Delta Makelaardij B.V.
Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Recreanten opgelet! Een aantrekkelijk aanbod wacht op u op een schitterende locatie in het "Port Greve" park. Deze vrijstaande woning met 3 slaapkamers en 2 badkamers, inclusief 1 sauna wordt momenteel verhuurd met interessante verhuurinkomsten. Genieten op een prachtige plek in het park, aan het water met een volledig omheinde tuin? Hier kan het. De woning is volledig instapklaar en beschikt over vernieuwde badkamers, keuken en nieuwe inventaris.

Op dit moment heeft de woning interessante huurinkomsten. Wilt u verhuren en tegelijkertijd zelf genieten? U heeft de mogelijkheid om maar liefst 89 dagen per jaar, ook tijdens vakanties, voor eigen gebruik te reserveren. Liever niet verhuren? Zodra u de lopende verhuurovereenkomst voor 31.12.2024 opzegt kunt u per 01.01.2026 de woning volledig zelf benutten.

Welkom bij Asterias 30 in Brouwershaven.

Indeling begane grond
Bij binnenkomst betreedt u de hal van de woning met daarin de meterkast, badkamer en toegang tot het terras en de woonkamer. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel met meubel, toilet en sauna. Vanuit de hal komt u in de keuken/woonkamer. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur. De woonkamer met houtkachel en openslaande tuindeuren kan praktisch worden ingedeeld. Het meubilair is compleet vernieuwd, wat voor een frisse uitstraling zorgt! De slaapkamers zijn bereikbaar vanuit de woonkamer en bieden plaats aan 2 personen elk. De tweede badkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning, is vernieuwd en beschikt over een ligbad/douche, wastafel met meubel en tweede toilet.

Vanuit een slaapkamer is middels vlizotrap een bergzolder bereikbaar. Ideaal om uw eigen spullen te plaatsen!

Tuin
De tuin rondom de woning beslaat ongeveer 400m2 eigen grond. De achtertuin ligt op het zuidwesten, is volledig omheind en heeft een aangebouwde stenen berging. In deze berging bevinden zich de witgoedaansluitingen en cv-opstelling. Er is ook ruimte voor buiteninventaris en bijvoorbeeld fietsen.

Bent u op zoek naar een mooie recreatiewoning op een prachtige locatie in het park? Kom dan zeker deze woning bezichtigen!

Het park
Vakantiepark Summio Port Greve, met 575 accommodaties, ligt direct aan het Zeeuwse Grevelingenmeer. Hier kunt u genieten van strandwandelingen, vliegeren, surfen, zeilen en zonnebaden. Ervaar het buitenleven en de prachtige omgeving. Vanuit uw verblijf in Den Osse/Brouwershaven bent u snel bij de Deltawerken en Deltapark Neeltje Jans. Door de nabijheid van verschillende dorpen krijgt u een goed beeld van het dagelijkse leven in Zeeland. Kinderen zullen zich geen moment vervelen op het vakantiepark, met activiteiten zoals knutselen in de Kids Club, spetteren in het overdekte zwembad en glijden van de 59 meter lange glijbaan met lichteffecten.

Kenmerken

Algemeen

Soort woning eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwjaar 1990
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 1990
Woon oppervlakte 64
Inhoud woonhuis 304
Aantal verdiepingen 1

Overige

WC Ja
Tuin Ja
GasCV Ja
Ligbad Ja
Dak type Lessenaardak
Woontype Woonhuis
Energielabel B
In overleg Ja
Hellend dak Pannen
Open keuken Ja
Perceel oppervlakte 470
Tuin rondom Ja
TypeCV ketel Hr Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal:Pannen
Douchecabine Ja
Glas isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 0
Tuin kwaliteit Normaal
Aantal badkamers 2
Aantal toiletten 2
Bijgebouw schuur Steen
Eengezinswoning Ja
Aantal slaapkamers 3
Vrijstaande woning Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Onderhoud binnen opmerking Redelijk Tot Goed
Onderhoud buiten opmerking Redelijk Tot Goed

Kenmerken

Algemeen

Bouwjaar 1990
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 1990
Woon oppervlakte 64
Inhoud woonhuis 304
Aantal verdiepingen 1

Overige

WC Ja
Tuin Ja
GasCV Ja
Ligbad Ja
Dak type Lessenaardak
Woontype Woonhuis
Energielabel B
In overleg Ja
Hellend dak Pannen
Open keuken Ja
Perceel oppervlakte 470
Tuin rondom Ja
TypeCV ketel Hr Eigendom
CV ketel water Ja
Douchecabine Ja
Glas isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 0
Tuin kwaliteit Normaal
Aantal badkamers 2
Aantal toiletten 2
Bijgebouw schuur Steen
Eengezinswoning Ja
Aantal slaapkamers 3
Vrijstaande woning Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag