Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Deze leuke 2 onder 1 kapwoning met garages is gelegen om de hoek van de Gastelseweg vlakbij voorzieningen en uitvalswegen. De woning is voorzien van een ruime woonkamer met halfopen keuken, 4 slaapkamers, een zonnige achtertuin en een eigen oprit. Mooi pluspunt van deze woning is de aanwezigheid van maar liefst 3 garages, of je nu wilt sleutelen, klussen, sporten, BBQ’en of een mancave maken, voor jouw hobby’s is hier ruimte genoeg!

Bijzonderheden:
- ruime woonkamer met halfopen keuken
- kunststof kozijnen
- zonnige achtertuin
- 3 ruime garageboxen
- 2 minuten fietsen van Aldi aan de Philipslaan
- 5 minuten fietsen van de Markt in Roosendaal

Indeling begane grond:
Entree:
De hal biedt toegang tot de woonkamer, de keuken, het toilet, de trapkast, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping.

Woonkamer:
De ruime woonkamer geniet van veel lichtinval door de grote ramen, is voorzien van parket en ideaal in te richten met een aparte zit- en eethoek. De woonkamer biedt toegang tot de halfopen keuken.

Keuken:
De keuken is voorzien van een keukenblok in rechte opstelling met een kunststof blad en de volgende inbouwapparatuur: een combi oven, 4 pits inductie kookplaat, afzuigkap, dubbele rvs spoelbak en een Quooker. De keuken biedt toegang tot de achtertuin.

Indeling eerste verdieping:
Overloop:
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers, een vaste kast, de badkamer en de trapopgang naar de tweede verdieping.

Slaapkamer 1: deze slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en heeft een oppervlakte van ca. 9 m².

Slaapkamer 2: deze slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en heeft een oppervlakte van ca. 13 m² inclusief de vaste kast.

Slaapkamer 3: deze ruime slaapkamer bevindt zich ook aan de achterzijde van de woning en heeft een oppervlakte van ca. 10 m² inclusief de vaste kast.

Badkamer:
In de badkamer is de ruimte ideaal benut met een wastafelmeubel, een toilet en een douche.

Indeling tweede verdieping:
De tweede verdieping heeft een hoogte van 2,25 meter en is voorzien van een dakkapel en een dakraam. De achterzijde is ideaal te gebruiken als slaapkamer, de totale zolder heeft een vloeroppervlakte van ca 23 m². Naast de trap hangt de omvormer van de zonnepanelen en de cv-ketel (Vaillant, uit 2015).

Tuinen:
De achtertuin is gelegen op het zuiden, geheel bestraat en toegankelijk via de keuken en de grote poort aan het einde van de oprit. De achtertuin biedt toegang tot de 3 garages. De 3 garages hebben elk een oppervlakte van ca. 18 m² en zijn voorzien van houten openslaande deuren.

De voortuin is gelegen op het noorden en is voorzien van diverse beplanting. Er loopt een pad richting de voordeur en de oprit biedt toegang tot de achtertuin.

Deze verkoopdocumentatie is vrijblijvend, informatief en wijzigingen zijn voorbehouden. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend en zij dient slechts te worden gezien als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Daarbij accepteert Rademakers Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele afwijkingen in de genoemde vierkante meters, wanneer u de aankoopprijs van de woning baseert op de genoemde vierkante meters adviseer ik u de woning zelf na te meten en in uw bod rekening te houden met eventuele afwijkingen.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Twee onder een kap
Bouwjaar 1966
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1966
Woon oppervlakte 107
Inhoud woonhuis 358
Aantal verdiepingen 3

Overige

Tuin Ja
Garage Ja
Dak type Dwarskap
Tuin zij Ja
Tuin voor Ja
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 234
Tuin achter Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Tuin kwaliteit Normaal
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2015
Garage vrijstaand Steen
Kabel aansluiting Ja
Aantal slaapkamers 4
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Ligging achtertuin zuid Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Twee onder een kap
Bouwjaar 1966
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1966
Woon oppervlakte 107
Inhoud woonhuis 358
Aantal verdiepingen 3

Overige

Tuin Ja
Garage Ja
Dak type Dwarskap
Tuin zij Ja
Tuin voor Ja
Hellend dak pannen
Perceel oppervlakte 234
Tuin achter Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Tuin kwaliteit Normaal
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2015
Garage vrijstaand Steen
Kabel aansluiting Ja
Aantal slaapkamers 4
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Ligging achtertuin zuid Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?