Prachtige 2-onder-1-kapwoning met uitbouw, luxe afwerking en terrasoverkapping!
Op een fijne locatie in Axel staat deze prachtige en uitstekend onderhouden 2-onder-1-kapwoning. De woning beschikt over een royale uitbouw, een stijlvolle en luxe keuken, drie slaapkamers en een heerlijke, onderhoudsvriendelijke tuin met terrasoverkapping. Een ideale combinatie van ruimte, comfort en sfeer. Kortom: een woning waar je je direct thuis voelt!
De woning is gelegen in het gezellige en centraal gelegen Axel, een plaats met een breed aanbod aan voorzieningen, waaronder een winkelcentrum, basisscholen, horeca en diverse sport- en recreatiemogelijkheden. Vanuit Axel zijn omliggende plaatsen en steden in Zeeuws-Vlaanderen goed bereikbaar. Ook de uitvalswegen richting België zijn eenvoudig te bereiken.
Benieuwd naar deze schitterende woning? Neem snel contact met ons op voor een bezichtiging!
Je komt binnen in de hal, waar zich de opgaande trap naar de eerste verdieping, de toiletruimte en de toegang tot de woonkamer bevinden.
De L-vormige woonkamer beschikt over een mooie tegelvloer, openslaande deuren en is dankzij de uitbouw heerlijk ruim en licht. De prachtige, luxe keuken is een echte eyecatcher! Uiteraard beschikt de keuken over alle benodigde apparatuur. Daarnaast is er een praktische zitbar aanwezig. Een heerlijke plek om uitgebreid te koken en gezellig samen te zijn.
Vanuit de woonkamer is er toegang tot de aangebouwde salon, dit was de voormalige garage. Deze multifunctionele ruimte is afgewerkt met een moderne visgraat PVC-vloer en beschikt over een eigen entree en airconditioning. De ruimte is daarmee ideaal voor bijvoorbeeld een salon, kantoor of praktijk aan huis. Uiteraard kan deze ruimte ook dienen als extra slaapkamer, speelkamer of hobbyruimte.
Aangrenzend bevinden zich een tweede toiletruimte en de bijkeuken. Hier zijn de aansluitingen voor de wasmachine en droger aanwezig.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn prettig van formaat. De badkamer is eveneens modern en luxe afgewerkt en beschikt over een inloopdouche, een wastafelmeubel en een toilet.
Bergzolder bereikbaar middels vlizotrap.
De tuin is keurig aangelegd en is onderhoudsvriendelijk. Er is een gezellige terrasoverkapping aanwezig. Kortom een heerlijke plek om te ontspannen, kinderen te laten spelen of gezellig te borrelen met familie en vrienden.
- Energielabel C
- De woning is voorzien van kunststof kozijnen met triple beglazing en rolluiken.
- Verwarming en warm water middels cv-ketel (eigendom)
- De begane grond en de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming.
- De elektriciteit is vernieuwd.
- Mogelijkheden tot salon, praktijk of kantoor aan huis met eigen ingang.
Vraagprijs: € 415.000,- k.k.
Deze informatie omtrent de verkoop van de ”Rooseveltlaan 42” is met zorg samengesteld. Moovs Makelaars & Taxateurs kan evenwel geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de juistheid hiervan, noch kan aan de vermelde gegevens geen recht worden ontleend. Nadrukkelijk vermelden wij dat deze informatieverstrekking niet als aanbieding of offerte mag worden beschouwd.
Voor meer informatie of het maken van een bezichtigingsafspraak kunt u contact opnemen met:
Moovs Makelaars & Taxateurs
Axelsestraat 200
4537 AX TERNEUZEN
+31 (0)115-611489
[email protected]
www.moovsmakelaars.nl
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Twee onder een kap | |
| Bouwjaar | 1969 | |
| Aantal kamers | 5 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1969 | |
| Woon oppervlakte | 135 | |
| Inhoud woonhuis | 352 | |
| Aantal verdiepingen | 2 | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| Dak type | Schilddak | |
| Hellend dak | pannen | |
| Perceel oppervlakte | 220 | |
| Tuin achter | Ja | |
| Dak isolatie | Ja | |
| CV ketel water | Ja | |
| Glas isolatie | Ja | |
| Tuin kwaliteit | Normaal | |
| Kwaliteit object | Luxe | |
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
| Ligging achtertuin oost | Ja | |
| Ligging achtertuin noord | Ja | |
| Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Twee onder een kap | |
| Bouwjaar | 1969 | |
| Aantal kamers | 5 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1969 | |
| Woon oppervlakte | 135 | |
| Inhoud woonhuis | 352 | |
| Aantal verdiepingen | 2 | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| Dak type | Schilddak | |
| Hellend dak | pannen | |
| Perceel oppervlakte | 220 | |
| Tuin achter | Ja | |
| Dak isolatie | Ja | |
| CV ketel water | Ja | |
| Glas isolatie | Ja | |
| Tuin kwaliteit | Normaal | |
| Kwaliteit object | Luxe | |
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
| Ligging achtertuin oost | Ja | |
| Ligging achtertuin noord | Ja | |
| Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: