Licht appartement met zeer royaal balkon van 10 m2 op het zonnige zuidwesten en de erfpacht eeuwigdurend afgekocht!
Veel licht, ruimte en een royaal balkon waarop je volop van de zon kunt genieten. Aan het Sem Presserhof 101, centraal op IJburg, ligt dit uitstekend ingedeelde appartement van circa 84 m² op de zesde verdieping. De absolute blikvanger is het balkon op het zuidwesten: een heerlijke plek om tot laat in de avond van de zon en zonsondergang te genieten. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, een ruime woonkamer met open keuken, een grote badkamer, een separaat toilet en een praktische inpandige berging met wasruimte. Daarnaast beschikt de woning over een eigen externe berging van ongeveer 6 m² in de garage.
Wonen op de zesde verdieping geeft een prettig gevoel van ruimte en vrijheid. Een wijds uitzicht onder andere naar de Rembrandttoren in Amsterdam zuid. Dankzij de twee snelle liften is de woning bovendien eenvoudig bereikbaar. De huidige eigenaren zijn hier de eerste bewoners en wonen er sinds 2005 met veel plezier.
BIJZONDERHEDEN - Licht en ruim appartement, gelegen op de zesde verdieping - Circa 84 m² woonoppervlakte - Erfpacht eeuwigdurend afgekocht! - Parkeervergunning op straat mogelijk, zonder wachttijd! - Fantastisch licht doordat de gehele woning aan de zuidwestkant is gelegen - Energielabel A+, gasloos - Twee slaapkamers - Groot balkon op het zuidwesten van 10 m2 met middag- en avondzon - Externe berging in de garage van circa 6 m² - Eikenhouten lamelparketvloer in de woonkamer en slaapkamers - Glasvezelaansluiting aanwezig - Mechanische ventilatie 2 jaar geleden vernieuwd - Servicekosten € 248,28 per maand - Oplevering in overleg
Verkopers aan het woord: Met veel plezier hebben we ruim 20 jaar op IJburg gewoond. We wonen er vanaf het begin toen alles nog in aanbouw was. We hebben de ontwikkeling meegemaakt en het is nog steeds in ontwikkeling. Het wordt steeds groener omdat alles nieuw was aangeplant. Voorzieningen komen er nog steeds bij, ook dichtbij op Zeeburgereiland komt cultuur tot bloei; zo komt er bijvoorbeeld een bioscoop in één van de silo’s.
IJburg is ruim en voelt voor ons nog steeds als een vakantie-eiland. Sportvoorzieningen en restaurants zijn in de buurt en ons appartement ligt vlakbij de levendige haven waar we graag zo nu en dan bij restaurant NAP binnenlopen. Een andere favoriet is restaurant Vrijburgt op Steigereiland, te bereiken via een fijne wandeling door het Diemerpark. Wat ook handig is, is de bereikbaarheid. We werken allebei in het centrum van Amsterdam en gaan vaak op de fiets, maar de tram zo dichtbij is super fijn. We hebben genoten van ons lichte en rustige appartement op IJburg en dat gaan we missen. We gaan, net als jij/ jullie voor een nieuw avontuur. Geniet van deze mooie plek!
INDELING Via de algemene entree bereik je de onderbouw en de twee liften. In de algemene grote garage bevindt zich de eigen berging van circa 6 m².
De combinatie van de 6de verdieping en de zuidwestelijke ligging van het gehele appartement maakt het appartement bijzonder licht. De open keuken is uitgevoerd in een L-opstelling en biedt opvallend veel opberg- en werkruimte. Doordat de keuken deels de woonkamer inloopt, ontstaat een speelse indeling met verschillende mogelijkheden voor de inrichting van de leefruimte. De keuken is daarnaast voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een inductiekookplaat, oven, magnetron en vaatwasser. Het ruime balkon ligt direct aan de woonkamer en is te bereiken via een schuifpui. Vanaf de late ochtend bereikt de zon het balkon en gedurende de gehele middag en avond blijft het zonlicht hier aanwezig. Van een lange lunch tot ontspannen loungen: het balkon biedt alle ruimte.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer is royaal van formaat en staat direct in verbinding met de badkamer. Ook voor een grote kledingkast is hier voldoende ruimte. Met haar ruime opzet is de tweede slaapkamer geschikt als volwaardige slaapkamer, maar net zo goed te gebruiken als werk- of kinderkamer. Vanuit zowel de hoofdslaapkamer als de hal is de badkamer bereikbaar. Deze is voorzien van een douche en wastafel. Het separate toilet bevindt zich in de hal, evenals de toegang tot de inpandige berging met aansluiting voor de wasmachine. In zowel de woon- als slaapkamers ligt een eikenhouten lamelparketvloer die het interieur een rustige en warme uitstraling geeft.
OMGEVING IJburg biedt voor ieder wat wils. Strandgangers kunnen op zomerse dagen heerlijk vertoeven en surfen bij het stadsstrand of heerlijk genieten van het groen in het Diemerpark. Voor de terras liefhebbers is er genoeg keuze bij een van de vele restaurants aan de haven, langs de IJburglaan of op het Steigereiland. Het winkelcentrum van IJburg is dichtbij gelegen met twee grote supermarkten (Albert Heijn & Vomar), HEMA, de Bagels & Beans, drogist, een goede boekenwinkel én diverse andere winkels voor de dagelijkse boodschappen. Elke zaterdag is er een lokale markt ''Reuring markt'' op het Joris Ivensplein (zie voor het uitgebreide aanbod de website van reuringmarkt). Ook veel van de overige voorzieningen zoals basisscholen, kinderopvang, voortgezet onderwijs (VWO, HAVO en VMBO) én een medisch centrum met apotheek zijn op loop- en fietsafstand. De ligging is daarnaast erg strategisch: Nabij het centrum van Amsterdam, nabij de Ringweg A10 en de toegang tot de A1. Tramlijn 26 brengt u in een kwartier naar het Muziekgebouw aan het IJ, de Openbare Bibliotheek Amsterdam en het Centraal Station.
Kortom: IJburg biedt veel ruimte om te wonen, te recreëren en vooral te genieten van de buitenlucht én het water en dat allemaal op geringe afstand van de Amsterdamse binnenstad!
De verkoopinformatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld doch voor de juistheid van de inhoud kunnen wij niet instaan en er kunnen derhalve geen rechten aan worden ontleend. De inhoud is puur informatief en mag niet worden beschouwd als een aanbod. Daar waar gesproken wordt over inhoud, oppervlakten of afmetingen moeten deze worden beschouwd als indicatief en als circa maten. U dient als koper zelf onderzoek te verrichten naar zaken die voor u van belang zijn. Wij raden u in dat verband aan uw eigen NVM-makelaar in te schakelen. verrichten naar zaken die voor u van belang zijn. Wij raden u in dat verband aan uw eigen NVM-makelaar in te schakelen.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | bovenwoning | |
| Bouwjaar | 2005 | |
| Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 2005 | |
| Woon oppervlakte | 84 | |
| Inhoud woonhuis | 230 | |
| Aantal verdiepingen | 1 | |
Buurt |
||
| Woonwijk | Ja | |
| Aan rustige weg | Ja | |
Overige |
||
| Balkon | Ja | |
| Dak type | Plat Dak | |
| Plat dak | Ja | |
| Woontype | Appartement | |
| Energielabel | A_P | |
| In overleg | Ja | |
| Hellend dak | Bitumineuze Dakbedekking | |
| Bovenwoning | Ja | |
| TypeCV ketel | Null | |
| Dak opmerking | Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking | |
| Vrij uitzicht | Ja | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Aantal toiletten | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Stadsverwarming | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 2 | |
| Verwarming opmerking | Stadsverwarming | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
| Onderhoud binnen opmerking | Goed Tot Uitstekend | |
| Onderhoud buiten opmerking | Goed Tot Uitstekend | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | bovenwoning | |
| Bouwjaar | 2005 | |
| Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 2005 | |
| Woon oppervlakte | 84 | |
| Inhoud woonhuis | 230 | |
| Aantal verdiepingen | 1 | |
Buurt |
||
| Woonwijk | Ja | |
| Aan rustige weg | Ja | |
Overige |
||
| Balkon | Ja | |
| Dak type | Plat Dak | |
| Plat dak | Ja | |
| Woontype | Appartement | |
| Energielabel | A_P | |
| In overleg | Ja | |
| Hellend dak | Bitumineuze Dakbedekking | |
| Bovenwoning | Ja | |
| TypeCV ketel | Null | |
| Dak opmerking | Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking | |
| Vrij uitzicht | Ja | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Aantal toiletten | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Stadsverwarming | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 2 | |
| Verwarming opmerking | Stadsverwarming | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
| Onderhoud binnen opmerking | Goed Tot Uitstekend | |
| Onderhoud buiten opmerking | Goed Tot Uitstekend | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door:
€ 425.000 k.k.
1016TG Amsterdam
€ 450.000 k.k.
1094RS Amsterdam
€ 800.000 k.k.
1078NP Amsterdam