Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Niet ver willen lopen voor de dagelijkse boodschappen en geen zin om te klussen? Dan is dit recent gerenoveerde 3-kamer appartement gelegen op de tweede verdieping met ruim balkon, berging in de onderbouw en gelegen op eigen grond nabij de Picassopassage wellicht iets voor u!

Omgeving:
De wijk Schollevaar is gebouwd in de jaren 70/80. Het is een zeer waterrijke en groene wijk. Scholen, recreatie, sportfaciliteiten en winkelcentra zijn allemaal in de directe nabijheid. Zo kun je overdekt winkelen in winkelcentrum de Picassopassage, waar je terecht kunt voor de dagelijks boodschappen.
Behoefte aan een lekkere wandeling? Dan is het groene hart van Capelle aan den IJssel, het Schollebos, voor jou op loopafstand! Het Schollebos is de ideale plek om te wandelen & te sporten (Rugby, Cricket club & Golfclub zijn allemaal aanwezig). De wijk Schollevaar is qua openbaar vervoer goed gelegen door het NS treinstation “Capelle Schollevaar" en metrostation "Rotterdam Oosterflank". Zo ben je binnen 15 minuten op Rotterdam centraal of Gouda station. Daarnaast zijn bushaltes op loop-/fietsafstand te bereiken. Aan de noordzijde van de wijk bevindt zich een verbinding naar de rijksweg A20, waardoor de wijk goed bereikbaar is.

Indeling:
Begane grond:
Entree met videobellentableau en brievenbus, toegang tot het trappenhuis, lift en bergingen.

Tweede verdieping:
Entree met hal, meterkast en toegang tot alle vertrekken. Moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje. De woonkamer 7.13 x 4.15 beschikt over een fraaie visgraat PVC vloer en keurige muur- en plafondafwerking. Tevens heeft u vanuit de woonkamer toegang tot het balkon 6.46 x 1.35, welke is gelegen op het zuidwesten.
De strakke zwarte keuken (2023) 2.69 x 2.14 staat in een dubbele rechte opstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur; een inductiekookplaat met integreerde afzuiging, koel/vriescombinatie, combi-oven, vaatwasser en kokend water kraan met ijskoud water en bruisend water. De keuken heeft een vaste bergkast en geeft u ook toegang tot het balkon.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De eerste slaapkamer 4.00 x 2.57 en de tweede slaapkamer 3.10 x 2.39 hebben ook de fraaie pvc-visgraatvloer.
De moderne badkamer 2.65 x 2.12 is voorzien van douchecabine met regen- en handdouche, wastafelmeubel met spiegel en aansluiting voor wasmachine en/of droger.

Algemeen:
* Appartement is gelegen op eigen grond
* Actieve VvE met een VvE bijdrage van € 302.31 per maand
* Verwarming en warm water door middel van stadsverwarming
* Winkels op loopafstand
* Eigen berging aanwezig in onderbouw

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Appartement
Bouwjaar 1983
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1983
Woon oppervlakte 75
Inhoud woonhuis 182
Aantal verdiepingen 1

Overige

Lift Ja
Dak type Plat dak
NabijOV Ja
Plat dak Ja
Energielabel D
In overleg Ja
Eigen grond Ja
Open keuken Ja
Appartement Ja
Nabij winkels Ja
Oppervlakte woonkamer 29
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Stadsverwarming Ja
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Glas gedeeltelijk isolatie Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Appartement
Bouwjaar 1983
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1983
Woon oppervlakte 75
Inhoud woonhuis 182
Aantal verdiepingen 1

Overige

Lift Ja
Dak type Plat dak
NabijOV Ja
Plat dak Ja
Energielabel D
In overleg Ja
Eigen grond Ja
Open keuken Ja
Appartement Ja
Nabij winkels Ja
Oppervlakte woonkamer 29
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Stadsverwarming Ja
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Glas gedeeltelijk isolatie Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

HMJ Makelaardij