Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

BEZICHTIGINGSSTOP!! VANWEGE DE VELE AANMELDINGEN IS HET AANVRAGEN VAN EEN BEZICHTIGING NIET MEER MOGELIJK! DE AANVRAGEN DIE REEDS ZIJN GEDAAN KRIJGEN ZSM BERICHT!Echt een plaatje deze Instapklare , zeer mooi afgewerkte hoekwoning aan de Omloop 93 te Stadskanaal.
Deze geheel gemoderniseerde en prachtig afgewerkte hoekwoning is gelegen in een fijne, kindvriendelijke woonwijk, nabij alle voorzieningen.
Bij binnenkomst valt direct de moderne en sfeervolle uitstraling van de woning op. De prachtige keuken en de gezellige woonkamer met schuifpui naar de tuin vormen samen een heerlijke leefruimte. De moderne kleurstelling en fraaie afwerking zorgen ervoor dat je hier eigenlijk alleen nog maar je spullen hoeft neer te zetten. Echt instapklaar dus!! Aan het comfort is gedacht, de begane grond is voorzien van behaagelijke vloerverwarming.
Ook aan duurzaamheid is gedacht. De woning beschikt over dak- en vloerisolatie, dubbel glas en maar liefst 8 zonnepanelen, de woning heeft dan ook het energielabel A gekregen!
De badkamer is modern en stijlvol afgewerkt. Met een vaste trap bereik je de tweede verdieping, waar zich de vierde slaapkamer bevindt. Volop ruimte dus voor een gezin, een thuiswerkplek of een fijne hobbykamer!
Buiten geniet je van een leuk aangelegde tuin, een heerlijke plek om lekker te ontspannen.
Kortom: een prachtige, moderne en instapklare hoekwoning die je écht gezien moet hebben!
Enthousiast? Meld je snel aan voor de bezichtigingsronde!
Let op .... VOL = VOL!!

Entree, hal, meterkast ( volledig vernieuwd), toilet ( geheel gemoderniseerd), L-vormige woonkamer met vloerverwarming en schuifpui naar mooi aangelegde achtertuin, open keuken in U-vorm met modern keukenblok( nieuw) incl diverse apparatuur, bijkeuken met achterentree.

overloop met grote kast, 3 slaapkamers waarvan 2 met vaste kasten, prachtige badkamer met dubbele wastafel inloop douche en 2e toilet. vaste trap naar tweede verdieping.

overloop, 4e slaapkamer, berging en cv opstelling ( afgetimmerd) en ruimte voor wasmachine en droger.

Verzorgd aangelegd met terras, op zon gelegen met bijgebouwde stenen fietsenschuur.

Prachtig afgewerkte woning met veel extra's
Geheel geisoleerd met energielabel A!!
8 zonnepanelen aanwezig .
Modern sanitair - en keukenblok.
Grote schuifpui aan achterzijde in de woonkamer ( woonkamer met vloerverwarming)
Echt instapklaar!!
4 slaapkamers
Meld je snel aan!!

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Hoekwoning
Bouwjaar 1971
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1971
Woon oppervlakte 103
Inhoud woonhuis 376
Aantal verdiepingen 3

Energie

Vloer isolatie Ja

Overige

Dak type Dwarskap
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 200
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Kwaliteit object Luxe
LeeftijdCV ketel 2024
Aantal slaapkamers 4
Onderhoud binnen uitstekend Ja
Onderhoud buiten uitstekend Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Hoekwoning
Bouwjaar 1971
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1971
Woon oppervlakte 103
Inhoud woonhuis 376
Aantal verdiepingen 3

Energie

Vloer isolatie Ja

Overige

Dak type Dwarskap
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 200
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Kwaliteit object Luxe
LeeftijdCV ketel 2024
Aantal slaapkamers 4
Onderhoud binnen uitstekend Ja
Onderhoud buiten uitstekend Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Stavast-de Vries BV