Berichtje van de verkopers:
Na bijna 12 jaar met veel plezier op de Tsjerkewâl te hebben gewoond, hebben wij besloten ons woonhuis met bijbehorend gastenverblijf te verkopen om meer tijd vrij te maken voor ons opgroeiende gezin.
Mogelijkheden:
Comfort, historie en landleven gaan hand in hand in deze geheel gerenoveerde woning (opgeleverd april 2012) met 3 appartementen (voormalig verenigingsgebouw), loods en kapschuur. Het voormalige verenigingsgebouw staat op een eigen perceel (nr. 29) en wordt op dit moment verhuurt als goedlopend gastenverblijf. Het verenigingsgebouw heeft als bestemming gemengde doeleinden en zou om die reden ook geschikt gemaakt kunnen worden voor de combinatie wonen/werken. Denk hierbij aan een kantoor en/of praktijk, atelierruimte, kinderopvang, winkel, horeca etc. Enige vorm van (mantel)zorg is gezien de ruimte en indeling van het geheel ook zeer goed mogelijk.
Omgeving:
Omgeven door bos en heide ervaart u optimale rust en privacy. Het coulisselandschap staat bekend om zijn vele fiets- en wandelmogelijkheden. De woning is gelegen aan de Bakkeveenster vaart en heeft zowel aan de voorzijde als de achterzijde een fraai uitzicht. Op een perceel van totaal 1.315 m² kunt u het buitenleven ervaren. Door zijn recreatieve functie heeft het dorp een aangenaam voorzieningen niveau met onder andere een eetcafé/kroeg, snackbar, grilrestaurant met doolhofpark, openluchtzwembad, supermarkt, kapsalon en bloemist.
Entree, ontvangsthal met trap, toilet met fonteintje, doorloop naar de sfeervolle living met houtkachel (de vele raampartijen bieden veel lichtinval en een schitterend weids uitzicht over het landschap), doorloop naar de ruime woonkeuken met moderne keuken met lichte kleurstelling en voorzien van een natuurstenen aanrecht met luxe inbouwapparatuur (o.a. 5 pits inductiekookplaat, steamer en quooker) aangrenzende bijkeuken met vaste kastenwand en aan de achterzijde van de woning is een ouderslaapkamer c.q. kantoorruimte met nieuwe aangebouwde badkamer (met wasmeubel en inloopdouche). De gehele begane grond en de badkamer boven zijn voorzien van vloerverwarming.
Ruime overloop, 4 ruime slaapkamers waarvan 1 slaapkamer met 2 vaste kasten, moderne badkamer met whirlpool, toilet, stoomcabine/douche en wasmeubel. Vlizotrap naar de ruime zolder.
Goedlopend gastenverblijf:
Het gastenverblijf is opgedeeld in 3 appartementen. Alle appartementen zijn volledig ingericht en van alle gemakken voorzien. De voorste 2 appartementen zijn te koppelen tot 16 persoons groepsaccommodatie. Voor meer info en foto’s, zie website: www.gastenverblijf-itbeaken.nl
Indeling 4 persoons appartement:
Ruime sfeervolle living, compleet ingerichte keuken (met o.a. combi-magnetron, koelkast, vaatwasser), badkamer (met douche, wastafel en toilet), ruime entree en tevens bijkeuken, 2 slaapkamers (1x tweepersoonsbed / 2x eenpersoonsbed) en terras met picknicktafel. Dit appartement uit te breiden met een 3e slaapkamer (6 persoons slaapzaal).
Indeling 6 persoons appartement:
Ruime sfeervolle living, compleet ingerichte keuken (met o.a. combi-magnetron, koelkast, vaatwasser), ruime badkamer (met wasmeubel, douche en toilet), ruime entree, bijkeuken, 3 slaapkamers (1x tweepersoonsbed / 2x eenpersoonsbed, 1x stapelbed), schuurtje en terras met picknicktafel.
Indeling 2 persoons studio:
Knusse studio bestaande uit een woon- en slaapgedeelte in één, entree, keuken met beperkte kookvoorziening, badkamer (met wasmeubel, douche en toilet), terras met picknicktafel.
Bijgebouwen:
Klein fietsenschuurtje met overkapping.
Kapschuur welke onderdak biedt aan meerdere voertuigen.
Het achterste gedeelte van het gastenverblijf is voorzien van een ruime opbergzolder.
In augustus 2022 zijn zowel de woning als het gastenverblijf voorzien van zonnepanelen.
Kortom, een woning met vele mogelijkheden en die zeker een bezichtiging waard is!
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | Vrijstaande woning | |
Bouwjaar | 1958 | |
Aantal kamers | 6 | |
Woningdetails |
||
Bouwjaar | 1958 | |
Woon oppervlakte | 158.6 | |
Inhoud woonhuis | 683 | |
Aantal verdiepingen | 2 | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
CV ketel | Ja | |
Dak type | Dwarskap | |
Tuin opp | 168 | |
Tuin voor | Ja | |
In overleg | Ja | |
Hellend dak | bitumeuze dakbedekking | |
Perceel oppervlakte | 1315 | |
Tuin diepte | 14 | |
Tuin breedte | 12 | |
CV ketel combi | Ja | |
CV ketel water | Ja | |
Tuin kwaliteit | Normaal | |
ADSL aansluiting | Ja | |
CV ketel eigendom | eigenaar | |
Kwaliteit object | Normaal | |
Aantal slaapkamers | 5 | |
Bijgebouw schuur check | Ja | |
Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Onderhoud buiten uitstekend | Ja |
Algemeen |
||
---|---|---|
Soort woning | Vrijstaande woning | |
Bouwjaar | 1958 | |
Aantal kamers | 6 | |
Woningdetails |
||
Bouwjaar | 1958 | |
Woon oppervlakte | 158.6 | |
Inhoud woonhuis | 683 | |
Aantal verdiepingen | 2 | |
Overige |
||
Tuin | Ja | |
CV ketel | Ja | |
Dak type | Dwarskap | |
Tuin opp | 168 | |
Tuin voor | Ja | |
In overleg | Ja | |
Hellend dak | bitumeuze dakbedekking | |
Perceel oppervlakte | 1315 | |
Tuin diepte | 14 | |
Tuin breedte | 12 | |
CV ketel combi | Ja | |
CV ketel water | Ja | |
Tuin kwaliteit | Normaal | |
ADSL aansluiting | Ja | |
CV ketel eigendom | eigenaar | |
Kwaliteit object | Normaal | |
Aantal slaapkamers | 5 | |
Bijgebouw schuur check | Ja | |
Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Onderhoud buiten uitstekend | Ja |
Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox
Aangeboden door: