Privé gelegen 6-persoons L-vorm chalet op huurkavel in het prachtige coulissen landschap van de Achterhoek op EuroParcs De Achterhoek in Lochem.
Dit ruime chalet begeeft zich midden in de Achterhoekse natuur..
Deze woning spreekt in elk opzicht rust en ruimte. Dat ziet u ook gelijk terug in de living, welke de loungehoek, de eethoek en de keuken huist. Door de grote raampartijen in deze ruimte geniet u van veel lichtinval en prachtig uitzicht. De sfeervolle loungehoek is ingericht met een ruime bank, twee fauteuils, een salontafel, een tv-meubel met daarboven een tv. De CAI-aansluiting zorgt ervoor dat tv-zenders worden ontvangen en er is internet aanwezig.
De eethoek is aangekleed met een houten tafel en zes stoelen. Aangrenzend bevindt zich de halfopen keuken. Deze is luxueus uitgevoerd met een koelkast met vriesvak, een combimagnetron, een vaatwasser en een gasstel met afzuigkap. Door de vele keukenkastjes is er meer dan voldoende opbergruimte.
De zes aanwezige slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer is uitgerust met twee aaneengeschoven éénpersoonsbedden. Hier omheen is een inbouwkast gerealiseerd. Ook tegenover het bed is een inbouwkast geplaatst. De tweede slaapkamer is voorzien van twee éénpersoonsbedden Aan opbergruimte geen gebrek door de inbouwkast en de lades onder de bedden. De derde slaapkamer heeft twee slaapplaatsen in de vorm van een stapelbed.
De ruime badkamer is compleet betegeld. Hier zijn de douchecabine, het toilet, de designradiator en een badmeubel met spiegel en wastafel gesitueerd. De berging zorgt voor extra opbergruimte en voor de aanwezigheid van een wasmachineaansluiting.
De tuin is voorzien een groot betegeld terras met tuinmeubilair. U geniet van veel zonlicht. Verder bestaat de tuin voornamelijk uit gazon. De heg zorgt voor extra privacy.
Het object wordt verwarmd middels een CV en opgeleverd inclusief de huidige inventaris.
Parkkosten zijn overgenomen van 2024 en kunnen afwijken voor het komende jaar.
Europarcs De Achterhoek ligt aan de rand van Lochem in de mooi natuur van de Achterhoek.De Achterhoek heeft vele bossen, landgoederen, kastelen en gezellige dorpjes.
Kortom een fantastisch gebied om te wandelen en te fietsen. Er is in de Achterhoek nog veel rust en ruimte te vinden. De Kastelen staan nog op hun oorspronkelijke plek, terwijl spoken en de “witte wieven” nog gewoon hun werk doen.
De mooie Hanzesteden Zutphen en Deventer zijn de moeite waard om een te bezoeken.
Gezellig een dagje shoppen in Lochem, er is voor ieder wat wils in de omgeving van Rhuighenrode. Een dagje naar de Apenheul, de Waarbeek of lekker naar de bios, het is allemaal in de buurt.
Op het park is voor iedereen genoeg te beleven. Naast rust en ruimte zijn er mogelijkheden voldoende voor de kinderen en volwassenen om zich prima te vermaken.
Er is een binnen zwembad met jacuzzi en een indoor speelparadijs, midgetgolfbaan, Jeu de Boules, Tennisbaan, skelterverhuur, speeltuin en er is een recreatievijver met een heerlijke zandstrandjes en grasvelden.
Lekker zwemmen, vissen of bootje varen.
In het hoogseizoen is er een recreatieteam dat verschillende activiteiten organiseert.
Er is een supermarkt voor de eerste benodigdheden.
🏡 Uw Tweedehuismakelaar: Dé Expert in Chalets, Bungalows en Vakantiehuizen!
Op zoek naar de ideale partner voor de verkoop van uw chalet, mobiele bungalow of vakantiewoning? Zoek niet verder! Uw Tweedehuismakelaar is dé centrale speler in de markt, gespecialiseerd in het vinden van de perfecte match tussen vraag en aanbod.
✨ Waarom Uw Tweedehuismakelaar?
✅ Dichter bij de Markt Kun je Niet Staan!
Het belangrijkste pluspunt van samenwerken met Uw Tweedehuismakelaar is dat we letterlijk dichter bij de markt staan dan wie dan ook. We zijn toegewijd aan het begrijpen van uw behoeften en doelen, en we zorgen ervoor dat elke stap in het verkoopproces naadloos verloopt.
📆 Maak Direct een Afspraak!
Wil je jouw chalet, mobiele bungalow of vakantiewoning verkopen? Maak dan nu direct een afspraak met Uw Tweedehuismakelaar voor een persoonlijke bezichtiging of voor professionele bemiddeling bij de verkoop van jouw eigen chalet. Onze experts staan klaar om jou te begeleiden naar een succesvolle transactie!
Bezoek onze website uwtweedehuismakelaar.nl voor meer informatie en neem vandaag nog de eerste stap naar een vlotte en succesvolle verkoopervaring
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | Stacaravan | |
Bouwjaar | 2005 | |
Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
Bouwjaar | 2005 | |
Woon oppervlakte | 70 | |
Buurt |
||
Aan rustige weg | Ja | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
Bosrand | Ja | |
Bosrijk | Ja | |
CV ketel | Ja | |
WC check | Ja | |
Afwerking | Normaal | |
Schuifpui | Ja | |
Dubbelglas | Ja | |
Keuken type | halfopen keuken | |
Perceel oppervlakte | 245 | |
Gestoffeerd | Ja | |
Warm waterCV | Ja | |
Douchecabine | Ja | |
Gemeubileerd | Ja | |
WC in badkamer | Ja | |
Wastafel enkel | Ja | |
Design radiator | Ja | |
Aantal badkamers | 1 | |
Aantal toiletten | 1 | |
Kwaliteit keuken | Luxe | |
Kwaliteit object | Normaal | |
Onderhoud binnen | Goed | |
Onderhoud buiten | Goed | |
Beschutte ligging | Ja | |
Kabel aansluiting | Ja | |
Buiten bebouwde kom | Ja | |
Parkeergelegenheid | Ja |
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | Stacaravan | |
Bouwjaar | 2005 | |
Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
Bouwjaar | 2005 | |
Woon oppervlakte | 70 | |
Buurt |
||
Aan rustige weg | Ja | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
Bosrand | Ja | |
Bosrijk | Ja | |
CV ketel | Ja | |
WC check | Ja | |
Afwerking | Normaal | |
Schuifpui | Ja | |
Dubbelglas | Ja | |
Keuken type | halfopen keuken | |
Perceel oppervlakte | 245 | |
Gestoffeerd | Ja | |
Warm waterCV | Ja | |
Douchecabine | Ja | |
Gemeubileerd | Ja | |
WC in badkamer | Ja | |
Wastafel enkel | Ja | |
Design radiator | Ja | |
Aantal badkamers | 1 | |
Aantal toiletten | 1 | |
Kwaliteit keuken | Luxe | |
Kwaliteit object | Normaal | |
Onderhoud binnen | Goed | |
Onderhoud buiten | Goed | |
Beschutte ligging | Ja | |
Kabel aansluiting | Ja | |
Buiten bebouwde kom | Ja | |
Parkeergelegenheid | Ja |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: