Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Wat een joekel van een woning. Met ca. 162 m² heb je echt veel ruimte. De woning is gebouwd in 2004 en dus prima geïsoleerd en sindsdien top onderhouden.
De groenstrook met waterpartij tegenover je nieuwe huis maakt het wel een bijzondere locatie. En niet alleen de locatie aan de voorzijde is fantastisch, maar ook de tuin die volgroeid is, een prachtige overkapping heeft en meerdere terrassen om heerlijk te genieten van zon- of schaduwmomenten. En je hebt optimale privacy door de "volwassenheid" van de tuin.

* Energielabel A
* 162 m² woonoppervlakte excl. de berging/garage
* Moderne, fraaie keuken met schiereiland
* Schilderwerk buitenom 2022
* Volledig en goed geïsoleerd
* Cv-ketel 2024
* 12 zonnepanelen
* Heerlijke tuin met overkapping en veel privacy
* Groen uitzicht aan de voorzijde
* Elektrische laadpaal voor de auto

De indeling is als volgt:

Entree; je komt binnen in een ruime hal met meterkast, die intussen is gemoderniseerd voor zonnepanelen en een laadstation voor de auto. Wil je inductiekoken? Geen probleem, de 3-fasegroep zit er al in. Verder in de hal: het toilet en de trap naar de verdieping.

Naar de woonkamer, keuken en eetkamer. De woonkamer aan de voorzijde met echt een heerlijk vrij en groen uitzicht; dit kom je niet veel tegen. Het eetkamergedeelte sluit mooi aan op de keuken en de tuin. Je kunt via de openslaande deuren zo je tuin inwandelen.

De keuken met spoeleiland is ruim en heeft echt veel opbergruimte. Uiteraard is de keuken voorzien van inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met was- en droogmachineaansluitingen en ruimte om een extra koelkast of spullen op te bergen. In de bijkeuken een deur naar de tuin en eentje naar de garage/berging.

Vanuit de hal naar de verdieping. Door de hoge gootlijn heb je hier een zee aan ruimte en kun je de kasten gewoon tegen elke wand zetten. De dakhelling begint pas op de volgende verdieping. Er zijn op de 1e verdieping 3 ruime slaapkamers en een fraaie, ruime badkamer. De badkamer heeft een bad, doucheruimte, toilet en dubbele wastafel met bergruimte eronder.

De 2e verdieping; dit is nu één grote hobbyruimte, maar hier kun je indien nodig met gemak 1 of 2 extra (slaap)kamers bij maken met weinig moeite. In een afgesloten ruimte zitten de cv-ketel en het balansventilatiesysteem. Knieschotten met bergruimte maken deze verdieping compleet.

De tuin; voorzijde is netjes en redelijk onderhoudsvriendelijk. Naast de woning een oprit voor 2 auto's en dus een laadpaal voor de elektrische auto. Wat bij deze woningen opvalt, is het robuuste metselwerk dat de oprit verbindt met de buren. De woning heeft tussen de garage en die van de buren een steeg naar de tuin (gezamenlijk 1/2 om 1/2).

De achtertuin is echt fantastisch aangelegd en volgroeid. Hier kun je gelijk genieten van de zon en privacy. Er is een fraaie overkapping, terras en terras tegen de woning voor de schaduw in de namiddag.

Ben je nieuwsgierig geworden? Mail of bel dan voor een bezichtigingsafspraak, Meek it possible.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Woonhuis
Bouwjaar 2004
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 2004
Woon oppervlakte 162
Inhoud woonhuis 525
Aantal verdiepingen 3

Overige

GasCV Ja
Zolder Ja
Tuin zij Ja
Achterom Ja
BouwjaarCV 2024
Perceel oppervlakte 268
Tuin achter Ja
TypeCV ketel Hr ketel
Bestaande bouw Ja
Garage inpandig Ja
Zolder trap type Vaste trap
Eengezinswoning Ja
Twee onder een kap Ja
Aantal slaapkamers 4
Parkeergelegenheid Ja
Zolder aantal kamers 1
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Tuin lengte achtertuin 1200
Ligging achtertuin oost Ja
Ligging achtertuin zuid Ja
Parkeergelegenheid type gratis

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Woonhuis
Bouwjaar 2004
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 2004
Woon oppervlakte 162
Inhoud woonhuis 525
Aantal verdiepingen 3

Overige

GasCV Ja
Zolder Ja
Tuin zij Ja
Achterom Ja
BouwjaarCV 2024
Perceel oppervlakte 268
Tuin achter Ja
TypeCV ketel Hr ketel
Bestaande bouw Ja
Garage inpandig Ja
Zolder trap type Vaste trap
Eengezinswoning Ja
Twee onder een kap Ja
Aantal slaapkamers 4
Parkeergelegenheid Ja
Zolder aantal kamers 1
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Tuin lengte achtertuin 1200
Ligging achtertuin oost Ja
Ligging achtertuin zuid Ja
Parkeergelegenheid type gratis

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Klaverbladmakelaars