Droomlocatie vlak bij de Efteling: Luxe, comfort en een uniek dakterras op EuroParcs Kaatsheuvel!
Bent u op zoek naar een stijlvol en zorgeloos vakantiehuis op eigen grond, perfect voor eigen familiemomenten én als rendabele verhuurinvestering? Welkom bij Pavillon L’Etage 298 op EuroParcs Kaatsheuvel! Gelegen op een steenworp afstand van de Efteling en de sprookjesachtige Loonse en Drunense Duinen, combineert deze strak vormgegeven 6-persoons woning een eigentijdse architectuur met optimaal comfort en volop privacy.
Het moderne houten exterieur met lichte steenaccenten valt direct op en gaat naadloos op in de bosrijke omgeving. Een absolute zeldzaamheid én het kroonjuweel van deze woning is het royale dakterras. Hier geniet u in alle rust, met een goed glas wijn in de hand, van een panoramisch uitzicht over de boomtoppen.
Bij binnenkomst stapt u direct het levendige hart van het huis binnen: de lichte, ruim opgezette living met een adembenemende matzwarte open keuken. Dit is een heerlijke plek voor culinaire liefhebbers, volledig uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, combi-oven en koelkast. De strakke keuken staat in open verbinding met de sfeervolle eethoek en de royale zithoek. Dankzij de grote raampartijen stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen en vervaagt de grens tussen binnen en buiten. Via de openslaande deuren stapt u zo het zonnige terras op voor heerlijke zomerdagen.
De slimme indeling biedt optimaal gemak voor grote gezinnen of gasten. Op de begane grond bevindt zich namelijk de royale master bedroom met slim geïntegreerde kastenwanden en een luxe badkamer en-suite. Deze stijlvolle badkamer is hoogwaardig afgewerkt met antraciet marmerlook panelen, een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
Via de trap bereikt u de eerste verdieping waar zich nog twee volwaardige 2-persoons slaapkamers bevinden. Om de ochtendspits te voorkomen beschikt ook deze verdieping over een eigen, tweede badkamer met een ruime douchecabine, wastafel en toilet. Vanaf de overloop stapt u bovendien zo het unieke dakterras op om de dag in alle stilte te beginnen.
De ligging op EuroParcs Kaatsheuvel garandeert een uitstekende verhuurwaarde. Dankzij topattracties als de Efteling en de omliggende natuurgebieden kent het park een zeer hoge bezettingsgraad en uitstekende voorzieningen, waaronder een overdekt zwembad, buitenbad en gezellige horeca. Een instapklare en hoogwaardige recreatiewoning op een absolute topplek waar ontspannen en rendement moeiteloos samenkomen.
Kenmerken:
Perceel: Huurgrond
Woonoppervlakte: 75 m2
Inclusief: Inventaris
Bijzonderheden: dakterras
Vanuit de eerste verdieping bereikt u het dakterras, een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van de groene omgeving.
Over EuroParcs Kaatsheuvel...
EuroParcs Kaatsheuvel ligt in een sprookjesachtige omgeving dat wordt gedomineerd door bossen, heidevelden en de imposante zandverstuivingen van Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. Bovendien ligt de Efteling om de hoek. Op een half uurtje rijden vind je ook de gezellige steden Tilburg en Breda. Dat maakt EuroParcs een heerlijk vakantiepark voor het hele gezin!
Neem vandaag nog contact op met ons kantoor voor meer informatie of het inplannen van een bezichtiging!
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Bungalow | |
| Bouwjaar | 2020 | |
| Aantal kamers | 5 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 2020 | |
| Woon oppervlakte | 75 | |
| Inhoud woonhuis | 188 | |
| Aantal verdiepingen | 2 | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| Perceel oppervlakte | 200 | |
| Tuin achter | Ja | |
| Gemeubileerd | Ja | |
| Kwaliteit object | Normaal | |
| Aantal slaapkamers | 4 | |
| Onderhoud binnen goed | Ja | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Bungalow | |
| Bouwjaar | 2020 | |
| Aantal kamers | 5 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 2020 | |
| Woon oppervlakte | 75 | |
| Inhoud woonhuis | 188 | |
| Aantal verdiepingen | 2 | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| Perceel oppervlakte | 200 | |
| Tuin achter | Ja | |
| Gemeubileerd | Ja | |
| Kwaliteit object | Normaal | |
| Aantal slaapkamers | 4 | |
| Onderhoud binnen goed | Ja | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door:
€ 69.500 v.o.n.
5171RC Kaatsheuvel
€ 240.000 k.k.
5171RC Kaatsheuvel
€ 250.000 k.k.
5171RC Kaatsheuvel