Te koop garagebox: Schie 2 G3 te Zwolle Kadastraal bekend als L6
Op 27-10-2026 is er een mogelijkheid om de garagebox van binnen te bekijken tussen 14.00 en 14.30 uur. Bieden kan tot 28-10-2026 tot 15:00 uur. Binnen 1 werkdag daarna zullen wij kenbaar maken aan welke kandidaat gegund wordt.
Garagebox is gelegen aan een bestraat terrein met meerdere garageboxen.
De box is 5,78x 2,81 (circa 16m2) en beschikt NIET over stroom, gas of water. Het terrein is verlicht d.m.v. gemeentelijke straatlantaarn aan de overzijde van de straat.
Bouwjaar circa 1970
- PROJECTNOTARIS VAN TOEPASSING
Disclaimer: Verkoper heeft deze garage niet zelf gebruikt. Hierdoor zijn aanvullende voorwaarden van toepassing. Deze voorwaarden worden aan de koopovereenkomst toegevoegd. Deze voorwaarden staan vermeld in Move, vraag de verkoopmakelaar om een move account
De koopovereenkomst komt pas tot stand na uitdrukkelijke toestemming van de directie van Vesteda Investment Management B.V., hetgeen blijkt uit het ondertekenen van de koopovereenkomst.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de gegevens die op websites of in de brochure staan vermeld kunnen geen rechten worden ontleend. Aanbiedingen kunnen worden gezien als een uitnodiging tot het doen van een bod.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | garagebox | |
Overige |
||
| Garage | Ja | |
| Woontype | Overigog | |
| In overleg | Ja | |
| Perceel oppervlakte | 18 | |
| TypeCV ketel | Null Null | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | garagebox | |
Overige |
||
| Garage | Ja | |
| Woontype | Overigog | |
| In overleg | Ja | |
| Perceel oppervlakte | 18 | |
| TypeCV ketel | Null Null | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: