Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Op een van de meest geliefde plekken in Amsterdam Oud-west ligt dit appartement met balkon en groot dakterras aan een zijstraat van de Kinkerstraat op de Ten Katestraat 5-3.

Met 2 slaapkamers op de 3e verdieping, waarvan de achterste 2 openslaande deuren naar het balkon heeft en op de bovenste verdieping 2 slaapkamers met een apart toilet , een mooie lichte woonkamer, ruime keuken met een deur naar het balkon en een badkamer met toilet, biedt deze woning met een inhoud van 262 M3 een solide basis en volop mogelijkheden om het geheel naar eigen smaak en indeling in te richten. Grote ramen, zowel aan de voor als aan de achterzijde, zorgen voor veel lichtinval en met een slimme herindeling is hier een heerlijk modern en ruim stadsappartement van te maken.

ARCHITECT
De verkoper heeft een architect opdracht gegeven om van deze woning een geheel nieuw ontwerp te maken. Er zijn meerdere ontwerpen gemaakt, waarbij onder andere de badkamer naar de 4e verdieping verplaatst en de keuken bij de woonkamer is getrokken. Het ontwerp is opgenomen in de foto's en uiteraard beschikbaar.

LOCATIE
De ligging is simpelweg geweldig, zodra je de voordeur uitloopt, kom je op de Ten Katemarkt, welke een eindje verderop begint. GEEN MARKT VOOR DE DEUR !

OVER DE WONING
Via de gezamenlijke entree en trappenhuis kom je op de derde verdieping binnen. De lichte woonkamer ligt aan de straatzijde en biedt uitzicht op de karakteristieke gevels van Oud-West. De aparte keuken is voorzien van een combi magnetron, nieuwe vaatwasser en koel-vrieskast. Op de bovenste verdieping liggen 2 riante slaapkamers en er is een apart toilet.
Vanuit hier stap je direct met een heerlijk kopje koffie het grote dakterras op (ochtendzon). Dankzij het daklicht boven de overloop valt ook hier het daglicht op natuurlijke wijze binnen.

De zeer grote slaapkamer op de derde verdieping ligt aan de rustige, stille achterzijde van het pand en heeft 2 openslaande deuren naar het overdekte balkon. Samen vormen de ruimtes een praktisch en sfeervol geheel.

DE OMGEVING
De Ten Katestraat ligt midden in het levendige Oud-West. Hier vind je alles wat het stadsleven zo leuk maakt: De Hallen, gezellige koffietentjes zoals Lot61 en Margo’s, én praktisch voor de deur de dagelijkse Ten Katemarkt voor je dagelijkse boodschappen. Liever boodschappen halen in de supermarkt? Geen probleem, die zit ook op loopafstand. Daarnaast vind je talloze restaurants en boetieks in de Kinkerstraat en op de Clercqstraat. In de Ten Katestraat zelf zitten bovendien de heerlijke restaurants Bar Centraal en Café Panache, en om de hoek ligt het knusse Bellamyplein – perfect voor een zonnige middag of een borrel met vrienden. Je woont hier aan een rustig deel van de straat, zonder de gezelligheid van de markt direct voor je deur. Binnen tien minuten fiets je naar het Vondelpark, het Westerpark of de Jordaan. Eigenlijk heeft deze leuke buurt weinig toelichting nodig: het is niet voor niets één van de meest populaire buurten van Amsterdam.

BEREIKBAARHEID
Bereikbaarheid De ligging is ideaal: trams en bussen vanaf de Kinkerstraat en Clercqstraat brengen je in korte tijd naar Centraal Station of Station Lelylaan. Met de auto zit je zo op de Ring A10, en ook per fiets ben je binnen enkele minuten in het centrum.

ERFPACHT EN VVE
De VVE bestaat uit 4 leden en wordt professioneel beheerd. De maandelijkse servicekosten bedragen €238,-.

KENMERKEN
- Perceelgrootte ca. 93 m²
- Inhoud 205 m3
- Woonoppervlakte: ca. 82 m²
- Tussenwoning op de 3e en 4e verdieping
- Dakterras van ruim 21m² met vergunning
- Balkon op het oosten (ochtendzon)
- Gelegen aan rustig deel van de Ten Katestraat (geen markt voor de deur)
- Alle voorzieningen nabij
- Gelegen op erfpacht (voorwaarden en canon in de stukken)
- VvE met 4 leden, professioneel beheerd
- Servicekosten: €238,- per maand
- Energielabel D
- CV-ketel in eigendom
- Aanvaarding: per direct !

In de koopakte (conform model RING Amsterdam) wordt de ouderdomsclausule opgenomen.

Vragen over deze woning?

Makelaarsland

Huis verkopen? Bespaar op je makelaarskosten. Bereken hier je besparing

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Appartement
Bouwjaar 1937
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1937
Woon oppervlakte 82
Inhoud woonhuis 262
Aantal verdiepingen 2

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

Tuin Ja
GasCV Ja
Balkon Ja
Dak type Plat dak
Plat dak Ja
Erfpacht Ja
Woontype Appartement
Dakterras Ja
Energielabel D
BouwjaarCV 2010
BijdrageVVE € 235 per maand
Bovenwoning Ja
TypeCV ketel Remeha Avanta (Eigendom)
CV ketel water Cv-ketel
Dak opmerking Soort dak Plat dak Dakbedekking Bitumineuze dakbedekking
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Kwaliteit object Normaal
Kabel aansluiting Ja
Aantal slaapkamers 4
Opmerkingen isolatie Dubbel glas
Verwarming opmerking Cv-ketel
Aanvaarding opmerking In overleg
Parkeergelegenheid type Betaald parkeren, Parkeervergunningen
Onderhoud binnen opmerking Matig
Onderhoud buiten opmerking Redelijk

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Appartement
Bouwjaar 1937
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1937
Woon oppervlakte 82
Inhoud woonhuis 262
Aantal verdiepingen 2

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

Tuin Ja
GasCV Ja
Balkon Ja
Dak type Plat dak
Plat dak Ja
Erfpacht Ja
Woontype Appartement
Dakterras Ja
Energielabel D
BouwjaarCV 2010
BijdrageVVE € 235 per maand
Bovenwoning Ja
TypeCV ketel Remeha Avanta (Eigendom)
CV ketel water Cv-ketel
Dak opmerking Soort dak Plat dak Dakbedekking Bitumineuze dakbedekking
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Kwaliteit object Normaal
Kabel aansluiting Ja
Aantal slaapkamers 4
Opmerkingen isolatie Dubbel glas
Verwarming opmerking Cv-ketel
Aanvaarding opmerking In overleg
Parkeergelegenheid type Betaald parkeren, Parkeervergunningen
Onderhoud binnen opmerking Matig
Onderhoud buiten opmerking Redelijk

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?