Ruime TUSSENWONING in rustige woonstraat, op loopafstand van winkelgebied 'Cambuurplein'. De woning beschikt over een karakteristieke woonkamer met schouw, half-open keukenruimte en twee slaapkamers (mogelijkheid voor een derde slaapkamer). De achtertuin beschikt over een stenen berging en achterom. De woning wordt verwarmd middels een HR-combiket en is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. Het perceel van 89m² is in volledig eigendom.
Indeling begane grond:
Hal/entree met meterkast voorzien van vernieuwde automatische groepenkast. Woonkamer (voormalige en-suite) met erkerraam en schouw/rookkanaal. Vervolgens een half-open keukenruimte welke is voorzien van een eenvoudige opstelling zonder inbouwapparatuur.
Vervolgens een tussenruimte met toilet en achterentree. En tenslotte een badkamer voorzien van wastafel en douchehoek.
De achtertuin kent een beschutte ligging, met vrijstaande stenen berging en achterom via achtergelegen steeg.
Indeling 1e verdieping:
Op de overloop is de CV-combiketel gemonteerd, en zijn witgoedaansluitingen aanwezig. Aan de voorzijde is een royale slaapkamer aanwezig van ca. 15m², welke eventueel in twee slaapkamers kan worden opgedeeld.
De achterste slaapkamer (ca. 6m²) dient nog te worden afgetimmerd.
Bergzolder:
Vlizotrap naar ruime (niet-beloopbare) bergzolder (hoogte onder nok ca. 2,30m).
Bijzonderheden:
Elektrische installatie met 4 automatische groepen en aardlekschakelaar. Centrale verwarming met HR-combiketel AWB ThermoMaster 3HR, 2007, eigendom).
Een starterswoning met veel potentie!
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | tussenwoning,eengezinswoning | |
Bouwjaar | 1930 | |
Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
Bouwjaar | 1930 | |
Woon oppervlakte | 80 | |
Inhoud woonhuis | 280 | |
Aantal verdiepingen | 3 | |
Buurt |
||
Aan rustige weg | Ja | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
GasCV | Ja | |
Zolder | Ja | |
Dak type | Zadeldak | |
Dakraam | Ja | |
Tuin voor | Ja | |
Woontype | Woonhuis | |
BouwjaarCV | 2007 | |
Hellend dak | pannen | |
Perceel oppervlakte | 89 | |
Rookkanaal | Ja | |
Tuin achter | Ja | |
TypeCV ketel | AWB ThermoMaster 3HReigendom | |
CV ketel water | Ja | |
Dak opmerking | Dak materiaal: pannen | |
Douchecabine | Ja | |
Tuin kwaliteit | Normaal | |
Halfopen keuken | Ja | |
Aantal badkamers | 2 | |
Aantal toiletten | 1 | |
Bijgebouw schuur | Steen | |
Kwaliteit object | Eenvoudig | |
Beschutte ligging | Ja | |
Aantal slaapkamers | 2 | |
Onderhoud buiten goed | Ja | |
Verwarming opmerking | c.v.-ketel | |
Aanvaarding opmerking | Aanvaarding per direct | |
Tuin lengte achtertuin | Lengte 750 Breedte 250 Oppervlakte 21 | |
Ligging achtertuin oost | Ja | |
Glas gedeeltelijk isolatie | Ja |
Zoek je een geschikte school in de buurt van de Timorstraat in Leeuwarden?