Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Nette 6-persoons Hackfort Splitlevel op een ruime eigen kavel op EuroParcs Zuiderzee vlak bij het Veluwemeer bij Biddinghuizen

Een prachtig onderhouden woning, op een ruime kavel en op een praktische locatie op het park. Wie wil dat nu niet? Deze Hackfort Splitlevel is daardoor een perfecte vakantiewoning voor jong en oud.

Dit beeld wordt bevestigd bij het binnentreden van de verblijfsaccommodatie. De leefruimte, die een loungehoek, een eethoek en een keuken huist, is door de inrichting een comfortabele ruimte om met het gezin vakantie te vieren. De mooie uitstraling krijgt nog meer cachet dankzij de grote raampartijen in de woning. Dit zorgt voor een prachtig uitzicht en veel natuurlijke lichtinval.

De loungehoek is ingericht met een ruime hoekbank, twee fauteuils, enkele bijzettafels en een aan de muur gemonteerde tv. De tv-zenders worden ontvangen middels een CAI-aansluiting en er is Wi-Fi aanwezig. De eethoek is voorzien van een lange eettafel met zes stoelen. Tot slot bevindt zich in deze ruimte de moderne open keuken. Deze is compleet uitgerust met een koel-vriescombinatie, een combimagnetron, een oven, een vaatwasser en een gasstel met afzuigkap.

De drie slaapkamers in deze woning bieden aan zes personen een slaapplaats. De ouderslaapkamer is ingericht met een twee aaneengeschoven éénpersoonsbedden met aan weerszijden een nachtkastje. De inbouwkast aan de zijkant van de kamer zorgt voor nog veel meer opbergruimte. De tweede slaapkamer is aangekleed met twee éénpersoonsbedden. Deze worden gescheiden door de inbouwkast die daarmee garant staat voor de nodige opbergruimte. De derde slaapkamer herbergt ook twee éénpersoonsbedden. De inbouwkast scheidt deze twee bedden en zorgt ervoor dat u ook hier in afdoende mate uw spullen kunt opbergen.

De nette badkamer is compleet betegeld en is voorzien van een ruime douchecabine met regendouche, een enkele wastafel, een designradiator en een toilet. Het tweede toilet bevindt zich separaat in de woning.

De tuin is erg groot en verrijkt met een mooi betegeld terras. Hier is genoeg ruimte voor een tuinset.  Verder is de tuin voorzien van een groot gazon! En om het comfort dat deze woning biedt te accentueren: u kunt naast de woning parkeren!

Het object wordt opgeleverd inclusief de huidige inventaris (exclusief persoonlijke zaken).

De jaarlijkse parklasten bedragen ongeveer €2.200,-. Dit is exclusief een aantal verplichte onderhoudscontracten. Het object is goed verhuurbaar en daardoor een aantrekkelijke investering voor de verhuur! De prijs is exclusief btw.

EuroParcs Zuiderzee

Het park biedt veel luxe en voor ieder wat wils. Er is een overdekt zwembad met sauna, café, restaurant, beachclub, jachthaven en nog veel meer. Pal aan het kabbelende water van het Veluwemeer, ingesloten door de groene vlaktes van Flevoland, ligt het vakantiepark EuroParcs Zuiderzee. Voor de watersporters, adrenalinejunks, jong en oud is dit het ideale vakantiepark om de uitgestrekte Veluwse bossen, de pittoreske Hanzesteden, Flevolander polders en natuurlijk Walibi Holland te ontdekken! Het park is het hele jaar geopend en huisdieren zijn toegestaan. Heeft dit object uw interesse gewekt, dan laten wij het graag aan u zijn tijdens een bezichtiging.


Uw Tweedehuismakelaar

Makelaar in stacaravans, chalets en bungalows en vakantiehuizen op bijna alle recreatie parken.
Uwtweedehuismakelaar brengt vraag en aanbod bij elkaar. Hij beschikt altijd over een actueel overzicht van nieuwe en gebruikte chalets en de vrije kavels op de parken.
Uwtweedehuismakelaar kent de mogelijkheden van de recreatieparkenparken. Hij is dus de onmisbare schakel voor de aan- of verkoop van je mobiele bungalow of vakantiewoning.
Promotie:
Uw tweedehuismakelaar adverteert voor de verkoop van uw object natuurlijk op uwtweedehuismakelaar.nl, maar ook op huislijn en marktplaats, via Facebook en Instagram en natuurlijk via de diverse vitrines op de parken.
Het belangrijkste pluspunt?
Uw Tweedehuismakelaar staat centraal in de markt voor chalets, stacaravans, bungalows en vakantiehuizen. Hij weet wat de vraag en het aanbod is en wie de vragers zijn. Dichter bij de markt kun je niet staan.
Maak daarom direct een afspraak met Milan, Uw Tweedehuismakelaar op locatie bij een chalet, mobiele bungalow of vakantiewoning voor een bezichtiging of voor de bemiddeling in de verkoop van uw eigen chalet.

 

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Bungalow
Bouwjaar 2019
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 2019
Woon oppervlakte 65

Buurt

Aan rustige weg Ja

Overige

Tuin Ja
CV ketel Ja
WC check Ja
Schuifpui Ja
WC zwevend Ja
Eigen grond Ja
Keuken type open keuken
Perceel oppervlakte 395
Gestoffeerd Ja
Gemeubileerd Ja
Inloopdouche Ja
Vrij uitzicht Ja
Wastafel enkel Ja
Design radiator Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 2
Beschutte ligging Ja
Parkeergelegenheid Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Bungalow
Bouwjaar 2019
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 2019
Woon oppervlakte 65

Buurt

Aan rustige weg Ja

Overige

Tuin Ja
CV ketel Ja
WC check Ja
Schuifpui Ja
WC zwevend Ja
Eigen grond Ja
Keuken type open keuken
Perceel oppervlakte 395
Gestoffeerd Ja
Gemeubileerd Ja
Inloopdouche Ja
Vrij uitzicht Ja
Wastafel enkel Ja
Design radiator Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 2
Beschutte ligging Ja
Parkeergelegenheid Ja

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag

Aangeboden door:

uwtweedehuismakelaar

Aangeboden door:

uwtweedehuismakelaar