Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

In het prachtige complex "de Lunenborgstede"gelegen zeer RIANT HOEKAPPARTEMENT op de 1e verdieping (2e woonlaag) met berging op de begane grond en vaste parkeerplaats in de afsluitbare parkeerkelder.

Indeling:
- royale hal/entree met toilet;
- heerlijke ruime woonkamer met schuifpui naar balkon
- open keuken voorzien van L-keuken met inbouwapparatuur;
- ruim overdekt balkon op zuid-west met fraai uitzicht over vaar/viswater;
- twee slaapkamers, waabij de grootste slaapkamer een directe verbinding met de badkamer heeft. Tevens hebben beide slaapkamers een deur naar het balkon;
- badkamer in lichte neutrale kleurstelling met ligbad, douchecabine, wastafel en 2e wandcloset;
- bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting (vanuit keuken bereikbaar).

Algemeen: Het bouwjaar van dit zeer fraaie appartementencomplex is 2000. Het betreft een complex met in totaal 12 appartementen en een parkeerkelder waar elk appartement over een eigen parkeerplaats beschikt. Elk appartement beschikt overeen eigen berging op het terrein achter het complex. Het appartement is geheel geïsoleerd en is voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing. Het appartement is verder uitgevoerd met een zgn. videofooninstallatie en is goed toegankelijk voor minder-validen en rolstoelgebruikers. De maandelijkse bijdrage aan de VVE bedraagt € 97,12.

De ligging in Nieuw Amsterdam (gemeente Emmen) is, ten opzichte van Emmen, Coevorden, Hoogeveen en Duitsland zeer centraal te noemen. Door de ligging nabij op- en afritten van de A37 is de ook de bereikbaarheid uitstekend. Emmen met het eveneens vernieuwde centrum, het belevenispark- Wildlands, het nieuwe Atlas-theater, het Scheperziekenhuis etc. ligt op een steenworp afstand. Bovendien kan men daar ook terecht voor het voortgezet en hoger onderwijs in nagenoeg alle studierichtingen. In de omgeving is tevens sprake van diverse fiets- en wandelroutes en bossen.

KORTOM, EEN SCHITTEREND APPARTEMENT OP EEN ZEER FRAAIE LOCATIE

Disclaimer.
Bert Beukema Makelaardij BV streeft er naar de informatie zo actueel en nauwkeurig mogelijk te houden. Hoewel de informatie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid is samengesteld, aanvaarden wij geen enkele aansprakelijkheid ten aanzien van enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. De opgegeven oppervlakten en/of maten zijn indicatief. De NVM-voorwaarden zijn van toepassing.

Kenmerken

Algemeen

Soort woning galerijflat
Bouwjaar 2000
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 2000
Woon oppervlakte 108
Inhoud woonhuis 359
Aantal verdiepingen 1

Overige

WC Ja
GasCV Ja
Garage Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Dorpskern Ja
BouwjaarCV 2014
Open keuken Ja
Perceel oppervlakte 0
TypeCV ketel Intergas Combi Compact Eigendom
CV ketel water Ja
Douchecabine Ja
Oppervlakte woonkamer 0
Stadscentrum Ja
Vrij uitzicht Ja
Parkeerkelder Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 2
Buitenzonwering Ja
LeeftijdCV ketel 8
Aantal slaapkamers 2
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding per direct
Mechanische ventilatie Ja
Onderhoud binnen opmerking Goed Tot Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Goed Tot Uitstekend

Kenmerken

Algemeen

Soort woning galerijflat
Bouwjaar 2000
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 2000
Woon oppervlakte 108
Inhoud woonhuis 359
Aantal verdiepingen 1

Overige

WC Ja
GasCV Ja
Garage Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Dorpskern Ja
BouwjaarCV 2014
Open keuken Ja
Perceel oppervlakte 0
CV ketel water Ja
Douchecabine Ja
Oppervlakte woonkamer 0
Stadscentrum Ja
Vrij uitzicht Ja
Parkeerkelder Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 2
Buitenzonwering Ja
LeeftijdCV ketel 8
Aantal slaapkamers 2
Verwarming opmerking Cv Ketel
Mechanische ventilatie Ja

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag
Wat worden mijn maandlasten?

Aangeboden door:

Bert Beukema Makelaardij - Veenoord