Maalbekerweg 25 52, 5951 NS Belfeld Geniet van comfort binnen én buiten in deze 4 persoons recreatiewoning met uitzicht over de tuin. Ruime living met open keuken, twee slaapkamers, praktische badkamer en een zonnig terras. Perfect voor uw eigen vakantieplezier of verhuur via het park!
Over het Chalet zelf Op een rustige en groene locatie binnen EuroParcs Maasduinen ligt deze vrijstaande recreatiewoning. De woning beschikt over een lichte woonkamer met grote raampartijen, waardoor er veel natuurlijk daglicht binnenvalt en u optimaal kunt genieten van het uitzicht op het omliggende groen. Bij binnenkomst betreedt u direct de woonkamer met open keuken. Dankzij de praktische indeling voelt de leefruimte prettig en ruim aan. Via de openslaande deuren staat de woonkamer in directe verbinding met het terras, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. De woning beschikt over twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer biedt ruimte voor een tweepersoonsbed en in de tweede slaapkamer bevinden zich twee afzonderlijke slaapplaatsen. Daarmee is de woning uitstekend geschikt voor recreatief verblijf met familie of vrienden. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel met meubel en toilet. De woning verkeert in een verzorgde staat van onderhoud en is afgewerkt in neutrale kleuren, waardoor deze direct in gebruik genomen kan worden. Rondom de woning bevindt zich een verzorgd terras met veel privacy dankzij de groene omzoming. Hierdoor kunt u in alle rust genieten van het buitenleven.
Kenmerken • Het chalet wordt verkocht inclusief aanwezige inventaris; • Het chalet verkeert in een verzorgde staat van onderhoud; • Het chalet is goed geïsoleerd; • Huisdieren zijn (aangelijnd) welkom op het park; • Gelegen op een aantrekkelijke locatie binnen EuroParcs Maasduinen; • In de directe omgeving van prachtige wandel- en fietsroutes; • Centraal gelegen ten opzichte van diverse bezienswaardigheden, attracties, musea, karakteristieke dorpen en gezellige steden; • Inclusief parkeerruimte bij het chalet • Het is toegestaan de woning zelf te verhuren.
Deze recreatiewoning biedt een fijne combinatie van comfort, rust en natuur en vormt een uitstekende uitvalsbasis voor ontspanning in een van de mooiste natuurgebieden van Noord-Limburg.
Grondpositie • De woning wordt verkocht zonder eigen grond. • De ondergrond wordt gehuurd/gepacht van het park. • Voor de standplaats is periodiek park-/grondgeld verschuldigd.
Het park zelf EuroParcs Maasduinen grenst aan het natuurgebied Nationaal Park De Maasduinen. Dit Nationaal Park De Maasduinen staat bekend om zijn bossen, glooiende heuvels, vennen en beken. U bevindt zich dus in het midden van een prachtig en afwisselend natuurgebied. Op het vakantiepark zelf kunt u genieten van alle voorzieningen die EuroParcs Maasduinen te bieden heeft zoals een natuurmeer met strand, een overdekt zwembad, een wellness, een fitnessruimte en natuurlijk ook een uitgebreid animatieprogramma voor de kinderen. Ook bevinden zich op het park een restaurant en een speeltuin.
Ligging en voorzieningen De winkelcentra van o.a. Venlo en Roermond (met o.a. het grote Outlet winkelcentrum) , alsook de plaatselijke winkels in Belfeld zijn snel bereikbaar. Binnen slechts enkele minuten bent u met de auto op de autosnelwegen in de richting Eindhoven, Maastricht, Nijmegen of Duitsland. Door deze centrale ligging is dus alles binnen handbereik aanwezig. Belfeld was tot 2001 een zelfstandige gemeente. In 2001 is Belfeld samengevoegd tijdens de gemeentelijke herindelingen met andere dorpen bij de gemeente Venlo. De gemeente Venlo telt thans ruim 100.000 inwoners.
Belfeld kenmerkt zich verder door een rijk verenigingsleven en beschikt over diverse fraaie bezienswaardigheden, zoals het stuwcomplex, het voormalige raadhuis en de watermolen in Maalbeek. Hier kan men trouwens heerlijk wandelen in de uitgestrekte bossen in de omgeving van dit chalet en aan de andere kant van Belfeld, bij het stuwcomplex langs de Maas. Wilt u graag onthaasten midden in de natuur of bent u op zoek naar een investering voor uw spaargeld dan is dit chalet echt iets voor u.
Opmerking Ondanks het feit dat wij zeer secuur te werk gaan bij het verzamelen van de gegevens, zijn onjuistheden niet altijd uit te sluiten. Er kunnen aan deze omschrijving geen rechten worden ontleend. Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheden of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. De meetinstructie is gebaseerd op de NEN 2580. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | eengezinswoning, vrijstaande woning | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Woon oppervlakte | 48 | |
| Inhoud woonhuis | 125 | |
| Aantal verdiepingen | 1 | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| GasCV | Ja | |
| Bosrijk | Ja | |
| Dak type | Zadeldak | |
| Woontype | Woonhuis | |
| In overleg | Ja | |
| Hellend dak | Pannen | |
| Perceel oppervlakte | 250 | |
| Tuin rondom | Ja | |
| TypeCV ketel | Null | |
| CV ketel water | Ja | |
| Dak opmerking | Dak materiaal: Pannen | |
| Tuin kwaliteit | Verzorgd | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Eengezinswoning | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 2 | |
| Vrijstaande woning | Ja | |
| Onderhoud binnen goed | Ja | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
| Onderhoud binnen opmerking | Goed | |
| Onderhoud buiten opmerking | Goed | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | eengezinswoning, vrijstaande woning | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Woon oppervlakte | 48 | |
| Inhoud woonhuis | 125 | |
| Aantal verdiepingen | 1 | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| GasCV | Ja | |
| Bosrijk | Ja | |
| Dak type | Zadeldak | |
| Woontype | Woonhuis | |
| In overleg | Ja | |
| Hellend dak | Pannen | |
| Perceel oppervlakte | 250 | |
| Tuin rondom | Ja | |
| TypeCV ketel | Null | |
| CV ketel water | Ja | |
| Dak opmerking | Dak materiaal: Pannen | |
| Tuin kwaliteit | Verzorgd | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Eengezinswoning | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 2 | |
| Vrijstaande woning | Ja | |
| Onderhoud binnen goed | Ja | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
| Onderhoud binnen opmerking | Goed | |
| Onderhoud buiten opmerking | Goed | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: