Soms moet je het geluk een handje helpen
Deze fijne woning aan de Diepenhorstweg mocht ik opnieuw verkopen. Ditmaal bleef een uitgebreide presentatie met een lange reeks bezichtigingen achterwege, want de woning werd al voor de markt uit verkocht aan Strijense starters die al geruime tijd op zoek waren naar een eigen huis.
Tot nu toe hadden zij het geluk nog niet aan hun zijde. En soms moet je dat geluk gewoon een klein handje helpen.
De verkoper blij, de kopers blij en de makelaar natuurlijk ook blij.
De nieuwe eigenaren krijgen bovendien een woning die sinds de vorige verkoop weer flink is opgefrist. Er is een nieuwe keuken geplaatst, de wanden zijn gestuukt en op de begane grond is een nieuwe vloer gelegd. Ook de indeling op de eerste verdieping is aangepast. De twee kleinere slaapkamers aan de voorzijde zijn samengevoegd tot één mooie, royale ouderslaapkamer.
Het resultaat is een ruime en verzorgde uitgebouwde tussenwoning met een heerlijke woonkamer, een woonkeuken aan de voorzijde, twee grote slaapkamers op de eerste verdieping, volop mogelijkheden op de tweede verdieping en een diepe zonnige achtertuin op het zuidwesten.
Verrassend ruim en praktisch ingedeeld
De woning beschikt over circa 117 m² gebruiksoppervlakte wonen en een bruto inhoud van circa 416 m³. Het perceel is 146 m² groot, waarbij de eigenaar daarnaast een aandeel heeft in het achtergelegen pad.
De woning werd in 1994 gebouwd door de lokale en zeer goed bekendstaande aannemer Gebrs. Hooghwerff B.V. In 2001 is aan de achterzijde een royale uitbouw gerealiseerd. Hierdoor ontstond op de begane grond een prachtige leefruimte van circa 52 m².
Waar zich oorspronkelijk aan de voorzijde de zitkamer bevond en aan de achterzijde de keuken en het eetgedeelte, werd de indeling bij de verbouwing volledig omgedraaid. Aan de voorzijde kwam de woonkeuken en aan de tuinzijde ontstond een royale woonkamer.
Een keuze die bijzonder goed heeft uitgepakt.
Begane grond
Via de entree komt u in de hal met de meterkast en toegang tot de living.
De begane grond maakt direct een ruime en lichte indruk. De gestuukte wanden en de nieuwe vloer zorgen voor een rustige en eigentijdse basis. Aan de voorzijde bevindt zich de open woonkeuken, die recent is voorzien van een nieuwe keukenopstelling.
Er is volop ruimte voor een grote eettafel, waardoor dit een heerlijke plek is om samen te eten, te werken of gewoon gezellig aan tafel te blijven zitten.
Aan de achterzijde bevindt zich de uitgebouwde woonkamer. De speels vormgegeven achterpui met openslaande deuren geeft de ruimte veel sfeer en zorgt voor een zeer aangename hoeveelheid daglicht.
De woonkamer beschikt verder over een vaste kast, een gashaard en toegang tot het portaal. Dankzij de elektrische rolluiken aan de zonzijde kan de lichtinval op warme of zonnige dagen eenvoudig worden gereguleerd.
In het portaal bevinden zich het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping
Vanaf de overloop zijn de slaapkamers en de badkamer bereikbaar.
De oorspronkelijke indeling met drie slaapkamers is gewijzigd. De twee kleinere slaapkamers aan de voorzijde zijn samengevoegd tot één royale ouderslaapkamer. Hierdoor is een bijzonder prettige kamer ontstaan met veel ruimte voor een groot bed, kledingkasten en eventueel een werk- of zithoek.
Aan de achterzijde bevindt zich de tweede ruime slaapkamer.
De badkamer is uitgevoerd met:
een ligbad;
een separate douchecabine;
een tweede toilet;
een badkamermeubel met wastafel.
Tweede verdieping
De tweede verdieping bestaat momenteel uit een grote open ruimte.
Hier bevinden zich de aansluitingen en afvoeren voor de wasapparatuur en de opstelling van de HR-combiketel uit 2022.
Door het plaatsen van enkele scheidingswanden kan hier relatief eenvoudig een voorzolder en een prima extra slaapkamer worden gerealiseerd. Ook daarna blijft er voldoende praktische bergruimte aanwezig.
Deze verdieping biedt daardoor volop mogelijkheden voor een derde slaapkamer, een werkkamer, een hobbyruimte of een combinatie daarvan.
Diepe tuin op het zuidwesten
De onderhoudsvriendelijk aangelegde achtertuin is circa twaalf meter diep en ligt op het zuidwesten.
Volgens veel zonaanbidders is dat de ideale ligging: gedurende een groot deel van de dag en tot in de avond kunt u hier van de zon genieten.
Achter in de tuin bevinden zich een stenen berging van circa 7 m² en een overkapping van circa 2,75 x 2 meter. De tuin is daarnaast bereikbaar via het achterpad.
Er is voldoende ruimte voor meerdere terrassen, een speelplek voor kinderen of gewoon een fijne plek om na een drukke dag buiten te zitten.
Energielabel A en acht zonnepanelen
Ook op het gebied van energiezuinigheid heeft de woning het nodige te bieden.
De woning beschikt over Energielabel A en is voorzien van acht eigen zonnepanelen. Het dak, de gevels en de vloer zijn geïsoleerd. Daarnaast is de woning geheel voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing.
De HR-combiketel is geplaatst in 2022.
Prettige brede straat
De Diepenhorstweg is een mooie, brede straat met aan weerszijden bomen en veel ruimte tussen de woningen. Zowel de overburen als de achterburen bevinden zich op aangename afstand.
De woningen zijn gebouwd met ankerloze spouwmuren. Hierdoor is de onderlinge geluidsoverdracht tussen de woningen tot een minimum beperkt.
De woning maakt deel uit van een prettig rijtje van zeven woningen. Het is zo’n plek waar mensen vaak langdurig blijven wonen. Niet alleen gezinnen met jonge kinderen wonen hier prettig; ook nadat de kinderen zijn uitgevlogen, blijven veel bewoners nog jarenlang met plezier in de straat wonen.
Alles op korte afstand
De ligging in Strijen is bijzonder praktisch.
De openbare basisschool bevindt zich op een steenworp afstand en de christelijke basisschool is binnen enkele minuten lopend bereikbaar.
Ook de gezellige dorpskern ligt dichtbij. Hier vindt u onder meer twee supermarkten, diverse verswinkels en verschillende terrassen en eetgelegenheden rond De Kaai en de haven.
Het zwembad, de fraai gerenoveerde sporthal, de sportvelden en de bibliotheek zijn binnen circa vijf minuten lopen bereikbaar. De bushalte bevindt zich zelfs op ongeveer één minuut loopafstand.
Een auto is natuurlijk handig, maar voor de dagelijkse voorzieningen heeft u hem hier nauwelijks nodig.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Tussenwoning | |
| Bouwjaar | 1994 | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1994 | |
| Woon oppervlakte | 117 | |
| Inhoud woonhuis | 416 | |
Overige |
||
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Show with reservation | -1 | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Tussenwoning | |
| Bouwjaar | 1994 | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1994 | |
| Woon oppervlakte | 117 | |
| Inhoud woonhuis | 416 | |
Overige |
||
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Show with reservation | -1 | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: