Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Toe aan de stap naar een appartement in het centrum maar het liefst wel met een grote buitenruimte? Het kan in dit centrum gelegen drie-kamer appartement met dakterras aan de voorzijde en een balkon aan de zijde van de Langstraat. Hiermee is er dus de keuze voor zon of schaduw en biedt iedere buitenruimte een eigen beleving. Verder is er de beschikking over een eigen berging in het soutterrain. Het complex beschikt over een lift.

Indeling:

Begane grond

Centrale entree in hal met brievenbussen en bellentableau. Toegang tot de lift en trapopgang. In de kelder van het complex bevindt zich de eigen berging en de gezamenlijke fietsenberging.

Appartement (eerste verdieping)

Middels de galerij aan de achterzijde bereik je het grote buitenterras (ligging zuid-oost) met de voordeur. Hal met aan weerszijde toegang tot beide slaapkamers. Verder is vanuit de hal de separate toiletruimte met closet en fonteintje bereikbaar. Naast de toiletruimte bevindt zich de badkamer met ligbad en wastafel met planchet.

Binnenkomst in de woonkamer van ca. 25 m2. Aangrenzend bevindt zich de half open keuken met keukeninrichting in wandopstelling voorzien van oven, magnetron, koelkast en 4-pits gaskookplaat. Voorts de praktische bijkeuken met opstelling cv. combiketel en aansluitingen voor de wasapparatuur. Eveneens bereikbaar vanuit de keuken is het balkon aan de voorzijde met zicht op de levendige winkelstraat.

Bijzonderheden:

- Het appartement is gelegen op korte afstand van uitvalswegen en het NS-station. - Energielabel D. - Bijdragen Vereniging van Eigenaars voor onder meer de opstalverzekering, onderhoud en schoonmaak bedraagt €221,33,- per maand. - Parkeren kan op het achtergelegen parkeerterrein "Het Machinaal" met een vergunning. Kosten hiervoor bedragen €138,60,- per jaar. Voor de verkoop is een projectnotaris van toepassing. Dit betekent dat de keuze van de notaris niet vrij is aan de koper maar reeds is vastgelegd door de verkoper

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Galerijflat
Bouwjaar 1993
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1993
Woon oppervlakte 69
Inhoud woonhuis 137

Overige

Perceel oppervlakte 0

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Galerijflat
Bouwjaar 1993
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1993
Woon oppervlakte 69
Inhoud woonhuis 137

Overige

Perceel oppervlakte 0

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag
Wat worden mijn maandlasten?

Aangeboden door:

ERA Wijman Jansen makelaars