Sinke Komejan Makelaars
Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Op één van de meest geliefde vakantieparken van Schouwen-Duiveland, Park De Achthoek, staat deze verrassend ruime recreatiebungalow op een royaal perceel van maar liefst 526 m² eigen grond. De woning heeft een woonoppervlakte van circa 79 m² (plus 13 m² overige inpandige ruimte) en is gelegen op één van de rustigste plekjes van het park, gelegen in een doodlopende straat en heeft een heerlijke tuin met veel privacy.

Wat maakt Park De Achthoek zo aantrekkelijk? Wij weten het wel: zeer lage parkkosten, geen verhuurverplichting én volledige vrijheid in eigen gebruik en verhuur. Bovendien heeft het park geen slagboom en staat de woning op eigen grond, wat het geheel extra interessant maakt.

Ook de ligging van het park is bijzonder aantrekkelijk. U verblijft hier in een rustige en groene omgeving met ruime percelen, terwijl de jachthaven, het strand, de Brouwersdam en diverse voorzieningen op korte afstand liggen. Ook de supermarkt is op loopafstand te vinden. Een heerlijke uitvalsbasis voor liefhebbers van watersport, strand, natuur en het echte Zeeuwse buitenleven.

De bungalow beschikt over een eigen oprit, garage en drie slaapkamers. De woning is overal voorzien van kunststof kozijnen met HR+ dubbelglas en beschikt over dak- en wandisolatie. De woonkamer is bovendien voorzien van vloerverwarming (met uitzondering van de keuken). Daarnaast zijn de elektriciteitsmeter en gasmeter in 2026 vernieuwd.

De lichte en royale woonkamer vormt het hart van de woning. De sfeervolle open haard zorgt voor extra warmte en gezelligheid tijdens de koudere maanden. Via de schuifpui staat de woonkamer direct in verbinding met de achtertuin. Daarnaast beschikt de woning over handmatig bedienbare zonwering.

De keuken is uitgerust met diverse hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combimagnetron en elektrische kookplaat van het merk Bosch. Daarnaast is er een Bauknecht koelkast aanwezig. Hiermee beschikt u over een complete keuken met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf.

De royale achtertuin is gelegen op het Zuidoosten en samen met de ideale ligging zonder twijfel één van de sterke punten van deze woning. Door de beschutte ligging en de aanwezige volgroeide beplanting geniet u hier van veel privacy en rust.

Bent u op zoek naar een recreatiewoning op een aantrekkelijk park op Schouwen-Duiveland met een uitstekende basis en vlakbij het Noordzee strand? Dan is deze woning absoluut een bezichtiging waard. De basis is goed en alleen het interieur hoeft u nog geheel naar eigen smaak in te richten. Maak gerust een afspraak met één van onze makelaars en ervaar het zelf!

Algemeen: - Naar onze mening de mooiste locatie van het park, gelegen in het midden (geen overlast van de naastgelegen weg!) en in een doodlopende straat; - De parkbijdrage van De Achthoek is gering nl.; €350,- per jaar, in 2027 zullen deze parkkosten verhoogd worden naar €435,- euro. - Geïsoleerd dak met dampdempende folie, kunststof kozijnen en schuifpui met HR+ dubbelglas, vernieuwde elektriciteitsmeter en gasmeter; - Tuin rondom met privacy waarvan de achtertuin zich op het Zuidoosten bevindt; - Geen verhuur verplichtingen, geheel vrij te gebruiken of i.c.m. verhuren; - 526 m2 aan EIGEN grond; - Oplevering in onderling overleg.

Bungalowpark De Achthoek Bungalowpark De Achthoek is een kleinschalig opgezet park bestaande uit ca. 80 recreatiewoningen. Kenmerkend voor het park zijn de ruime kavels en de hoeveelheid groen rondom de woningen in combinatie met een zeer mooie ligging t.o.v. van het Grevelingenmeer en de Brouwersdam met de langgerekte Noordzeestranden. De omgeving leent zich uitermate goed voor recreatieplezier. Zo is de jachthaven van Scharendijke direct achter het park gelegen.

Scharendijke Scharendijke is een gemoedelijk dorp met een eigen jachthaven, gelegen aan het Grevelingenmeer en op fietsafstand van de Noordzeestranden. Het voorzieningenniveau is goed, alle basisvoorzieningen liggen binnen handbereik in met name Renesse en Zierikzee.

Scharendijke beschikt overigens ook over enkele voorzieningen zoals een grote supermarkt, enkele winkels en restaurantjes. Voorts is er een basisschool in het dorp. Rotterdam is op minder dan een uur met de auto aan te rijden, Zierikzee in ca. 15 minuten. De strategische ligging ten opzichte van de Randstad is dan ook een prima mogelijkheid om te wonen in het rustige en mooie Zeeland en te werken in de (drukke) Randstad. Met name in het toeristenseizoen is Scharendijke in trek, veel gasten komen af op de Noordzeestranden en de ideale recreatiemogelijkheden als surfen, duiken en zeilen. Volgens ons één van de betere woonkernen van Schouwen-Duiveland.

Kenmerken

Algemeen

Soort woning eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwjaar 1975
Aantal kamers 6

Woningdetails

Bouwjaar 1975
Woon oppervlakte 79
Inhoud woonhuis 379
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Aan rustige weg Ja

Overige

Tuin Ja
GasCV Ja
Garage Ja
Aan park Ja
Dak type Zadeldak
Achterom Ja
Woontype Woonhuis
Energielabel E
In overleg Ja
Rolluiken Ja
BouwjaarCV 2009
Hellend dak Overig
Perceel oppervlakte 526
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Nefit Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Overig
Gemeubileerd Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 37
Tuin kwaliteit Normaal
Garage inpandig Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Eengezinswoning Ja
LeeftijdCV ketel 17
Aantal slaapkamers 3
Vrijstaande woning Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Redelijk Tot Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kenmerken

Algemeen

Soort woning eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwjaar 1975
Aantal kamers 6

Woningdetails

Bouwjaar 1975
Woon oppervlakte 79
Inhoud woonhuis 379
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Aan rustige weg Ja

Overige

Tuin Ja
GasCV Ja
Garage Ja
Aan park Ja
Dak type Zadeldak
Achterom Ja
Woontype Woonhuis
Energielabel E
In overleg Ja
Rolluiken Ja
BouwjaarCV 2009
Hellend dak Overig
Perceel oppervlakte 526
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Nefit Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Overig
Gemeubileerd Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 37
Tuin kwaliteit Normaal
Garage inpandig Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Eengezinswoning Ja
LeeftijdCV ketel 17
Aantal slaapkamers 3
Vrijstaande woning Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Redelijk Tot Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu