Helmig Makelaardij & Taxatieburo o/z
Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Aan de entree van het dorp, op een van de mooiste en meest geliefde locaties van Halsteren, treft u dit royale 3-kamerappartement. Het appartement is gelegen op de tweede verdieping (derde woonlaag) van het zeer gewilde en kleinschalige complex ’t Lindeke. Hier geniet u van het comfort van een eigen parkeerplaats en een privéberging in het souterrain, en een heerlijk balkon om buiten te ontspannen.

Het complex is volledig levensloopbestendig en bereikbaar via een lift. De ligging is ideaal: op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen, gezellige horeca en winkels. Daarnaast bevindt zich nabij het complex een bushalte, waardoor u binnen 15 minuten in het historisch stadscentrum van Bergen op Zoom bent.

Het betreft een heerlijk licht en royaal appartement. De ruime woonkamer vormt het hart van de woning en staat in open verbinding met de complete keuken. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van een fijne lichtinval en heeft u direct toegang tot het balkon. Aanvullend beschikt het appartement over twee slaapkamers en een comfortabele badkamer.

Bent u op zoek naar een levensloopbestendig appartement op een zeer geliefde locatie in Halsteren, met alle voorzieningen binnen handbereik? Dan is dit het appartement dat u zoekt! We laten u de ruimte en de prachtige ligging graag zelf ervaren tijdens een privé bezichtiging.

INDELING: Algemene hal/entree: Centrale hal/entree met trappenhuis, bellentableau met videofoon, lift en brievenbus;

Overdekte parkeerplaats (nr. 9) in het souterrain;

Privéberging (nr. 12) in het souterrain;

Gezamenlijke fietsenberging.

Appartement op de 2e verdieping (3e woonlaag): Hal/entree, wandafwerking sierpleister, tegelvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;

meterkast met 9 groepen 2 aardlekschakelaars en glasvezelaansluiting;

modern betegeld toilet met wandcloset en fonteintje;

woonkamer, wandafwerking sierpleister, vloer afgewerkt met tapijt, plafond afgewerkt met spuitwerk, deur naar balkon;

balkon voorzien van tegels, buitenkraan en elektra;

open keuken, waarin geplaatst een in de lengte opgestelde inbouwkeuken, voorzien van een kunststof aanrechtblad met 1½ spoelbak, inbouw inductie kookplaat, -koeler, -combi oven/magnetron, -vaatwasser en een afzuigkap, wandafwerking sierpleister, tegelvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;

bijkeuken met opstelplaats HR-combiketel, wasmachine-/drogeraansluiting, wandafwerking sierpleister, tegelvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk voorzien van inbouwspots;

slaapkamer I, wandafwerking sierpleister, vloer afgewerkt met tapijt, plafond afgewerkt met spuitwerk;

slaapkamer II, wandafwerking sierpleister, vloer afgewerkt met tapijt, plafond afgewerkt met spuitwerk;

betegelde badkamer, voorzien van een ligbad, inloopdouche, 2e wandcloset, en dubbele wastafel.

Bouwaard: Appartementencomplex: Traditioneel gebouwd in spouw, opgetrokken in metselbaksteen, begane grondvloer uitgevoerd in beton, verdiepingsvloeren uitgevoerd in beton, onderschoten kap gedekt met leien.

Isolatie: Het appartement is voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie alsmede van HR isolerende beglazing.

Verwarming en warmwatervoorziening: Het appartement is voorzien van centrale verwarming. De HR-combiketel (fabricaat Remeha, bouwjaar 2020), is geplaatst in de bijkeuken en voorziet tevens in warmwater.

Diversen: Het appartement maakt onderdeel uit van een Vereniging van Eigenaren. De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt € 283,80 per maand (woning met berging € 275,83 en parkeerplaats € 7,97) en omvat o.a.: - opstalverzekering; - reservering planmatig onderhoud; - verzekeringen; - verenigingskosten. - dagelijks onderhoud; - nutsvoorzieningen algemene ruimten; - etc.

Kenmerken

Algemeen

Soort woning bovenwoning
Bouwjaar 2007
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 2007
Woon oppervlakte 140
Inhoud woonhuis 463
Aantal verdiepingen 2

Energie

Vloer isolatie Ja

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

GasCV Ja
Balkon Ja
Dak type Zadeldak
Woontype Appartement
Bijkeuken Ja
Energielabel A_P
In overleg Ja
BouwjaarCV 2020
Hellend dak Leisteen
Bovenwoning Ja
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Remeha Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Leisteen
Muur isolatie Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
LeeftijdCV ketel 6
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kenmerken

Algemeen

Soort woning bovenwoning
Bouwjaar 2007
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 2007
Woon oppervlakte 140
Inhoud woonhuis 463
Aantal verdiepingen 2

Energie

Vloer isolatie Ja

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

GasCV Ja
Balkon Ja
Dak type Zadeldak
Woontype Appartement
Bijkeuken Ja
Energielabel A_P
In overleg Ja
BouwjaarCV 2020
Hellend dak Leisteen
Bovenwoning Ja
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Remeha Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Leisteen
Muur isolatie Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
LeeftijdCV ketel 6
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu

Aangeboden door:

Helmig Makelaardij & Taxatieburo o/z