Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Zeer mooi appartement op de eerste verdieping op een goede toplocatie in Bladel dichtbij alle voorzieningen. Dit appartement maakt onderdeel uit van een gebouw van 6 appartementen de Smis II genaamd. Dit gebouw is in 2013 gebouwd en verkeert in een zeer goede staat. Parkeren kan in de garage onder het gebouw. De auto en fiets kan hier droog en veilig gestald worden. De winkels en horecavoorzieningen zijn op loopafstand van het appartement.

Let op: Dit appartement wordt verkocht in verhuurde staat (beleggingsobject) en er is geen erfpacht van toepassing!

Indeling Ruime entree met separaat toilet, meterkast, voorraadkast en cv-kast welke plaats biedt aan de wasmachine en droger.

Woonkamer met keuken en uitzicht op de straat aan het Smidseind. De keuken is voorzien van onder- en bovenkastjes, oven-magnetron, spoelbak, gaskookplaat. In de woonkamer bevindt zich de loggia. De loggia is een overdekte buitenruimte waar je prettig uit de wind en regen zit.

De slaapkamer is bijna 20m2 en heeft uitzicht op het Charel Baelemanspark. Twee Franse balkons zorgen voor een fijne beleving en veel lichtinval. Vanuit de slaapkamer is de badkamer te bereiken, welk is voorzien van een inloopdouche en wastafel. De badkamer is volledig betegeld en netjes afgewerkt.

In de kelder heeft dit appartement nog de beschikking over een ruime opslagberging voor het opslaan van spullen en fietsen.

! Object wordt verkocht in verhuurde staat !

Algemeen: - Centrale Entree: vanuit het Smidseind bereikt u de centrale entree van het complex met het trappenhuis, de centrale lift, de brievenbussen en beltableaus/videofoon. - Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats en eigen berging in het souterrain. - Het appartement is voorzien van optimale isolatie en hardhouten kozijnen met isolerende beglazing. - Het appartementencomplex is goed toegankelijk doordat het beschikt over een centrale lift, zodat de appartementen ook voor mindervaliden en senioren goed toegankelijk zijn. - Het appartement is momenteel verhuurd met een maandelijkse huurprijs van ca. € 1000 per maand. Na aftrek van servicekosten blijft een rendement over van 2,81 %. Dat is ruim meer dan de banken momenteel bieden voor uw spaargeld. De servicekosten houden o.a. in: - Gezamenlijke huisvuil ophaaldienst; - Opstal-, brand- en glasverzekering complex; - Schoonmaak en klein onderhoud complex, tuinonderhoud, liftonderhoud en gezamenlijke ruimtes; - Reservering groot onderhoud; - Maandelijks betaalt u ca. € 300,- servicekosten voor het appartement.

Erfpacht is niet van toepassing op dit appartement.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning galerijflat
Bouwjaar 2013
Aantal kamers 2

Woningdetails

Bouwjaar 2013
Woon oppervlakte 54
Inhoud woonhuis 190
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Aan rustige weg Ja

Overige

GasCV Ja
Garage Ja
Woontype Appartement
Dorpskern Ja
In overleg Ja
TypeCV ketel Null
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Stadscentrum Ja
Parkeerkelder Ja
Bijgebouw schuur Anders
Aantal slaapkamers 1
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kenmerken

Algemeen

Soort woning galerijflat
Bouwjaar 2013
Aantal kamers 2

Woningdetails

Bouwjaar 2013
Woon oppervlakte 54
Inhoud woonhuis 190
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Aan rustige weg Ja

Overige

GasCV Ja
Garage Ja
Woontype Appartement
Dorpskern Ja
In overleg Ja
TypeCV ketel Null
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Stadscentrum Ja
Parkeerkelder Ja
Bijgebouw schuur Anders
Aantal slaapkamers 1
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Vosters Makelaardij