Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Nieuwe prijs: € 299.000,- k.k.

Welkom in dit schitterende appartement aan de Hulsterweg 38A in Kloosterzande.

Zoekt u een ruim appartement met een eigen berging en inpandige parkeerplaats op een heerlijk plekje in Kloosterzande dan is een bezichtiging van dit appartement zeker de moeite waard!

Dit appartement beschikt over een fijne woonkamer met balkon, heerlijke leefkeuken en een bijzonder groot dakterras met eigen tuinhuis.

Hier geniet je iedere dag van de ruimte, zowel binnen als buiten!

+ 1e verdieping + sfeervol + leefkeuken + 2 slaapkamers mogelijk + bijzonder groot dakterras + tuinhuis + eigen berging + eigen parkeerplaats

Indeling: Centrale entree: De centrale entree beschikt over een lift en een trappenhuis.

Entree: Via de voordeur komt u in de hal van dit sfeervolle appartement.

Hal: De hal met klick pvc vloer biedt toegang naar alle vertrekken in het appartement. Bij binnenkomst treft u het toilet en de meterkast.

Woonkamer: De woonkamer met een pvc klick vloer is bijzonder ruim, mede doordat een oorspronkelijke slaapkamer bij de woonkamer is getrokken. (dit kan eenvoudig terug aangepast worden.) De woonkamer is heerlijk licht door de grote raampartijen. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het balkon aan de voorzijde.

Keuken: De grote leefkeuken is voorzien van een tegelvloer en uitgevoerd in een houtlook design met een natuurstenen blad. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur: Bora inductie kookplaat, een koelkast en een vaatwasser. In de keuken is meer dan voldoende ruimte om een eettafel te plaatsen. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het heerlijke dakterras.

Bijkeuken: De bijkeuken is voorzien van een tegelvloer. Hier bevinden zich de aansluitingen voor wasmachine en droger en de cv installatie en mechanische ventilatie.

Slaapkamers: Via de gang heeft u toegang tot de ruime ouder slaapkamer. Deze is voorzien van een vinylvloer en een inbouwkast. Vanuit deze slaapkamer heeft u zicht op het dakterras.

Tevens biedt dit appartement u de mogelijkheid om een 2e slaapkamer te realiseren aan de voorzijde. Dit kan eenvoudig gerealiseerd worden door een wandje te plaatsen in de woonkamer. (zo was het oorspronkelijk ook bij de bouw van dit appartement ingetekend.)

Badkamer: De badkamer is voorzien van een tegelvloer, douche, natuurstenen wastafelmeubel met geïntegreerde kranen en een grote spiegel.

Bijzonderheden appartement: * deels voorzien van een klick pvc vloer * deels voorzien van een tegelvloer * deels voorzien van een vinylvloer * volledig voorzien van (hard)houten kozijnen * volledig voorzien van HR glas * keukendeur voorzien van een vliegenhor * volledig voorzien van rolluiken * badkamer met geïntegreerde kranen * meterkast met 8 groepen, inclusief kookgroep en 2 aardlekschakelaars (2024) * cv Intergas (2023) * mechanische ventilatie (2023) * voorzien van muurisolatie * appartementencomplex voorzien van vloerisolatie * appartementencomplex voorzien van dakisolatie

Balkon: Aan de voorzijde van het appartement heeft u een zonnig balkon. Dit balkon is toegankelijk via de woonkamer. * afmeting balkon: 3,84 m x 1,13 m * oppervlakte balkon: 4 m²

Dakterras: Het bijzonder grote dakterras is voorzien van een zeer groot elektrische zonwering en een eigen tuinhuis. Er is meer dan voldoende ruimte om lekker buiten te kunnen leven. Op dit dakterras geniet u van het heerlijke buitenleven in de zon of in de schaduw!

Bijzonderheden dakterras: * bijzonder ruim * onderhoudsvriendelijk * elektrische zonwering * tuinhuis

* afmeting dakterras: 11,40 m x 6,95 m * oppervlakte dakterras: 80 m²

Tuinhuis: Op het dakterras is een praktisch tuinhuis. ideaal voor het opslaan van tuinmeubelen. Het tuinhuis is voorzien van elektriciteit en verlichting.

* afmeting tuinhuis: 2,50 m x 2,50 m * oppervlakte tuinhuis: 6,25 m²

Berging (B.G): Op de begane grond heeft u een eigen berging. Ideaal voor uw fietsen en het opslaan van spullen. De berging is voorzien van elektriciteit en verlichting

Berging (B.G.): * afmeting berging: 2,26 m x 1,85 m * oppervlakte berging: 4,20 m²

Parkeerplaats: Op de begane grond heeft u uw eigen parkeerplek voor uw auto.

Parkeerplaats: * afmeting parkeerplaats: 2,50 m x 6,10 m * oppervlakte parkeerplaats: 15,20 m²

Bijzonderheden: Bent u op zoek naar een instapklaar appartement waar u ook optimaal kunt genieten van het buitenleven? Dan is dit misschien wel uw droomplek. Dit appartement ligt op een mooi plekje in Kloosterzande. De voorzieningen zoals een brede basisschool, supermarkt, bakker, slager, zwembad en sportaccommodaties liggen op loopafstand. De Westerschelde met een mooi strandje met gezellige strandtent (Bargoed) liggen op fietsafstand.

Met de auto bent u binnen 20 minuten in het centrum van Hulst. Tevens bent u met de auto snel in Antwerpen, Gent, Brugge, Middelburg, Goes of bij het Noordzeestrand.

Heeft u nog vragen? Of wilt u een bezichtiging? Bel, app, mail of kom gewoon langs!

Nog een prettige dag!

GeuS uw makelaar

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning portiekflat
Bouwjaar 2001
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 2001
Woon oppervlakte 95
Inhoud woonhuis 308
Aantal verdiepingen 1

Energie

Vloer isolatie Ja

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

GasCV Ja
Garage Ja
Dak type Samengesteld Dak
Woontype Appartement
Bijkeuken Ja
Energielabel B
In overleg Ja
BouwjaarCV 2023
Hellend dak Pannen
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Intergas Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Pannen
Muur isolatie Ja
Garage inpadig Ja
Portiekwoning Ja
Tuin kwaliteit Normaal
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Buitenzonwering Ja
LeeftijdCV ketel 3
Aantal slaapkamers 2
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed Tot Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Goed Tot Uitstekend

Kenmerken

Algemeen

Soort woning portiekflat
Bouwjaar 2001
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 2001
Woon oppervlakte 95
Inhoud woonhuis 308
Aantal verdiepingen 1

Energie

Vloer isolatie Ja

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

GasCV Ja
Garage Ja
Dak type Samengesteld Dak
Woontype Appartement
Bijkeuken Ja
Energielabel B
In overleg Ja
BouwjaarCV 2023
Hellend dak Pannen
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Intergas Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Pannen
Muur isolatie Ja
Garage inpadig Ja
Portiekwoning Ja
Tuin kwaliteit Normaal
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Buitenzonwering Ja
LeeftijdCV ketel 3
Aantal slaapkamers 2
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed Tot Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Goed Tot Uitstekend

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

GeuS uw makelaar