ROYAAL HERENHUIS, GEMODERNISEERD, met dubbele garage, zonnige tuin met tuinhuis, gelegen op een ruime kavel eigen grond aan doorgaand vaarwater. De woning is smaakvol verbouwd. De woonkamer is voorzien van een grindvloer. De tuin biedt een mooi uitzicht over het aangrenzende akkerland. Centrale ligging nabij Stadskanaal en openbaar vervoer. Geschikt voor bedrijf aan huis b.v. schoonheidssalon.
Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen (houtnerf motief) en sun screens.
Entree, hal, meterkast, toilet vrijdragend, royale L-vorm woonkamer met haard en prachtige grindvloer doorlopend naar de ruime leefkeuken. De keuken is uitzonderlijk fraai afgewerkt met een hoekkeuken v.v. inbouwapparatuur, grote inloopkelder. Doorloop naar de bijkeuken en dubbele garage.
Overloop, 3 ruime slaapkamers, betegelde badkamer voorzien van douchehoek en badmeubel, toilet met inbouwreservoir, trapopgang naar zolder.
Overloop, vaste trap naar ruime slaapkamer met zithoek
Fraaie landschapstuin met uitzicht over landerijen.
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | Vrijstaande woning | |
Bouwjaar | 1978 | |
Aantal kamers | 5 | |
Woningdetails |
||
Bouwjaar | 1978 | |
Woon oppervlakte | 175 | |
Inhoud woonhuis | 525 | |
Aantal verdiepingen | 2 | |
Energie |
||
Vloer isolatie | Ja | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
Garage | Ja | |
CV ketel | Ja | |
Dak type | Dwarskap | |
In overleg | Ja | |
Hellend dak | bitumeuze dakbedekking | |
Perceel oppervlakte | 1340 | |
Dak isolatie | Ja | |
CV ketel combi | Ja | |
CV ketel water | Ja | |
Glas isolatie | Ja | |
Muur isolatie | Ja | |
Kwaliteit object | Luxe | |
Aantal slaapkamers | 3 | |
Bijgebouw schuur check | Ja | |
Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Onderhoud buiten uitstekend | Ja |
Zoek je een geschikte school in de buurt van de Schoolstraat in Musselkanaal?