Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Bieden vanaf € 439.000,- k.k.

Gelegen in misschien wel het leukste straatje van Hoorn vind je deze karakteristieke en uitgebouwde woning met prachtige glas-in-loodpanelen voor de ramen. De gezellige living met hoog plafond en houten vloer heeft een schuifpui naar de gezellige, op het noordwesten gelegen tuin met een veranda en aansluitende berging. Je treft hier een moderne keuken en trendy badkamer, een tweede toilet op de slaapverdieping, één ruime slaapkamer en – door het plaatsen van een wandje – een tweede ruime slaapkamer.

Qua locatie woon je hier geweldig op een steenworp afstand van de binnenstad, station - met een directe trein sta je met een half uur op Amsterdam Centraal -, havengebied, de gezellige restaurants en terrasjes, schouwburg en zelfs het Stadsstrand is op de fiets heel dichtbij.

Er valt weinig aan te merken op deze ontzettend leuke woning! We nodigen je dan ook van harte uit om zelf de fijne sfeer, de verrassend goede ruimtes én het wooncomfort te komen ervaren. De benedenwoning is in 2020 volledig gerenoveerd en is daardoor helemaal klaar voor de toekomst.

Entree
Achter de stijlvolle voordeur, met ernaast een prachtige Jasmijn, stap je een gezellige hal binnen met mooie Portugese vloertegels.
De wanden zijn strak gestuukt, achter in de gang is een raam naar de living en de trapopgang met karakteristieke spijlen met onder de houten trap plek voor de garderobe en ook een fijne wegzetruimte.

Living
In de gezellige en knusse living sieren de glas-in-lood panelen de hoge ramen aan de straatzijde. De houten vloer is voorzien van vloerverwarming en de wanden en het 2.73 meter hoge plafond met inbouwspots zijn strak gestuukt. De knusse zithoek heeft een groot raam naar de hal, een vaste kastenwand en open kast met plek voor boeken en flessen wijn. In de aanbouw zorgt een lichtstraat voor fijn lichtinval en een kunststof schuifpui met kiepdeur geeft toegang tot de fijne tuin.

Keuken
Aansluitend aan de zithoek is in de uitbouw de open keuken in 2020 in een L-vorm geplaatst met fijn lichtinval op het werkblad vanwege de lichtstraat.
Terwijl je in de keuken aan het kokkerellen bent heb je direct contact met de overige gezinsleden of gasten.
De keuken is in lichte kleurstelling uitgevoerd, een donkere natuurstenen werkblad met een verzonken stopcontactenkolom, kastjes, laden met geïntegreerde besteklade en diverse inbouwapparatuur, zoals een vaatwasser, groot formaat combimagnetron, koel/vriescombinatie, 5 pits gas-op-glas met wokbrander en een rvs-afzuigkap met de afvoer naar buiten.

Badkamer en toilet begane grond
Vanuit de keuken wacht er achter een paneeldeur een verrassing! In de sfeer van een spa tref je de badkamer met toilet en regendouche, beiden in 2020 heel stijlvol vernieuwd in moderne kleurstelling.
De vloer is betegeld en heeft vloerverwarming en de wanden zijn afwisselend betegeld of voorzien van speelse kiezelwanden. Voorin de ruimte het toilet met wandcloset, stoer houten kastje met een stenen kom en centraal afzuigsysteem. Achter de 2 scheidingsmuurtjes vind je de wasmachineaansluiting en een houten wastafel meubel met stenen wastafel en 2 laden. Het plafond is gestuukt en inbouwspots zorgen voor de verlichting en naast het centrale afzuigsysteem kunnen 2 klap en uitzetraampjes open voor de natuurlijke ventilatie. Er is een praktische koof om de handdoeken in te leggen en je stapt hier in een hele royale inloopdouche met thermostaatkraan, hand- en regendouche en praktisch koofje voor je shampoo.

Tuin
Wat een leuke tuin! Qua locatie helemaal fijn want je hebt er de ochtend- én avondzon en in de zomer zelfs de hele dag. Heel knus zit je achter in de tuin in de veranda met aansluitend een berging die via een schuifdeur is te bereiken met een eco dak!
De tuin heeft grote tegels en de prachtige blauweregen laat vaak 2 keer per jaar z'n bloemen zien. Deze tuin staat garant voor puur genieten, waar je heerlijk in het zonnetje kunt ontspannen en uitgebreid kunt tafelen.

1e Verdieping met 2e toilet
Trapopgang met de originele leuningspijltjes naar de slaapverdieping.
Boven het trappenhuis zit een groot Velux raam voor prettig lichtinval en een vaste kast met de cv-installatie.
Op de houten verdiepingsvloer ligt vloerbedekking, de wanden zijn gestuukt en dito plafond met inbouwspots.

Slaapkamer – Royale slaapkamer met 2 uitzetramen, een vaste kastenwand met schuifdeuren, inbouwspots boven het bed en in het plafond. Vanwege de ligging op het noordwesten is de kamer altijd lekker koel in de zomer.

De overloop, die nu één grote ruimte is, doet momenteel dienst als logeer- en werkkamer en is door middel van het plaatsen van een wandje eenvoudig om te toveren tot een volwaardige tweede slaapkamer. Hierdoor ontstaat een ruime slaapkamer met een leuke werkhoek, waarbij de glas-in-loodraampjes boven het trappenhuis voor een sfeervolle uitstraling zorgen. De 2 openslaande ramen met bovenramen geven veel lichtinval, een radiator verwarmt de ruimte. De hele diepe inloopkast is ideaal voor je kleding of bergruimte. Op de overloop tref je een 2e toilet met betegelde wanden en vloer, een wandcloset en wastafeltje.

Zolderverdieping
Vanaf de overloop geeft een vlizotrap toegang tot de geheel bevloerde wegzetzolder met verlichting en een stopcontact.
Ideaal om je spullen te bewaren.

Bijzonderheden:
- In 2019/2020 gevels gereinigd en deels geïsoleerd
- Dakgoot in 2026 vervangen
- Schilderwerk boven voor en achter in 2023 door een schilder gedaan, begane grond en aanbouw in 2025 behalve het boeideel
- De gehele benedenverdieping is volledig gerenoveerd in 2020, inclusief vloerverwarming
- De bovenverdieping is voorzien van HR glas
- Parkeervergunningsgebied
€ 32,- voor 1e vergunning, een 2e vergunning € 64,- per jaar
- Zinken afdekplaat op de voor- en achtergevel
- 8 zonnepanelen aanwezig
- Vernieuwde meterkast
- Er is een buurtapp en in de actieve en gezellige straat wordt ieder jaar een buurtfeest gegeven

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Tussenwoning
Bouwjaar 1920
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1920
Woon oppervlakte 89
Inhoud woonhuis 314

Overige

Aantal slaapkamers 2

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Tussenwoning
Bouwjaar 1920
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1920
Woon oppervlakte 89
Inhoud woonhuis 314

Overige

Aantal slaapkamers 2

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Margit Nijboer Makelaardij