Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Een woonkamer van ruim 6 meter breed, met het Ed Pelsterpark als uitzicht!

In het markante Solid 18 ligt dit bijzondere appartement van circa 84 m², waar de voormalige tweede slaapkamer plaats heeft gemaakt voor een uitzonderlijk royale woonkamer. De kamerhoge ramen en brede harmonicadeuren geven de ruimte een indrukwekkend open karakter. Zet de deuren naar het balkon volledig open en geniet vanuit je woonkamer van het vrije uitzicht over het park.

Met een moderne keuken en badkamer, vloerverwarming, een balkon en de mogelijkheid om eenvoudig weer een tweede slaapkamer te creëren, biedt dit appartement volop wooncomfort én flexibiliteit.

BIJZONDERHEDEN • Royaal 2-kamerappartement van circa 84 m² • Spectaculaire brede woonkamer van ruim 6 meter met vrij uitzicht over het Ed Pelsterpark • Voormalige tweede slaapkamer bij de woonkamer betrokken; eenvoudig weer terug te brengen • Hoge en brede harmonicadeuren waarmee de gevel vrijwel volledig kan worden geopend • Balkon op het westen met uitzicht over het park en prachtige zonsondergangen • Moderne keuken met Siemens inbouwapparatuur • In 2021 vernieuwde badkamer en separaat toilet • Voorzien van vloerverwarming door het gehele appartement • Energielabel A • Privé berging in de onderbouw van 7 m2 • Erfpachtcanon afgekocht tot en met 2058, daarna eeuwigdurend vastgezet onder gunstige voorwaarden • Professioneel beheerde VvE met 84 appartementsrechten • Servicekosten: € 179,25 per maand • Oplevering in overleg

INDELING Via de gemeenschappelijke entree bereik je het appartement op de tweede verdieping. Eenmaal binnen, trekt de uitzonderlijk royale woonkamer direct de aandacht. Door de voormalige slaapkamer aan de parkzijde bij de woonkamer te betrekken, is een indrukwekkende leefruimte ontstaan van ruim 6 meter breed. De kamerhoge raampartijen bieden een prachtig, vrij uitzicht over het Ed Pelsterpark en zorgen voor een overvloed aan daglicht. De oorspronkelijke indeling met een tweede slaapkamer is desgewenst eenvoudig te herstellen. De brede harmonicadeuren kunnen volledig worden geopend, waardoor het aangrenzende balkon een natuurlijk verlengstuk van de woonkamer vormt. Op zonnige dagen lopen binnen en buiten naadloos in elkaar over, met vrij uitzicht over het groene park en prachtige zonsondergangen aan de westzijde.

De moderne keuken sluit mooi aan op de leefruimte en is uitgerust met Siemens inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, oven, magnetron en een koel-vriescombinatie. Het marmerlook werkblad vormt een fraai contrast met de koperkleurige kraan en spoelbak.

De badkamer en separaat toilet zijn in 2021 vernieuwd. Deze badkamer beschikt over een breed wastafelmeubel, inloopdouche en vrijstaand ligbad en is voorzien van goudkleurige accenten. Naast de voordeur bevindt zich een praktische berging met aansluitingen voor de wasmachine en droger, momenteel ingericht als walk-in closet. Ook de slaapkamer ligt aan deze zijde van het appartement. Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor een aangename en duurzame manier van verwarmen.

In de onderbouw is een privé berging van circa 7 m2 te vinden.

OMGEVING De ligging direct aan het Ed Pelsterpark is bijzonder prettig. Vanuit het appartement kijk je vrij uit over het groen, terwijl alle voorzieningen van Haveneiland op loopafstand liggen. Een rustige, groene plek midden in het levendige IJburg. Voor de dagelijkse boodschappen ligt het winkelcentrum van IJburg dichtbij, met onder andere Albert Heijn, Vomar, HEMA, Etos en diverse speciaalzaken. Ook aan gezellige horeca geen gebrek. Voor een goede koffie of lunch kun je terecht bij de Bakkerswinkel of de Espressofabriek, terwijl je rondom de haven en op het Steigereiland volop restaurants en terrassen vindt. Iedere zaterdag is er bovendien de lokale Reuringmarkt op het Joris Ivensplein.

IJburg staat bekend om de combinatie van stedelijk wonen, groen en water. Het stadsstrand, de jachthaven en het uitgestrekte Diemerpark liggen op korte fietsafstand. Of je nu wilt wandelen, hardlopen, zwemmen, suppen of gewoon aan het water wilt zitten, het kan hier allemaal. Ook scholen, kinderopvang, sportvoorzieningen en een medisch centrum zijn in de directe omgeving aanwezig. De bereikbaarheid is uitstekend. Tramlijn 26 brengt je in circa 15 minuten naar Amsterdam Centraal en via de IJburglaan zijn de Ring A10 en de A1 snel bereikbaar.

Hier woon je met het park voor de deur, het water om de hoek en de Amsterdamse binnenstad binnen handbereik.

VvE/SOLID 18 Het appartement maakt deel uit van Solid 18, een markant gebouw uit 2010, ontworpen door Claus en Kaan Architecten. Het complex onderscheidt zich door het bijzondere metselwerk, de royale verdiepingshoogtes en de flexibele indeling. Dankzij de grote overspanningen kunnen ruimtes eenvoudig worden aangepast aan veranderende woonwensen. Naast de appartementen biedt Solid 18 onderdak aan onder meer een bibliotheek, buurthuis en sportschool. Het gebouw beschikt over een groen dak en de appartementen hebben energielabel A. De VvE bestaat uit 84 appartementsrechten met bergingen en wordt professioneel beheerd. De maandelijkse servicekosten bedragen € 179,25.

ERFPACHT De erfpacht is afgekocht tot en met 2058. Daarna is de erfpacht eeuwigdurend vastgeklikt onder gunstige voorwaarden.

De verkoopinformatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld doch voor de juistheid van de inhoud kunnen wij niet instaan en er kunnen derhalve geen rechten aan worden ontleend. De inhoud is puur informatief en mag niet worden beschouwd als een aanbod. Daar waar gesproken wordt over inhoud, oppervlakten of afmetingen moeten deze worden beschouwd als indicatief en als circa maten. U dient als koper zelf onderzoek te verrichten naar zaken die voor u van belang zijn. Wij raden u in dat verband aan uw eigen NVM-makelaar in te schakelen.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning bovenwoning
Bouwjaar 2010
Aantal kamers 2

Woningdetails

Bouwjaar 2010
Woon oppervlakte 84
Inhoud woonhuis 278
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

Balkon Ja
Aan park Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Energielabel A
In overleg Ja
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
Bovenwoning Ja
TypeCV ketel Null
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Vrij uitzicht Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Stadsverwarming Ja
Vloerverwarming Ja
Aantal slaapkamers 1
Verwarming opmerking Stadsverwarming, vloerverwarming Geheel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed Tot Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Goed Tot Uitstekend

Kenmerken

Algemeen

Soort woning bovenwoning
Bouwjaar 2010
Aantal kamers 2

Woningdetails

Bouwjaar 2010
Woon oppervlakte 84
Inhoud woonhuis 278
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

Balkon Ja
Aan park Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Energielabel A
In overleg Ja
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
Bovenwoning Ja
TypeCV ketel Null
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Vrij uitzicht Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Stadsverwarming Ja
Vloerverwarming Ja
Aantal slaapkamers 1
Verwarming opmerking Stadsverwarming, vloerverwarming Geheel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed Tot Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Goed Tot Uitstekend

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Hallie & Van Klooster Makelaardij