Vrijstaande recreatiewoning (geheel verbouwd en gemeubileerd op VIP niveau).
656 m2 eigen grond.
Scherpe prijs, unieke kans!
Een onlangs geheel verbouwde Siluur VIP bungalow is te koop. Op een mooie rustige plekje van Parc Sandur is een luxe onderhoudsarme 4-persoons recreatiewoning te koop. Deze schitterende volledig geïsoleerde vrijstaande woning (100 m2) staat direct aan het water op 656 m2 eigen grond. Tuin rondom met royaal terras (met buitenbarbecue) aan het water en een eigen parkeerplaats.
Indeling:
Entree in ruime hal met trap naar verdieping. Beneden zonnige woonkamer (op zuiden) met terrasdeuren en terras aan het water. Open keuken inbouwapparatuur (vaatwasser, combi magnetron, koelkast) espresso-apparaat, luxe grote wellnessruimte voorzien van designradiator, vloerverwarming, inbouwradio, dubbele wastafel, inloopdouche met rainshower, 2 persoons bubbelbad en royale Finse sauna. Aparte moderne toiletruimte beneden en op de etage en inpandige berging. Gehele beneden etage voorzien van plavuizen. Hal voorzien van kunst van Geke Hoogstins.
Verdieping:
Overloop en 2 royale slaapkamers met elk een wastafel en de masterbedroom met TV, een tweede toilet en bergkast. Verwarming en warm water d.m.v. Combi-CV . De bungalow is volledig verbouwd en ingericht volgens de zeer luxe VIP normen van Center Parcs. Deze verhuurbemiddelaar genereert de zeer hoge jaarlijkse huuropbrengst van €27.000,-. Parklasten incl. energie: € 900,- per kwartaal.
Overtuig u met eigen ogen van de kwaliteit en uitstraling van deze woning en de plek op het park. De eigenaar wil 1 van zijn woningen op het recreatiepark Parc Sandur verkopen. Eventueel is ook de verkoop van een ander type VIP (Trias/ op het mooiste plekje van het park met uitzicht over de Grote Rietplas) bespreekbaar. De specificaties voor deze Trias zijn identiek aan de hier aangeboden Siluur. Foto' s en prijs voor de Trias op aanvraag beschikbaar.
Parkvoorzieningen:
Het park heeft alle denkbare voorzieningen. Overdekt zwembad, een uitgebreid sportcentrum. Plaza met grote supermarkt, gezellige restaurants, bruin café en terrasjes. Binnenkort wordt de plaza en het zwembad gerestyled om beter aan te sluiten bij de Center Parcs normen. Toplocatie voor vissers en andere waterliefhebbers (surfen, kitesurfen, kanoën, zeilen en zwemmen). Veel recreatiemogelijkheden in de omgeving: Dierenpark Emmen (WILDLANDS), Plopsaland, Veenpark, bossen met veel fiets- en wandelroutes. Winkelcentrum Emmen met het grootste overdekte winkelcentrum van noordoost Nederland. Het park grenst aan het aantrekkelijke wandel- en natuurgebied de Rietlanden en een Golfbaan.
Aansluiting op kabel TV.
WIFI internet aanwezig.
(permanente bewoning niet toegestaan).
Bezichtiging?
U kunt een bezichtiging aanvragen door op funda het contactformulier in te vullen. Er wordt dan contact met u opgenomen om de afspraak te maken.
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | vrijstaande woning,bungalow | |
Bouwjaar | 2000 | |
Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
Bouwjaar | 2000 | |
Woon oppervlakte | 100 | |
Inhoud woonhuis | 250 | |
Aantal verdiepingen | 2 | |
Energie |
||
Vloer isolatie | Ja | |
Buurt |
||
Aan rustige weg | Ja | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
GasCV | Ja | |
Aan park | Ja | |
Dak type | Zadeldak | |
Aan water | Ja | |
Bungalow | Ja | |
In overleg | Ja | |
Openhaard | Ja | |
Hellend dak | pannen | |
Perceel oppervlakte | 656 | |
Dak isolatie | Ja | |
TypeCV ketel | eigendom | |
CV ketel water | Ja | |
Dak opmerking | Dak materiaal: pannen | |
Glas isolatie | Ja | |
Muur isolatie | Ja | |
Vrij uitzicht | Ja | |
Tuin kwaliteit | Fraai aangelegd | |
Aantal badkamers | 0 | |
Aantal toiletten | 0 | |
Bijgebouw schuur | Anders | |
Kwaliteit object | Normaal | |
Aantal slaapkamers | 2 | |
Buiten bebouwde kom | Ja | |
Vrijstaande woning | Ja | |
Verwarming opmerking | c.v.-ketel | |
Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Onderhoud buiten uitstekend | Ja |
Zoek je een geschikte school in de buurt van de Sandurdreef in Emmen?