Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Verkoop gestart; inschrijven kan tot 21 juni 2026 22.00 uur op de projectwebsite!

Welkom thuis in Wetterhof

Droomt u van een woonplek waar u iedere dag uitkijkt over water en uitgestrekte landerijen? Een plek waar u op elk moment, met een eigen boot vanaf uw eigen aanlegplek, de trossen los kunt gooien voor een dag varen op het IJsselmeer of de Friese meren? Waar u niet áán, maar echt óp het water woont? Dan komt u thuis in één van de vijf exclusieve drijvende villa’s van Wetterhof in Lemmer.

Voor het ontwerp van de vijf drijvende villa’s is architect Kees Kat bij ons aangeschoven. Het resultaat is een ontwerp voor vijf moderne, eigentijdse villa’s die perfect passen in hun groene omgeving. Daarbij is de vorm van het dak het meest in het oog springende detail. Door te kiezen voor een dak dat aan de achterzijde bijna tot aan het wateroppervlak doorloopt, wordt inkijk voorkomen en volop privacy gecreëerd.

De villa’s hebben twee verdiepingen, waarvan de benedenverdieping deels onder water ligt. Dit zorgt voor een verrassende sfeer in huis. Uniek aan deze drijvende villa’s is verder dat u zelf ook plaats mag nemen bij onze architect aan de tekentafel. U kunt de woning namelijk nog volledig naar eigen wens personaliseren.

Eén, twee of drie slaapkamers, een extra badkamer, een andere indeling van keuken of woonkamer, een drijvend terras of eigen steiger, een levensloopbestendige woning, eventueel met lift: aan u de keuze. De kavel telt bijna 650 m², waarvan een deel water is en een deel land. Op het waldeel bevinden zich twee parkeerplaatsen en een luxe berging. Ook is er nog voldoende ruimte voor een zonnig terras of een heerlijke moestuin.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Villa
Bouwjaar 2026
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 2026
Woon oppervlakte 193
Inhoud woonhuis 776

Overige

Tuin rondom Ja
Aantal slaapkamers 3

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Villa
Bouwjaar 2026
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 2026
Woon oppervlakte 193
Inhoud woonhuis 776

Overige

Tuin rondom Ja
Aantal slaapkamers 3

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Dijkman Makelaardij