Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Zonder klussen al verhuizen, het kan! Gemoderniseerd 3-kamer appartement met leuk vrij zicht over de Singel.

Veel licht en ruimte, op een fijne locatie gunstig gelegen ten opzichte van de binnenstad en uitvalswegen. Dit appartement voelt als ‘thuiskomen’.

Entree, trappenhuis met postbussen. De voordeur van het appartement bevindt zich op de 1e verdieping.

Ruime hal met gemoderniseerd toilet. De woonkamer is heerlijk ruim met vrij (ver) zicht de straat in, zeker mede door het zijraam een fijne lichtinval. De vloeren in dit appartement zijn bedekt met een mooie laminaat.

De moderne keuken kan een woonkeuken genoemd worden door zijn afmetingen (een tafel plaatsen is zeker mogelijk) is voorzien van een inductiekookplaat, oven-/magnetron, vaatwasser, afzuigkap en koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken toegang tot het balkon met extra berging.

De nette badkamer met inloopdouche en wastafel heeft tevens ruimte voor de opstelling van de wasmachine. 2 slaapkamers, beiden hebben ook toegang tot het balkon (6.60x1.60m).

Aan de achterzijde van het appartementencomplex is op de begane grond de stenen berging gelegen. die bij het appartement behoort, waar de fietsen of scooter geplaatst kunnen worden.

Vanuit de keuken toegang tot het balkon met extra berging.

De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars is Euro 200,- per maand. Het appartement wordt c.v. verwarmd (2022). Aan de voorzijde is het appartement voorzien van dubbele beglazing in houten kozijnen, de keuken is voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Portiekflat
Bouwjaar 1952
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1952
Woon oppervlakte 80
Inhoud woonhuis 263
Aantal verdiepingen 1

Overige

Balkon Ja
Dak type Plat dak
Hellend dak bitumineuze dakbedekking
CV ketel water Ja
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2022
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Portiekflat
Bouwjaar 1952
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1952
Woon oppervlakte 80
Inhoud woonhuis 263
Aantal verdiepingen 1

Overige

Balkon Ja
Dak type Plat dak
Hellend dak bitumineuze dakbedekking
CV ketel water Ja
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2022
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Sonja Boogaard Makelaardij