Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR POOTERS MAKELAARDIJ.

Gelegen op een rustige locatie in de geliefde wijk Oud-Caberg, ruime hoekwoning met energielabel A, de woning is voorzien van woonkamer, keuken, badkamer, 4 slaapkamers en een ruime zolder, de tuin is voorzien van een berging en zij-ingang. Mogelijkheid tot aankoop van een separaat gelegen garagebox. 

Indeling:

Begane grond:
Entree, hal met meterkast, trapberging en het toilet voorzien van closet en fonteintje. Doorzon woonkamer (33m²) voorzien van een parket vloer en veel lichtinval. De keuken is voorzien van inrichting in hoekopstelling en de volgende apparatuur: afzuigkap, 4 pits gasfornuis, oven, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Vanuit de keuken is er toegang naar de tuin.
De tuin is gelegen op het zuidoosten en is voorzien van een zonnescherm, ruime tuinberging (10m²), een zij-ingang.

Eerste verdieping:
Overloop met toegang naar alle ruimtes. Slaapkamer 1 en slaapkamer 2 zijn beide 12m², slaapkamer 3 is 9m² en slaapkamer 4 is 6m². De badkamer (5m²) is voorzien van een ligbad, douche, vaste wastafel in ombouwmeubel en 2e toilet. 

Tweede verdieping:
Bereikbaar middels een vaste trap, zeer ruime zolderetage welke momenteel als opslag- en hobbyruimte wordt gebruikt. Hier zijn mogelijkheden voor het creëren van een extra slaapkamer. De witgoedaansluitingen bevinden zich op deze verdieping.

Extra informatie:
- De woning is netjes onderhouden. 
- De woning is volledig geïsoleerd, dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en dubbele beglazing.
- Grotendeels voorzien van rolluiken.
- 12 zonnepanelen aanwezig.
- Op de begane grond en eerste verdieping is een airco aanwezig.
- De c.v.-installatie (Nefit, bj. 2020) is gehuurd ( € 36,- p.m.). Extra boiler (eigendom).
- Zonnescherm aanwezig. 
- Mogelijkheid tot aankoop van een separaat gelegen garagebox € 22.500,-

Algemene informatie:
Gelegen in de rustige woonwijk Oud Caberg. Alle dagelijkse voorzieningen w.o. winkels en scholen zijn in de directe nabijheid aanwezig. Tevens is de woning gunstig gelegen t.o.v. de uitvalswegen naar België alsmede t.o.v. het oude stadscentrum van Maastricht.

Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.

Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.

Bovenstaande vrijblijvende informatie is door Pooters Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Echter aanvaardt Pooters Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Oppervlakten en maten zijn indicatief.

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Hoekwoning
Bouwjaar 1970
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1970
Woon oppervlakte 142
Inhoud woonhuis 479
Aantal verdiepingen 3

Energie

Vloer isolatie Ja

Overige

Tuin Ja
CV ketel Ja
Dak type Dwarskap
In overleg Ja
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 164
Tuin achter Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 33
CV ketel eigendom huur
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2020
Aantal slaapkamers 4
Show with reservation -1
Bijgebouw schuur check Ja
Mechanische ventilatie Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Hoekwoning
Bouwjaar 1970
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1970
Woon oppervlakte 142
Inhoud woonhuis 479
Aantal verdiepingen 3

Energie

Vloer isolatie Ja

Overige

Tuin Ja
CV ketel Ja
Dak type Dwarskap
In overleg Ja
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 164
Tuin achter Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 33
CV ketel eigendom huur
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2020
Aantal slaapkamers 4
Show with reservation -1
Bijgebouw schuur check Ja
Mechanische ventilatie Ja

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag
Wat worden mijn maandlasten?

Aangeboden door:

Pooters Makelaardij B.V.