Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Welkom bij het appartement gelegen aan de Vincent van Goghstraat 38 in Terneuzen.

Zoekt u een fijn appartement met aparte (fietsen)berging en een heerlijk vrij uitzicht vanaf de 3e etage? Dan is een bezichtiging van dit appartement zeker de moeite waard!

Dit 3-kamer appartement gelegen op de 3e verdieping is voorzien van 2 slaapkamers en een berging op de begane grond. Het appartement is gelegen aan de rand van de Oranjebuurt en ligt dichtbij alle voorzieningen van Terneuzen.

Hier geniet u iedere dag!

+ instapklaar + 2 slaapkamers + heerlijk ruime woonkamer + balkon met vrij uitzicht + ruime berging op begane grond + loop/fiets afstand van alle voorzieningen + energielabel C

Centrale entree: Via de centrale hal komt u bij het trappenhuis. Via het portiek bij het appartement heeft u toegang tot het appartement.

Hal: Via de hal met laminaatvloer heeft u toegang tot de woonkamer, keuken en de 2 slaapkamers. In de hal bevindt zich het modern toilet, meterkast, lichtspots in het plafond en de intercom.

Woonkamer: De bijzonder ruime woonkamer met laminaatvloer heeft veel lichtinval door de grote raampartijen. Vanuit de woonkamer kunt u heerlijk genieten van het vrije uitzicht. Er is een deur die toegang geeft naar het balkon op het zuiden.

Keuken: De keuken is voorzien van een laminaatvloer, een composiet aanrechtblad en wasmachine aansluiting. De keuken beschikt over inbouwapparatuur: 3-pits gas-op-glas kookplaat met grill plaat, afzuigkap (2023), vaatwasser, koelkast, vriezer en een magnetron met oven. Via de keuken heeft u toegang het 2e balkon.

Slaapkamers: Er zijn 2 ruime slaapkamers, voorzien van een laminaatvloer en veel lichtinval door de grote raampartijen. 1 slaapkamer is nu in gebruik als dress-room.

Badkamer: De badkamer met tegelvloer is te bereiken via de keuken en is voorzien van een douche, een wastafel en geïntegreerde kranen.

Bijzonderheden: * grotendeels voorzien van een laminaatvloer * badkamer en toilet voorzien van een tegelvloer * deels voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas * deels voorzien van hardhouten kozijnen met dubbelglas * ruime woonkamer * 2 slaapkamers * meterkast met 9 groepen en 1 aardlekschakelaar * intercom * cv Atag (huur) (2021) * op de begane grond vindt u de berging * VvE kosten appartement met berging €212,50

Balkon: Het appartement is voorzien van een balkon op het oosten met bergkast met cv installatie en een balkon op het westen. U kunt ieder moment van de dag van zowel de zon als de schaduw genieten.

Oppervlakte balkon west: 8,85 m² Oppervlakte balkon oost: 7,08 m²

Berging: Op de begane grond van het appartementencomplex vindt u de berging. De berging is voorzien van een raamkozijn en elektriciteit.

Afmeting: 3,07 m x 2,68 m Oppervlakte: 8,23 m²

Bijzonderheden berging: * elektriciteit

Bijzonderheden: De wens van de verkoper is om het appartement te verkopen inclusief alle roerende zaken die tijdens de bezichtiging aanwezig zijn. Hier wordt geen meerprijs voor gevraagd. De meubels, raambekleding en witgoed apparatuur zijn in goede conditie.

Zoekt u een centraal gelegen, instapklaar appartement met 2 slaapkamers? Dan is dit misschien wel uw droomappartement.

Dit appartement is gelegen aan de rand van de populaire Oranjebuurt, dichtbij de Westerschelde en alle voorzieningen in Terneuzen.

Met de auto bent u snel in Gent, Brugge, Antwerpen, Middelburg, Goes of bij het Noordzeestrand.

Heeft u nog vragen? Of wilt u een bezichtiging? Bel, app, mail of kom gewoon langs!

Nog een prettige dag!

GeuS uw makelaar

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning portiekflat
Bouwjaar 1966
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1966
Woon oppervlakte 75
Inhoud woonhuis 245
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

GasCV Ja
Balkon Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Energielabel C
In overleg Ja
BouwjaarCV 2021
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
TypeCV ketel Atag Huur
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Glas isolatie Ja
Vrij uitzicht Ja
Portiekwoning Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
LeeftijdCV ketel 5
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Show with reservation -1
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kenmerken

Algemeen

Soort woning portiekflat
Bouwjaar 1966
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1966
Woon oppervlakte 75
Inhoud woonhuis 245
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

GasCV Ja
Balkon Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Energielabel C
In overleg Ja
BouwjaarCV 2021
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
TypeCV ketel Atag Huur
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Glas isolatie Ja
Vrij uitzicht Ja
Portiekwoning Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
LeeftijdCV ketel 5
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Show with reservation -1
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

GeuS uw makelaar