Pavillion Noir - Prachtig 6-persoons chalet op huurkavel direct aan het water op EuroParcs Veluwemeer in Nunspeet
Dit prachtige chalet is gelegen op een unieke locatie direct aan het vaarwater op EuroParcs Veluwemeer. De woning is stijlvol afgewerkt en volledig georiënteerd op het water, waardoor u iedere dag geniet van een schitterend uitzicht. Een ideale recreatiewoning voor liefhebbers van rust, natuur en watersport.
De royale living vormt het hart van de woning. Dankzij de grote kamerhoge raampartijen aan beide zijden valt er veel natuurlijk licht naar binnen en geniet u van een prachtig uitzicht op de omgeving. De woonkamer is sfeervol ingericht met een comfortabele hoekbank, twee fauteuils, twee salontafels en een televisie boven de sfeervolle haard. De woning beschikt over een CAI-aansluiting en WiFi.
Aansluitend bevindt zich de ruime eethoek met een houten eettafel en zes eetkamerstoelen, direct naast de grote raampartijen. Zo geniet u tijdens iedere maaltijd van het uitzicht over het water. De moderne hoekkeuken is uitgevoerd in een witte hoogglans afwerking en is compleet uitgerust met een koel-vriescombinatie, een combimagnetron, een oven, een vaatwasser en een gaskookplaat met afzuigkap.
Het chalet biedt plaats aan zes personen en beschikt over drie slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer is ingericht met twee aaneengeschoven eenpersoonsbedden, nachtkastjes aan weerszijden en een ruime kledingkast. De tweede slaapkamer beschikt over twee losse eenpersoonsbedden en praktische kastruimte. Ook de derde slaapkamer is voorzien van twee eenpersoonsbedden.
De moderne badkamer is volledig betegeld en beschikt over een ruime douchecabine, een zwevend toilet, een dubbele wastafel met een grote spiegel en een designradiator.
Ook buiten is het volop genieten. De fraai aangelegde tuin grenst direct aan het vaarwater en beschikt over een houten vlonder met uitzicht over het beekje dat uitmondt in het Veluwemeer. Daarnaast is er een ruim betegeld terras met tuinmeubilair en een sfeervolle buitenhaard, zodat u ook op koelere avonden comfortabel buiten kunt zitten. De omliggende beplanting zorgt voor extra privacy en een groene uitstraling. Parkeren kan op de eigen parkeerplaats direct naast de woning.
De woning wordt verwarmd middels een cv-installatie en wordt opgeleverd inclusief de aanwezige inventaris, met uitzondering van de persoonlijke eigendommen.
EuroParcs Veluwemeer
Natuurliefhebbers kunnen hun geluk niet op in de prachtige omgeving van EuroParcs Veluwemeer. Polders zo ver als het oog reikt, schitterende bossen en uitgestrekte heidevelden op fietsafstand en zwem- en zeilwater voor de spreekwoordelijke deur: de diversiteit van het landschap in de omgeving van Nunspeet is groot!
Op EuroParcs Veluwemeer heb je bovendien een panoramaview over het kabbelende water. En het hoeft niet bij kijken te blijven, want de waterrecreatiemogelijkheden zijn eindeloos. Of je nu wilt varen, kajakken, waterfietsen, zeilen, surfen of gewoon wilt zwemmen in natuurwater… het kan allemaal in het Veluwemeer. Vanuit Nunspeet kun je eindeloos veel fiets- en wandeltochten maken in de uitgestrekte bossen bij Vierhouten, Elspeet en Epe. Ook prachtig om te zien zijn de zandvlaktes op onder meer de Veluwe, het Hulshorster Zand en De Haere Doornspijk.
Wilt u een dagje relaxen in en bij uw vakantiewoning? Dat kan uiteraard ook! Het park is het hele jaar geopend en huisdieren zijn toegestaan.
Heeft dit mooie object uw interesse gewekt? Neem dan gerust contact met ons op
🏡 Uw Tweedehuismakelaar: Dé Expert in Chalets, Bungalows en Vakantiehuizen!
Op zoek naar de ideale partner voor de verkoop van uw chalet, mobiele bungalow of vakantiewoning? Zoek niet verder! Uw Tweedehuismakelaar is dé centrale speler in de markt, gespecialiseerd in het vinden van de perfecte match tussen vraag en aanbod.
✨ Waarom Uw Tweedehuismakelaar?
✅ Dichter bij de Markt Kun je Niet Staan!
Het belangrijkste pluspunt van samenwerken met Uw Tweedehuismakelaar is dat we letterlijk dichter bij de markt staan dan wie dan ook. We zijn toegewijd aan het begrijpen van uw behoeften en doelen, en we zorgen ervoor dat elke stap in het verkoopproces naadloos verloopt.
📆 Maak Direct een Afspraak!
Wil je jouw chalet, mobiele bungalow of vakantiewoning verkopen? Maak dan nu direct een afspraak met Uw Tweedehuismakelaar voor een persoonlijke bezichtiging of voor professionele bemiddeling bij de verkoop van jouw eigen chalet. Onze experts staan klaar om jou te begeleiden naar een succesvolle transactie!
Bezoek onze website uwtweedehuismakelaar.nl voor meer informatie en neem vandaag nog de eerste stap naar een vlotte en succesvolle verkoopervaring.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Bungalow | |
| Bouwjaar | 2017 | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 2017 | |
| Woon oppervlakte | 65 | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| CV ketel | Ja | |
| WC check | Ja | |
| Aan water | Ja | |
| Afwerking | Normaal | |
| Schuifpui | Ja | |
| Keuken type | open keuken | |
| Perceel oppervlakte | 231 | |
| Tuin rondom | Ja | |
| Gestoffeerd | Ja | |
| Warm waterCV | Ja | |
| Douchecabine | Ja | |
| Gemeubileerd | Ja | |
| Vrij uitzicht | Ja | |
| WC in badkamer | Ja | |
| Design radiator | Ja | |
| Wastafel dubbel | Ja | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Aantal toiletten | 1 | |
| Kwaliteit keuken | Normaal | |
| Kwaliteit object | Normaal | |
| Onderhoud binnen | Goed | |
| Onderhoud buiten | Goed | |
| Kabel aansluiting | Ja | |
| Volledig isolatie | Ja | |
| Parkeergelegenheid | Ja | |
| Mechanische ventilatie | Ja | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Bungalow | |
| Bouwjaar | 2017 | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 2017 | |
| Woon oppervlakte | 65 | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| CV ketel | Ja | |
| WC check | Ja | |
| Aan water | Ja | |
| Afwerking | Normaal | |
| Schuifpui | Ja | |
| Keuken type | open keuken | |
| Perceel oppervlakte | 231 | |
| Tuin rondom | Ja | |
| Gestoffeerd | Ja | |
| Warm waterCV | Ja | |
| Douchecabine | Ja | |
| Gemeubileerd | Ja | |
| Vrij uitzicht | Ja | |
| WC in badkamer | Ja | |
| Design radiator | Ja | |
| Wastafel dubbel | Ja | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Aantal toiletten | 1 | |
| Kwaliteit keuken | Normaal | |
| Kwaliteit object | Normaal | |
| Onderhoud binnen | Goed | |
| Onderhoud buiten | Goed | |
| Kabel aansluiting | Ja | |
| Volledig isolatie | Ja | |
| Parkeergelegenheid | Ja | |
| Mechanische ventilatie | Ja | |
Kan ik dit huis betalen?