Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Drive in woning! ruimte, een diepe tuin en volop mogelijkheden!

Een echte drive-inwoning met drie woonlagen, een eigen inpandige garage en een carport, drie slaapkamers, een tuinkamer, een diepe achtertuin én een zonnig terras op het zuiden. Welkom aan de Laan van Parijs 39: een ruim familiehuis met een goede basis en volop mogelijkheden om het helemaal naar eigen smaak te maken.

De woning is door de jaren heen goed onderhouden. De binnenzijde is op onderdelen wat gedateerd, waardoor een nieuwe eigenaar alle ruimte krijgt om hier met eigen ideeën en woonwensen aan de slag te gaan.

Belangrijke zaken zijn ondertussen netjes bijgehouden. Zo is de dakbedekking in 2022 vernieuwd, is de woning volledig voorzien van HR-glas en beschikt deze over een Intergas cv-ketel uit 2020 die jaarlijks wordt onderhouden. De woning heeft energielabel C.

Begane grond – garage, tuinkamer en diepe tuin

Via de entree bereik je de begane grond. Aan de voorzijde bevindt zich de inpandige garage, ideaal voor de auto, fietsen, hobby's of extra bergruimte.

Aan de achterzijde ligt de tuinkamer met directe verbinding naar de diepe achtertuin. Een fijne extra ruimte die zich uitstekend leent als werk-, speel- of hobbykamer.
De tuin biedt volop mogelijkheden voor verschillende zitplekken, groen en speelruimte en vormt een heerlijke verlenging van de woning.

Eerste verdieping – ruim wonen en een zonnig terras
Op de eerste verdieping bevindt zich de royale woonkamer met volop plaats voor een comfortabele zithoek en grote eettafel.
Aan de voorzijde stap je vanuit de woonverdieping het ruime terras op het zuiden op. Een heerlijke plek om van de zon te genieten. Op warme dagen zorgt het aanwezige zonnescherm voor extra comfort.
De open keuken is netjes en praktisch uitgevoerd en staat in directe verbinding met de leefruimte.

Op deze verdieping bevindt zich tevens een separaat toilet.

Tweede verdieping – drie slaapkamers
Op de tweede verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer.
De badkamer is voorzien van een ligbad met douche en wastafel. Daarnaast beschikt deze verdieping over een tweede separaat toilet én een aparte wasruimte. Een praktische indeling, zeker voor een gezin.
Een goede basis om op voort te bouwen

Laan van Parijs 39 is bij uitstek een woning voor wie ruimte zoekt en het leuk vindt om een huis naar eigen smaak te moderniseren.
Met drie woonlagen, drie slaapkamers, een garage, tuinkamer, diepe tuin én een zonnig terras is de basis uitstekend. Voeg daar het onderhoud van de afgelopen jaren en energielabel C aan toe en er staat een huis met verrassend veel mogelijkheden.

Wonen in Haarlem met alles dichtbij

De Laan van Parijs ligt in een ruim opgezette woonomgeving in de Europawijk. In de directe omgeving zijn verschillende basisscholen, kinderopvang en sportvoorzieningen aanwezig. Voor de dagelijkse boodschappen en andere voorzieningen zijn meerdere winkels en supermarkten op korte afstand te vinden.
Ook aan groen is geen gebrek. Het nabijgelegen Engelandpark is een fijne plek om te wandelen, spelen of even naar buiten te gaan. Voor wie graag wat verder fietst, zijn ook het historische centrum van Haarlem en de groene gebieden rondom de stad goed bereikbaar.
Met de fiets bereik je de Haarlemse binnenstad in ongeveer een kwartier tot twintig minuten. Openbaar vervoer is dichtbij en ook de verbindingen richting de stations Haarlem, Haarlem Spaarnwoude en Heemstede-Aerdenhout zijn goed. Met de auto zijn de uitvalswegen richting onder andere Amsterdam, Schiphol en Den Haag eenvoudig bereikbaar.

In de omgeving wordt bovendien geïnvesteerd in vernieuwing. Zo wordt het nabijgelegen Prinses Beatrixplein herontwikkeld met onder meer een nieuw winkelcentrum, woningen, onderwijs, sport en extra ruimte voor groen en buiten spelen.

Bijzonderheden
Drive-inwoning verdeeld over drie woonlagen;

Drie slaapkamers + tuinkamer;
Inpandige garage en carport;
Diepe achtertuin;
Royale woonkamer op de 1e verdieping met groot terras op het zuiden.
Energielabel C;
Volledig voorzien van HR-glas;
Dakbedekking vernieuwd in 2022;
Intergas cv-ketel uit 2020, jaarlijks onderhouden;
Goed onderhouden basis;
Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen;

Oplevering in overleg en niet-zelfbewoningsclausule van toepassing

Nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Maak een afspraak en ontdek zelf wat Laan van Parijs 39 te bieden heeft.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Tussenwoning
Bouwjaar 1972
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1972
Woon oppervlakte 129
Inhoud woonhuis 498
Aantal verdiepingen 3

Overige

Tuin Ja
Balkon Ja
Garage Ja
Dak type Plat dak
Hellend dak bitumineuze dakbedekking
Perceel oppervlakte 127
Tuin achter Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Muur isolatie Ja
Tuin kwaliteit Normaal
Garage inpandig Ja
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2020
GarageCV verwarmd Ja
Aantal slaapkamers 4
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Ligging achtertuin noord Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Tussenwoning
Bouwjaar 1972
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1972
Woon oppervlakte 129
Inhoud woonhuis 498
Aantal verdiepingen 3

Overige

Tuin Ja
Balkon Ja
Garage Ja
Dak type Plat dak
Hellend dak bitumineuze dakbedekking
Perceel oppervlakte 127
Tuin achter Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Muur isolatie Ja
Tuin kwaliteit Normaal
Garage inpandig Ja
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2020
GarageCV verwarmd Ja
Aantal slaapkamers 4
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Ligging achtertuin noord Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

B2 Makelaars & Taxateurs