In natuurrijke omgeving van landerijen ligt deze Royale Woonboerderij, het prachtige pand zal u verrassen met charmante details en een speelse indeling waarbij door kleur- en materiaalkeuze een harmonie is ontstaan die aanvoelt als een oase. Het ontbreekt niet aan luxe in deze authentieke woonboerderij welke volledig is gemoderniseerd met behoud van originele stijlkenmerken. De woning heeft circa 900 m³ inhoud en een woonoppervlakte van circa 310 m².
Rondom keurig aangelegde tuin met zitjes om de gehele dag van de zon te kunnen genieten. Jacuzzi van 2.20 * 4.40 M met ruim zwemgedeelte van 1.12 M diep waar je tegen de jetstream in kunt zwemmen. Meer dan voldoende mogelijkheid voor parkeren op eigen terrein. Ruime schuur/ garage (circa 150 m²) voor circa 10 auto’s, hooiberg, weiland, losstaand schuurtje, totale grondoppervlakte 10.683 m².
Veel privacy door hagen en omheining rondom. Elektrisch bedienbare toegangspoort.
CV-gas maar ook houtgestookte CV-kachel, gedeeltelijk vloerverwarming, gedeeltelijk dubbele beglazing, gedeeltelijk kapisolatie, veranda.
Het object is zeer geschikt voor inwoning van ouders/kinderen, praktijk aan huis e.d.
Voor buitenmensen, paardenliefhebbers en hobbyisten is dit een ideale plek met veel vrijheid en privacy.
Indeling: de entree bevindt zich onder de veranda, royale hal, gewelvenkelder, toilet met fonteintje, grote woon-/eetkeuken met diverse apparatuur (Smeg zes-pits gasfornuis, Quooker, Siemens oven, vaatwasser, GE Amerikaanse koelkast), terrasdeuren en voorzien van vloerverwarming, luxe badkamer met stoomcabine, whirlpool en massagedouche, vaste wastafel, designradiator en vloerverwarming. Oorspronkelijke woonkamer en opkamer zijn samengevoegd tot een living met verhoging (circa 35 m²) met eikenhouten vloer en houtgestookte CV kachel. Vanuit deze kamer komt u in een royale slaapkamer met tussendeur naar een halfopen ruimte die als kantoor in gebruik is maar ook gebruikt kan worden als slaapkamer. Vanuit het kantoor betreedt u een royale hal met 2e toilet, aanrecht met aansluiting voor twee wasmachines en een droger (achter schuifdeuren). Vanuit deze hal komt u in de voormalige deel welke is verbouwd tot een ruime woonkamer (circa 80 m²) met natuursteenvloer voorzien van vloerverwarming, terrasdeuren en gashaard.
Eén slaapkamer op de 1e verdieping heeft een eigen opgang via de trap naast de keuken. De overige 2 slaapkamers en 2e badkamer op de 1e verdieping zijn te bereiken via de andere trap.
1e verdieping: 3 slaapkamers van royaal formaat, waarvan 1 met suite, 2e badkamer met douche en vaste wastafel, veel bergruimte.
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | vrijstaande woning,woonboerderij | |
Aantal kamers | 8 | |
Woningdetails |
||
Woon oppervlakte | 318 | |
Inhoud woonhuis | 900 | |
Aantal verdiepingen | 3 | |
Energie |
||
Vloer isolatie | Ja | |
Buurt |
||
Aan rustige weg | Ja | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
GasCV | Ja | |
Garage | Ja | |
Ligbad | Ja | |
Woontype | Woonhuis | |
Bijkeuken | Ja | |
In overleg | Ja | |
Openhaard | Ja | |
BouwjaarCV | 2007 | |
Perceel oppervlakte | 10683 | |
Tuin rondom | Ja | |
Dak isolatie | Ja | |
Stoomcabine | Ja | |
TypeCV ketel | HR keteleigendom | |
CV ketel water | Ja | |
Douchecabine | Ja | |
Vrij uitzicht | Ja | |
Tuin kwaliteit | Verzorgd | |
Aantal badkamers | 2 | |
Aantal toiletten | 1 | |
Bijgebouw schuur | Hout | |
Kwaliteit object | Luxe | |
Garage vrijstaand | steen | |
Aantal slaapkamers | 4 | |
Buiten bebouwde kom | Ja | |
Verwarming opmerking | c.v.-ketel | |
Glas gedeeltelijk isolatie | Ja | |
Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Onderhoud buiten uitstekend | Ja |
Zoek je een geschikte school in de buurt van de Olevoortseweg in Nijkerk?