Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Op een mooie locatie op 't Hogeland, in het fraaie wierde dorp Rasquert, bieden wij te koop aan een fraai en vrijstaand woonhuis. Het woonhuis is de afgelopen periode vrijwel volledig verbouwd waarbij de bovenverdieping nog ruimte geeft voor eigen invulling. Hier is een globale indeling gemaakt waarbij dit nog in te richten is naar behoefte van de koper. In de huidige indeling treft u namelijk op de verdieping 2 slaapkamers in aanbouw met een royale overloop met kantoorfunctie. Verder hebben we het bij de verbouwing/renovatie over vervanging dak, isolatie, sanitair, vloeren etc. Eigenlijk is het geheel inmiddels van vrijwel alle gemakken voorzien, wooncomfort in een traditioneel en authentiek jasje.

Rasquert is een klein dorp in de regio Baflo/Winsum/Warffum. Het dorp kenmerkt zich door zijn fraaie karakteristieke objecten maar ook de gunstige ligging ten opzichte van de omliggende dorpen danwel steden. De stad Groningen is in slechts 20 autominuten te bereiken. Welkom!

Hal/entree welke toegang biedt tot alle vertrekken op de begane grond; woonkamer voorzien van nieuwe betonvloer met vloerverwarming en fraaie houten dekvloer; royale woonkeuken (ca. 23 m2) met toegang tot de kelder en een opstelling welke voorzien is van o.a. koeler, vriezer, vaatwasser, oven, inductiekookplaat en afzuiging; slaapkamer (ca. 16m2); schuurruimte met loopdeur en sectionale deur, de schuur is groot ca. 126 m2. Vanuit de hal toegang tot een kastenwand met witgoedaansluiting, gemoderniseerde toiletruimte en de royale badkamer. De gemoderniseerde badkamer is voorzien van een zeer royale inloopdouche, ligbad, wandcloset en dubbele wastafel (waskommen).

Middels vaste trap toegang tot de zolderverdieping waar in aanbouw nog 2 slaapkamers aanwezig zijn en een ruime overloop welke ook gebruikt wordt als kantoorruimte. Vanuit de verdieping is ook de schuur te bereiken.

- Geheel wordt verwarmd middels CV
- Volledig voorzien van isolerende beglazing
- Vrijwel volledig gemoderniseerd
- 16 zonnepanelen worden nog geplaatst
- Tuin in gebruik achter de schuur van Van Ewsumweg 3
- Eigenaar Van Ewsumweg 3 mag gebruik maken van de inrit van nummer 1
- Pracht object op een mooie en rustige locatie in het pittoreske Rasquert
- Treinstation op korte afstand gelegen (10 minuten loopafstand)

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 1890
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 1890
Woon oppervlakte 180.5
Inhoud woonhuis 1524
Aantal verdiepingen 2

Energie

Vloer isolatie Ja

Overige

CV ketel Ja
Dak type Dwarskap
In overleg Ja
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 620
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
CV ketel eigendom eigenaar
Volledig isolatie Ja
Aantal slaapkamers 3
Onderhoud binnen uitstekend Ja
Onderhoud buiten uitstekend Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 1890
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 1890
Woon oppervlakte 180.5
Inhoud woonhuis 1524
Aantal verdiepingen 2

Energie

Vloer isolatie Ja

Overige

CV ketel Ja
Dak type Dwarskap
In overleg Ja
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 620
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
CV ketel eigendom eigenaar
Volledig isolatie Ja
Aantal slaapkamers 3
Onderhoud binnen uitstekend Ja
Onderhoud buiten uitstekend Ja

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag
Wat worden mijn maandlasten?

Aangeboden door:

Reilink Vastgoed - Siddeburen

De nieuwste koopwoningen in Rasquert