Wonen met comfort en een fantastisch terras:
Bent u op zoek naar een heerlijk ruim en comfortabel thuis op een toplocatie in Maassluis? Dit royale 3-kamer appartement biedt met zijn 92 m² aan woonoppervlakte alle ruimte die u zich kunt wensen. Maar de échte eyecatcher? Dat is zonder twijfel het riante terras van maar liefst 31 m²! Hier geniet u in alle rust van het buitenleven, een goed boek of een gezellige borrel met vrienden.
Alles binnen handbereik in Steendijkpolder
Dit appartementencomplex ligt ideaal in de geliefde wijk Steendijkpolder. Het prachtige natuurgebied langs de Waterweg ligt om de hoek voor urenlang wandel- en fietsplezier. Sportvelden, scholen en winkels liggen in de directe nabijheid. Uw dagelijkse boodschappen doet u op 10 minuten lopen in winkelcentrum Steendijkpolder, en binnen 5 autominuten staat u in winkelcentrum Koningshoek. De bereikbaarheid is uitstekend: de metro op loopafstand brengt u rechtstreeks naar Rotterdam of het strand van Hoek van Holland. Ook de A20 en A4 zijn snel bereikbaar.
Complex en locatie
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping met een afgesloten entree, bellentableau, trappenhuis en een lift. In de onderbouw is een eigen berging. Rondom het complex is er meer dan voldoende parkeergelegenheid.
Compleet gerenoveerd design-appartement met royaal dakterras! Bent u op zoek naar een instapklaar, modern en volledig gasloos appartement met een uitzicht dat nooit verveelt? Zoek dan niet verder. Nobeldreef 125 in Maassluis is vier jaar geleden compleet en hoogwaardig gerenoveerd. Met een adembenemend vrij uitzicht over de Waterweg, waar de hele dag diverse (cruise) schepen aan u voorbijtrekken, biedt deze woning een unieke woonbeleving.
Comfortabel en toekomstbestendig wonen
Het appartement is volledig aangepast aan de modernste wooneisen en is geheel gasloos. Door de woning ligt een prachtige, drempelloze houtkleurige PVC laminaatvloer voorzien van elektrische vloerverwarming, welke per kamer afzonderlijk te bedienen is. Alle muren en plafonds zijn strak gestuukt, wat zorgt voor een rustige en luxe uitstraling. De moderne greeploze keuken is een absolute eyecatcher. Uitgevoerd in modern Ombra green en afgewerkt met een stoer, zwart keramiek aanrechtblad dat stijlvol doorloopt op de achterwand. Deze Kvik keuken is milieu vriendelijk geproduceerd en voorzien van alle denkbare luxe en hoogwaardige apparatuur:
• Quooker voor direct kokend water
• Inductiekookplaat met moderne afzuigkap
• Oven met een volledig wegschuifbare deur (Slide & Hide)
• Inbouwkoelkast en aparte vriezer
• Vaatwasser
• Airconditioning die kan koelen en verwarmen
Slaapkamers en luxe sanitair
Via de centrale gang bereikt u de twee comfortabele slaapkamers, welke aan de rustige voorzijde van het complex liggen.
De badkamer is modern betegeld en compleet ingericht met een inloopdouche, een strak wastafelmeubel en de aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Het toilet is in dezelfde stijlvolle kleurstelling uitgevoerd en voorzien van een luxe closet met ingebouwde spoelfunctie.
De ligging is ideaal: op loopafstand van het metrostation met directe verbinding naar Rotterdam en het strand van Hoek van Holland en winkelcentrum Steendijkpolder voor al uw dagelijkse boodschappen. Daarnaast wandelt of fietst u vanuit de voordeur zo naar de prachtige boulevard langs de Waterweg.
Welkom
• jouw nieuwe woonavontuur in Maassluis begint hier.
• Dit is zo’n plek waar je binnenstapt en meteen weet: ik ben thuis.
• Nobeldreef 125: de perfecte plek voor jouw volgende hoofdstuk
Binnen- en buitenleven vloeien samen
Vanuit zowel de woonkamer als de keuken heeft u via twee grote schuifpuien toegang tot het riante dakterras van maar liefst 31 m². Dankzij de gunstige ligging op het zuidwesten geniet u hier optimaal van de middag- en avondzon. Het terras is uitgerust met elektrische zonwering en plissé hordeuren.
-Oplevering-
In overleg eventueel al mogelijk vanaf januari 2027
Bijzonderheden-
• Vrij uitzicht
• Lift
• Gasloos
• Alle elektra meterkast / bedrading zijn vernieuwd
• Keuken en badkamer 4 jaar oud
• 2 Slaapkamers
• 2x Schuifpui, schuifhorren
• Heerlijk zonnig terras
-Alles binnen handbereik: de ideale toplocatie!
De ligging van dit appartement biedt de perfecte mix van comfort, sportiviteit en ontspanning:
• Metro om de hoek: Vanaf Metrostation Steendijkpolder zó naar het centrum van Rotterdam of met 10 minuten op het strand van Hoek van Holland.
• Winkels dichtbij: Voor uw dagelijkse boodschappen naar Winkelcentrum Steendijkpolder
• Cultuur & Uitgaan: Geniet van een gezellige avond uit bij het nabijgelegen Theater Koningshof of ontdek de sfeervolle terrasjes in het historische centrum.
• Buitenleven & Sport:Fiets of wandel heerlijk langs De Waterweg en de lokale tennis- en padelbanen liggen praktisch in uw achtertuin!
-Clausule-
Gezien de leeftijd van de woning zal de ouderdomsclausule worden opgenomen in de koopovereenkomst
De verstrekte informatie is met zorg samengesteld en grotendeels gebaseerd op gegevens van derden. Aan de inhoud van deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Galerijflat | |
| Bouwjaar | 1977 | |
| Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1977 | |
| Woon oppervlakte | 92 | |
| Inhoud woonhuis | 304 | |
| Aantal verdiepingen | 1 | |
Overige |
||
| Lift | Ja | |
| Tuin | Ja | |
| Balkon | Ja | |
| Dak type | Plat dak | |
| Hellend dak | bitumineuze dakbedekking | |
| Tuin kwaliteit | Fraai aangelegd | |
| Kwaliteit object | Luxe | |
| Vloerverwarming | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 2 | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
| Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Galerijflat | |
| Bouwjaar | 1977 | |
| Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1977 | |
| Woon oppervlakte | 92 | |
| Inhoud woonhuis | 304 | |
| Aantal verdiepingen | 1 | |
Overige |
||
| Lift | Ja | |
| Tuin | Ja | |
| Balkon | Ja | |
| Dak type | Plat dak | |
| Hellend dak | bitumineuze dakbedekking | |
| Tuin kwaliteit | Fraai aangelegd | |
| Kwaliteit object | Luxe | |
| Vloerverwarming | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 2 | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
| Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door:
€ 599.000 k.k.
3142CM Maassluis
€ 430.000 k.k.
3146BC Maassluis
€ 395.000 k.k.
3142CM Maassluis