Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Penthouse met het mooiste uitzicht op de skyline van heel Rotterdam, van Waalhaven tot Brienenoordbrug!

Gelegen aan de Aalscholverstraat bieden wij u dit royale penthouse aan met maar liefst 123m² dakterras, een eigen overdekte parkeerplaats en zonlicht vanaf alle kanten! De woning is gelegen in een groene omgeving aan de rand van het Zuiderpark. Winkelcentrum Zuidplein, theater, zwembad en Ahoy liggen op loopafstand.

Dit royale penthouse bestaat uit twee verdiepingen op de 4e en 5e woonlaag. Op de 4e woonlaag komt u binnen in de entree vanuit daar heeft u toegang tot de eerste slaapkamer met vaste kastenwand, vaste kast in de entree en trapopgang naar 5e woonlaag. Op de 5e woonlaag stapt u binnen in L-vormige hal welke toegang geeft tot alle vertrekken zoals beide slaapkamers, ruime badkamer, toilet, woonkamer en de zeer ruime keuken met diverse inbouwapparatuur.

Vanuit de woonkamer en keuken heeft u toegang tot het riante dakterras. Het dakterras loopt om een groot deel van de woning en is maar liefst 123m²! Vanaf het dakterras heeft u een weids uitzicht over de wereldstad Rotterdam!

Daarnaast heeft de woning een goede bereikbaarheid. De diverse uitvalswegen zoals de A15 en A29 liggen op korte afstand.

Interesse?
Laat een berichtje achter en we plannen een afspraak in met elkaar!

De indeling van de woning is als volgt:

Begane grond:
- Entree van het complex met bellentableau welke is voorzien van een videofoon, postbussen en een ruime ontvangsthal. Toegang naar de lift en parkeergarage.

Vierde verdieping:
- Entree;
- Vaste kast, meterkast (naast de voordeur), lift en toegang tot de vijfde verdieping;
- Slaapkamer 1 (ca. 3.45 m x 1.79 m) is voorzien van een vaste kast.

Vijfde verdieping:
- L-vormige hal met toegang tot de verschillende vertrekken;
- Toiletruimte (ca. 1.42 m x 1.27 m) met een hangend closet en fonteintje;
- De badkamer (ca. 2.50 m x 2.16 m) met douche, wastafel en hangende kast;
- Slaapkamer 2 (ca. 5.28 m x 3.04 m) is gelegen aan de achterzijde van de woning met toegang tot dakterras;
- Slaapkamer 3 (ca. 5.15 m x 3.59 m) is gelegen aan de voorzijde van de woning;
- De woonkamer (ca. 7.62 m x 5.28 m) is gelegen aan de achterzijde van de woning met openslaande deuren die toegang geven tot het dakterras;
- De half gesloten keuken (ca. 5.24 m x 3.88 m | 1.42 m) is voorzien van inbouwapparatuur, een gezellige bar met onderkasten en uitzicht op het dakterras, ook is er een toegang tot het dakterras.

Berging:
- De berging (ca. 3.42 m x 2.66 m) is gelegen op de begane grond.

Goed om te weten:
- De woning is gelegen op erfpachtgrond welke is afgekocht tot 30 december 2050. De erfpacht van deze woning loopt tot 30 december 2090.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar: ca. 2003;
- Woonoppervlakte: ca. 135m²;
- Inhoud: ca. 445m³;
- Energielabel A;
- De woning is voorzien van houten kozijnen;
- De woning is voorzien van dubbele beglazing;
- Verwarming en warm- water middels CV-ketel (Intergas | 2017);
- Actieve VvE middels een maandelijkse bijdrage van € 222,71.

Oplevering: Q2 2023.

De koopovereenkomst wordt conform het NVM model opgemaakt met de daarbij behorende clausules die gebruikelijk zijn voor een woning uit deze bouwperiode.

De verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.

Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Kenmerken

Algemeen

Soort woning penthouse
Bouwjaar 2003
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 2003
Woon oppervlakte 135
Inhoud woonhuis 445
Aantal verdiepingen 2

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

GasCV Ja
Garage Ja
Aan park Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Dakterras Ja
Energielabel A
In overleg Ja
Penthouse Ja
BouwjaarCV 2017
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
Perceel oppervlakte 0
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Intergas Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal:Bitumineuze Dakbedekking
Douchecabine Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 40
Parkeerkelder Ja
Halfopen keuken Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Buitenzonwering Ja
LeeftijdCV ketel 6
Aantal slaapkamers 3
Show with reservation -1
Verwarming opmerking Cv Ketel
Onderhoud binnen opmerking Goed Tot Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Goed Tot Uitstekend

Kenmerken

Algemeen

Soort woning penthouse
Bouwjaar 2003
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 2003
Woon oppervlakte 135
Inhoud woonhuis 445
Aantal verdiepingen 2

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

GasCV Ja
Garage Ja
Aan park Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Dakterras Ja
Energielabel A
In overleg Ja
Penthouse Ja
BouwjaarCV 2017
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
Perceel oppervlakte 0
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Intergas Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal:Bitumineuze Dakbedekking
Douchecabine Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 40
Parkeerkelder Ja
Halfopen keuken Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Buitenzonwering Ja
LeeftijdCV ketel 6
Aantal slaapkamers 3
Show with reservation -1
Verwarming opmerking Cv Ketel
Onderhoud binnen opmerking Goed Tot Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Goed Tot Uitstekend

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag
Wat worden mijn maandlasten?

Aangeboden door:

Woonvisie