Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Heerlijk 3-(voorheen 4)kamer appartement in groene omgeving

Wonen in de stad maar dan wel op een groene en rustige locatie. Dat kan aan de Van Bassenstraat 168 te Rotterdam. Dit heerlijk ruime 3-(voorheen 4)kamer hoekappartement op de vierde verdieping staat nu voor u te koop. Heerlijk genieten van dit appartement met lage maandlasten qua energie. Aan de achterzijde van het complex bevindt zich een mooi en groen wandelpad c.q parkje en verder bent u binnen enkele minuten in het Kralingse Bos. Verder zijn ook de winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen snel en goed bereikbaar. Voor het complex is ruim voldoende gratis parkeergelegenheid. Dit gasloze en energiezuinige appartement is keurig bewoont en goed afgewerkt met o.a. extra isolatie, airco's, balkon op het zuiden en nieuwe keuken.

We nodigen u graag uit voor een bezichtiging.

HIGHLIGHTS + Royale hoekligging met extra zijraam en twee buitenruimtes, waaronder een balkon op het zuiden + Gasloze woning met airco's voor verwarming én koeling, toekomstbestendig en comfortabel het hele jaar + Direct achter het complex: groen wandelpad en parkje, het Kralingse Bos op enkele minuten loopafstand

INDELING

ENTREE EN GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES Je betreedt het complex via de centrale hal met brievenbussen, lift en trappenhuis. In de onderbouw bevindt zich de eigen berging. Na entree van het appartement op de vierde verdieping, komt u in een ruime hal met meerdere kasten, waaronder de meterkast en een kast met de opstelling van de huurboiler.

WOONKAMER EN KEUKEN De doorgebroken woonkamer is door de hoekligging van het gebouw voorzien van een extra zijraam, waardoor het daglicht volop naar binnen valt. De airco regelt zowel verwarming als koeling, zodat je hier het hele jaar comfortabel zit. Aan de achterzijde geeft de woonkamer toegang tot het balkon op het zuiden, uitgerust met elektrische zonwering.

Aan de voorzijde ligt de keuken welke drie jaar geleden is vernieuwd. Mooi keukenblok met diverse ingebouwde apparatuur. Vanuit de keuken is er toegang tot een tweede balkon aan de voorzijde.

SLAAPKAMERS De grote slaapkamer aan de voorzijde profiteert van de rustige ligging in het gebouw. Door de hoekpositie zijn er geen directe buren aan één zijde, wat zorgt voor een opvallend stille slaapomgeving midden in de stad. De tweede slaapkamer aan de achterzijde heeft een eigen airco, een vaste kast en directe toegang tot het balkon op het zuiden.

BADKAMER De volledig betegelde badkamer is samengevoegd met de toiletruimte en biedt ruimte aan een inloopdouche, een wastafelmeubel, een toilet en een wasmachineaansluiting.

BUURT EN LIGGING De Van Bassenstraat ligt aan de rand van een rustige woonwijk in Rotterdam, met direct achter het complex een groen wandelpad en een parkje. Het Kralingse Bos bereik je te voet in een paar minuten. Winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen zijn snel bereikbaar, waardoor je de rust van een groene omgeving combineert met alle gemakken van de stad.

Klinkt dit als jouw ideale thuis? Loop alvast in 3D door de woning om alle ruimtes te bekijken en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!

PLUSPUNTEN

+ Energielabel C + Eigen grond + Hoekligging met extra zijraam + Twee balkons (zuiden en voorzijde) + Airco's voor verwarming en koeling + Gasloze woning, toekomstbestendig + Lage energierekening/lasten + Elektrische huurboiler + Vernieuwde elektra voorziening + Vernieuwde keuken (3 jaar oud) + Geen radiatoren + Elektrische zonwering op balkon + Eigen berging in onderbouw + Lift aanwezig + Gratis parkeergelegenheid + Actieve VvE, maandelijkse bijdrage € 286,-

BIJZONDERHEDEN > Ouderdoms-, asbest- en loodclausule zijn van toepassing

OMGEVING Benieuwd naar de omgeving? Bekijk alle voorzieningen onder het kopje ‘In de buurt’!

INTERESSE? Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en zorgen ervoor dat je overige stukken en algemene voorwaarden verkopend makelaar digitaal via jouw persoonlijke Move account kunt bekijken.

ONZE TIP Aankopen? Schakel jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in! De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.

De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning portiekflat
Bouwjaar 1965
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1965
Woon oppervlakte 86
Inhoud woonhuis 273
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

Balkon Ja
Aan park Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Energielabel C
In overleg Ja
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
TypeCV ketel Null
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Vrij uitzicht Ja
Portiekwoning Ja
Blokverwarming Ja
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Buitenzonwering Ja
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Blokverwarming
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kenmerken

Algemeen

Soort woning portiekflat
Bouwjaar 1965
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1965
Woon oppervlakte 86
Inhoud woonhuis 273
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

Balkon Ja
Aan park Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Energielabel C
In overleg Ja
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
TypeCV ketel Null
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Vrij uitzicht Ja
Portiekwoning Ja
Blokverwarming Ja
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Buitenzonwering Ja
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Blokverwarming
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Schieland Borsboom NVM Makelaars Rotterdam