Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Aan de rand van het dorp Lunteren staat nu aan Edeseweg 9 een vrijstaande woning met garage te koop op een perceel van maar liefst 887 m2. De woning, gebouwd in 2012, is levensloopbestendig (bad- en slaapkamer op de begane grond) en biedt met 4 (slaap)kamers ook volop leefruimte voor het hele gezin. Er is een gezellige woonkamer met gaskachel aanwezig en via en-suite deuren is de woonkeuken bereikbaar. De royale tuin biedt verschillende plekken om van het buitenleven te genieten en over parkeren geen zorgen; er is voldoende gelegenheid op eigen terrein. Daarnaast bestaat er ook de mogelijkheid om een royale schuur te bouwen. De woning ligt op loop- en fietsafstand van de dorpsvoorzieningen en heeft een uitstekende bereikbaarheid: binnen enkele minuten bereikt u de snelwegen A1, A12 en A30. Voor natuurliefhebbers is Het Luntersche Buurtbosch vlakbij, met prachtige fiets- en wandelpaden. Ben je nieuwsgierig naar de sfeer en ruimte die deze woning te bieden heeft? Maak een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door deze unieke plek. Je bent van harte welkom!

Deze woning heeft een eigen website met o.a. fullscreen foto's. Kijk op edeseweg9.nl voor alle informatie.

Via de entree van de woning bereik je de hal, die toegang geeft tot de trapopgang naar de eerste verdieping, betegelde toiletruimte met wandcloset en fontein, meterkast (met glasvezelaansluiting), slaapkamer en de keuken. De woonkeuken met rechte opstelling(en) is voorzien van een kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vriezer en een vaatwasser. Er is voldoende ruimte voor een grote eettafel en middels en-suite deuren is de royale woonkamer te bereiken. De woonkamer is aan de voorzijde van de woning gesitueerd en beschikt over een sfeervolle (gas)kachel. Daarnaast is er veel lichtinval vanwege de grote raampartijen en er zijn openslaande deuren naar het terras naast de woning. Vanuit de hal is ook de slaapkamer bereikbaar. Deze slaapkamer beschikt over een vaste kast en biedt toegang tot de aangrenzende badkamer. In de geheel betegelde badkamer is een inloopdouche, wastafel en toilet aanwezig. Tot slot is vanuit de keuken de bijkeuken bereikbaar; een praktische ruimte waar – naast een toegangsdeur tot de achtertuin - de c.v.-installatie (Intergas 2012) en de aansluitingen voor een wasmachine en droger zijn te vinden. De begane grond is grotendeels voorzien van een mooie pvc-vloer met comfortabele vloerverwarming.

Via de overloop zijn de badkamer, een bergkast en 3 (slaap)kamers te bereiken. Er zijn 2 royale kamers met een oppervlakte van circa 25 m2 aanwezig en een extra kamer met dakkapel. Deze royale slaapkamers zijn nu voorzien van een scheidingsmuur voor bijvoorbeeld een inloopkast. Tevens is het mogelijk om van deze slaapkamers meerdere slaapkamers te realiseren. De badkamer beschikt eveneens over een dakkapel en is voorzien van een ligbad, wastafel en een toilet. Er is op deze verdieping diverse bergruimte gecreëerd en vanaf de overloop is de ruime vliering te bereiken. De vloer is grotendeels voorzien van een keurig laminaat.

De tuin rondom de woning is keurig aangelegd en biedt volop mogelijkheden. Zo is er een bestraat terras naast de woning, maar ook onder de overkapping aan de achterzijde is het heerlijk vertoeven. Deze overkapping beschikt aan alle zijdes over een elektrisch screen (volledig af te sluiten). Daarnaast is er een royaal gazon en zijn er diverse groene borders aanwezig met beregeningsinstallatie. De vrijstaande houten garage met vliering is ideaal voor het stallen van uw auto, fietsen en/of tuingereedschap. Daarnaast is er op het eigen terrein voldoende parkeergelegenheid voor meerdere auto’s. Deze woning biedt zowel binnen als buiten verrassend veel ruimte en mogelijkheden! Kom kijken, je bent welkom!

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 2012
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 2012
Woon oppervlakte 143
Inhoud woonhuis 472
Aantal verdiepingen 3

Energie

Vloer isolatie Ja

Overige

Tuin Ja
Garage Ja
CV ketel Ja
Dak type Dwarskap
Garage opp 38.59
Gaskachel Ja
In overleg Ja
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 877
Rookkanaal Ja
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel combi Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Garage electra Ja
Tuin kwaliteit Fraai aangelegd
Garage vliering Ja
Airconditioning Ja
CV ketel eigendom eigenaar
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2012
Garage vrijstaand Hout
Volledig isolatie Ja
Aantal slaapkamers 4
Garage electra deur Ja
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Vloerverwarming deel Ja
Mechanische ventilatie Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 2012
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 2012
Woon oppervlakte 143
Inhoud woonhuis 472
Aantal verdiepingen 3

Energie

Vloer isolatie Ja

Overige

Tuin Ja
Garage Ja
CV ketel Ja
Dak type Dwarskap
Garage opp 38.59
Gaskachel Ja
In overleg Ja
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 877
Rookkanaal Ja
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel combi Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Garage electra Ja
Tuin kwaliteit Fraai aangelegd
Garage vliering Ja
Airconditioning Ja
CV ketel eigendom eigenaar
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2012
Garage vrijstaand Hout
Volledig isolatie Ja
Aantal slaapkamers 4
Garage electra deur Ja
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Vloerverwarming deel Ja
Mechanische ventilatie Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Henk Bos Makelaardij