Wat als thuiskomen iedere dag voelt als vakantie? Aan de Christinastraat 10 A in Wilhelminadorp wordt die gedachte werkelijkheid. Deze uitstekend onderhouden, verrassend ruime vrijstaande woning combineert een luxe afwerkingsniveau met een sfeervolle leefomgeving, een fraai aangelegde tuin en een zwembad. De woning beschikt over een royale en lichte woonkamer, een moderne woonkeuken, drie slaapkamers, een stijlvolle badkamer, een inpandige garage en een praktische bergzolder. Dankzij de grote raampartijen, hoogwaardige afwerking en het uitstekende onderhoud is dit een woning waar u zonder verbouwen direct kunt genieten. Een ideale gezinswoning voor wie ruimte, comfort en luxe weet te waarderen.
Begane grond Via de verzorgde voortuin bereikt u de entree van de woning. De ruime hal maakt direct een verzorgde indruk en biedt toegang tot de moderne toiletruimte, de meterkast, de trap naar de eerste verdieping en de leefruimtes. Bij binnenkomst valt direct de royale opzet van de woning op. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde en wordt dankzij de grote raampartijen aan meerdere zijden rijkelijk voorzien van daglicht. De lichte gietvloer, strakke wanden en het moderne kleurgebruik zorgen voor een rustige en luxe uitstraling. Centraal in de ruimte bevindt zich een stijlvolle vrij hangende houtkachel die zowel vanuit de woonkamer als vanuit de woonkeuken een sfeervol middelpunt vormt. De woonkamer loopt naadloos over in de royale eetkamer, waar met gemak een grote eettafel geplaatst kan worden. Vanuit hier is er een prettig uitzicht op de voortuin en de eetruimte vormt een natuurlijke verbinding tussen de woonkamer en de keuken. Aan de achterzijde bevindt zich de moderne woonkeuken. Deze is uitgevoerd met een strak wandmeubel en een royaal kookeiland met zitgelegenheid. De luxe keuken is compleet uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een koffieautomaat, vaatwasser, koelkast, gaskookplaat, afzuigkap en drie combi magnetron-/ovens. Dankzij de royale werkbladen en de vele kastruimte is deze keuken niet alleen stijlvol, maar ook bijzonder praktisch ingericht. Aansluitend bevindt zich de inpandige garage, die ruimte biedt voor het parkeren van een auto en het stallen van fietsen. Boven de garage bevindt zich een volledig geïsoleerde en verwarmde extra kamer. Dankzij de comfortabele afwerking is deze ruimte uitermate geschikt als thuiswerkplek, kantoor of hobbyruimte. Een bijzonder pluspunt van deze woning is de uitstekende verbinding met de tuin. Vanuit de woonkamer, de centrale leefruimte, de woonkeuken én de inpandige garage is de achtertuin direct bereikbaar. Hierdoor lopen binnen en buiten naadloos in elkaar over en geniet u op ieder moment van de dag optimaal van het buitenleven.
Eerste verdieping De ruime overloop geeft toegang tot drie goed bemeten slaapkamers, een praktische wasruimte, een inloopkast en een luxe badkamer. Ook bevindt zich op deze verdieping de opstelplaats van de cv-installatie. De hoofdslaapkamer is royaal opgezet en profiteert van de karakteristieke schuine kap, wat zorgt voor een sfeervolle uitstraling. De aangrenzende inloopkast biedt volop ruimte voor kleding en accessoires. De overige slaapkamers zijn eveneens ruim van formaat en uitstekend geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer. Dankzij de aanwezige dakramen en gevelramen beschikken alle kamers over veel natuurlijk daglicht. De aparte wasruimte biedt plaats aan de wasmachine en droger en zorgt ervoor dat alle praktische voorzieningen netjes uit het zicht zijn ondergebracht. De moderne badkamer is bijzonder compleet uitgevoerd en voorzien van een royale inloopdouche met regendouche, een dubbel wastafelmeubel, een wandcloset en een designafwerking met grote keramische tegels in warme hout- en betonlook. De dakramen zorgen voor extra lichtinval en natuurlijke ventilatie.
Tweede verdieping Via de trap is de praktische bergzolder bereikbaar. Deze ruimte is ideaal voor het opbergen van seizoensspullen, koffers en overige huisraad. Dankzij de nokhoogte biedt de zolder verrassend veel bergruimte.
Tuin Ook buiten is het genieten. De fraai aangelegde achtertuin biedt volop privacy en voelt aan als een luxe wellnessruimte. Onder de royale veranda is het heerlijk beschut zitten, terwijl het zwembad uitnodigt om op warme dagen een verfrissende duik te nemen. Daarnaast beschikt de tuin over meerdere terrassen en een verzorgd gazon, waardoor er altijd een plek in de zon of schaduw te vinden is. De volwassen beplanting, sierpalmen en fraaie bestrating geven de tuin een exclusieve uitstraling. Dankzij de directe verbinding met de woonkeuken en woonkamer lopen binnen en buiten op natuurlijke wijze in elkaar over. In combinatie met de royale veranda en het zwembad vormt deze tuin een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van lange zomeravonden met familie en vrienden.
Bijzonderheden • Vrijstaande, uitstekend onderhouden woning; • Royale en lichte woonkamer met vrij hangende houtkachel; • Moderne woonkeuken met kookeiland en luxe inbouwapparatuur; • Drie ruime slaapkamers; • Praktische inloopkast en aparte wasruimte; • Luxe badkamer met inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en wandcloset; • Praktische bergzolder; • Inpandige garage; • Fraai aangelegde tuin met veel privacy; • Royale overdekte veranda; • Zwembad; • Voorzien van meerdere zonnepanelen; • Instapklaar en hoogwaardig afgewerkt. • De woning is voorzien van 9 zonnepanelen wat zorgt voor duurzaamheid.
Energielabel: De woning is voorzien van energielabel C. Dit energielabel is vastgesteld op 17 oktober 2019 en is 10 jaar geldig. Het betreft een energielabel dat vóór 2021 is opgesteld. De methodiek voor het vaststellen van energielabels is per 1 januari 2021 gewijzigd. waardoor dit label niet één-op-één kan worden vergeleken met energielabels die vanaf 2021 zijn afgegeven. Voor zover verkoper bekend en aan verkoper is medegedeeld, is de woning voorzien van dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas. Verkoper heeft de aanwezigheid en kwaliteit van deze isolatievoorzieningen niet zelf kunnen controleren. Deze informatie is derhalve uitsluitend gebaseerd op de aan verkoper verstrekte opgave. Na het opstellen van het energielabel heeft verkoper op het dak van de woning zonnepanelen laten plaatsen.
Laat u verrassen door de royale leefruimtes, de hoogwaardige afwerking en de schitterende tuin met verwarmd zwembad en royale veranda. Plan vandaag nog een bezichtiging en ontdek zelf de ruimte, luxe en het hoogwaardige afwerkingsniveau van deze bijzondere woning.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | eengezinswoning, vrijstaande woning | |
| Bouwjaar | 1970 | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1970 | |
| Woon oppervlakte | 168 | |
| Inhoud woonhuis | 727 | |
| Aantal verdiepingen | 3 | |
Buurt |
||
| Woonwijk | Ja | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| GasCV | Ja | |
| Garage | Ja | |
| Zolder | Ja | |
| Dak type | Zadeldak | |
| Zwembad | Ja | |
| Tuin voor | Ja | |
| Woontype | Woonhuis | |
| Energielabel | C | |
| In overleg | Ja | |
| BouwjaarCV | 2009 | |
| Hellend dak | Pannen | |
| Perceel oppervlakte | 530 | |
| Tuin achter | Ja | |
| Dak isolatie | Ja | |
| TypeCV ketel | Remeha Eigendom | |
| CV ketel water | Ja | |
| Dak opmerking | Dak materiaal: Pannen | |
| Glas isolatie | Ja | |
| Muur isolatie | Ja | |
| Tuin kwaliteit | Verzorgd | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Aantal toiletten | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Eengezinswoning | Ja | |
| LeeftijdCV ketel | 17 | |
| Garage aangebouwd | steen | |
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Vrijstaande woning | Ja | |
| Verwarming opmerking | Cv Ketel | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
| Tuin lengte achtertuin | Lengte: 1100 Breedte: 2090 Oppervlakte: 230 | |
| Ligging achtertuin west | Ja | |
| Onderhoud binnen opmerking | Goed Tot Uitstekend | |
| Onderhoud buiten opmerking | Goed Tot Uitstekend | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | eengezinswoning, vrijstaande woning | |
| Bouwjaar | 1970 | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1970 | |
| Woon oppervlakte | 168 | |
| Inhoud woonhuis | 727 | |
| Aantal verdiepingen | 3 | |
Buurt |
||
| Woonwijk | Ja | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| GasCV | Ja | |
| Garage | Ja | |
| Zolder | Ja | |
| Dak type | Zadeldak | |
| Zwembad | Ja | |
| Tuin voor | Ja | |
| Woontype | Woonhuis | |
| Energielabel | C | |
| In overleg | Ja | |
| BouwjaarCV | 2009 | |
| Hellend dak | Pannen | |
| Perceel oppervlakte | 530 | |
| Tuin achter | Ja | |
| Dak isolatie | Ja | |
| TypeCV ketel | Remeha Eigendom | |
| CV ketel water | Ja | |
| Dak opmerking | Dak materiaal: Pannen | |
| Glas isolatie | Ja | |
| Muur isolatie | Ja | |
| Tuin kwaliteit | Verzorgd | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Aantal toiletten | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Eengezinswoning | Ja | |
| LeeftijdCV ketel | 17 | |
| Garage aangebouwd | steen | |
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Vrijstaande woning | Ja | |
| Verwarming opmerking | Cv Ketel | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
| Tuin lengte achtertuin | Lengte: 1100 Breedte: 2090 Oppervlakte: 230 | |
| Ligging achtertuin west | Ja | |
| Onderhoud binnen opmerking | Goed Tot Uitstekend | |
| Onderhoud buiten opmerking | Goed Tot Uitstekend | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: