dit appartement en de prettige omgeving te ontvangen!

De Fellinilaan 246 in Almere is een riante appartement van maar liefst 84 m² + 10m2 groot balkon. Het appartement beschikt één riante slaapkamer, keurig afgewerkte badkamer en separate wasruimte. Het balkon is gesitueerd op het zuiden wat zorgt voor onvergetelijke avondjes, kijkend over het weerwater en genietend van de avond zon!

Door de uitstekende centrale ligging zijn alle voorzieningen zoals een school, peuterspeelzaal, gezondheidscentrum binnen enkele ogenblikken te bereiken en met enkele minuten wandelen, sta je midden in het stadshart van Almere Centrum of bereikt u het treinstation van Parkwijk of Almere centrum.

Mocht je even een frisse neus willen halen? Dat kan, want met enkele minuten lopen sta je in het mooie en gezellige Lumière park.



Appartement
Het gebouw is vanuit een centrale entree met intercom te betreden van waaruit je middels een trap of lift toegang krijgt tot de vierde verdieping.
Binnenkomst in de hal waarvandaan u de slaapkamer, de badkamer, het toilet, de wasruimte en woonkamer met open keuken kunt bereiken.

De woonkamer is riant en perfect gesitueerd met uitkijk over het weerwater. Vanuit uw luie stoel heerlijk wegdromen of op het balkon in het zonnetje genieten zijn beide hele goede opties. Doordat er gekozen is om de muur van de oorspronkelijke tweede slaapkamer weg te halen, is er een gezellige eethoek gecreëerd die uitkijk biedt over het ruime balkon en het weerwater.

De keuken is in een praktische hoekopstelling geplaatst en voorzien van een koelkast, vaatwasser, combi oven/magnetron, 5-pits inductiekookplaat en voldoende opberg- en kastruimte.

De badkamer is keurig afgewerkt met een strakke tegel tot aan het plafond. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en een dubbele wastafel met meubel. Het toilet bevindt zich separaat van de badkamer. Erg prettig is dat het appartement beschikt over een aparte wasruimte.

De slaapkamer is van erg ruim formaat. Doordat het appartement op de hoek gelegen is, beschikt de slaapkamer over een prettige lichtinval. Ook is er een mogelijkheid om een tweede slaapkamer te creëren.

Balkon:
Royaal, zonnig en privacy zijn de kernwoorden van het balkon. Op het zuid westen gelegen, dus tot in de latere uurtjes lekker vertoeven is een optie. Het balkon is te betreden middels een naar buiten draaiende deur vanuit de woonkamer.

Bijzonderheden:
- Keurig afgewerkt appartement
- Één slaapkamer (2e mogelijk)
- Perfecte ligging
- Indrukwekkend uitzicht
- Inpandige berging
- VvE €195,- p/mnd


Kenmerken

Algemeen

Soort woning Galerijflat
Bouwjaar 1996
Aantal kamers 2

Woningdetails

Bouwjaar 1996
Woon oppervlakte 84
Inhoud woonhuis 256
Aantal verdiepingen 1

Overige

Lift Ja
Balkon Ja
In overleg Ja
Kwaliteit object Normaal
Stadsverwarming Ja
Aantal slaapkamers 1
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Bijgebouw schuur check Ja
Mechanische ventilatie Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Galerijflat
Bouwjaar 1996
Aantal kamers 2

Woningdetails

Bouwjaar 1996
Woon oppervlakte 84
Inhoud woonhuis 256
Aantal verdiepingen 1

Overige

Lift Ja
Balkon Ja
In overleg Ja
Kwaliteit object Normaal
Stadsverwarming Ja
Aantal slaapkamers 1
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Bijgebouw schuur check Ja
Mechanische ventilatie Ja

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag
Wat worden mijn maandlasten?

Aangeboden door:

Staat Makelaars