Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Ruime tweekapper met vier slaapkamers, balkon én een gezellige tuin met overkapping

Aan de Floris van Egmondstraat 15 staat een ruime twee-onder-een-kapwoning met verrassend veel leefruimte, zowel binnen als buiten. Met circa 102 m² woonoppervlakte en vier slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen biedt het huis volop ruimte, terwijl de lichte woonkamer en keuken samen een prettig woongedeelte vormen. De verzorgde afwerking zorgt ervoor dat je hier zonder grote aanpassingen je intrek kunt nemen.

Ook buiten heeft de woning het nodige te bieden. Dankzij de ligging op de hoek voelt het perceel vrij aan en in de achtertuin is genoeg plek om verschillende zitjes te creëren. Onder de houten overkapping zit je bovendien heerlijk beschut. Tel daar het balkon, de berging en de praktische ruimte op de tweede verdieping bij op en je hebt een complete, instapklare woning waar je voorlopig goed vooruit kunt.

De buurt De Floris van Egmondstraat ligt in Lopik-Dorp, in een rustige woonomgeving met veel dagelijkse voorzieningen dichtbij. Een supermarkt, basisscholen en een bushalte bevinden zich op korte loopafstand, terwijl ook sportvoorzieningen en het centrum van Lopik gemakkelijk bereikbaar zijn.

Tegelijkertijd woon je hier midden in het Groene Hart, waardoor je vanuit het dorp zo de landelijke omgeving in fietst of wandelt. Voor grotere plaatsen kun je onder meer richting IJsselstein, Nieuwegein en Utrecht.

Begane grond Via de voordeur stap je binnen in de hal, waar de trap naar boven, het moderne toilet en een praktische trapkast zijn gesitueerd. De lichte pvc-visgraatvloer loopt door richting de keuken en woonkamer en zorgt daarmee voor een rustige overgang tussen de verschillende ruimtes.

De keuken ligt aan de achterzijde en heeft een eigen deur naar de tuin. De lichte kastfronten worden gecombineerd met een donker werkblad en de opstelling biedt zowel voldoende werk- als kastruimte. De keuken is voorzien van diverse apparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser. Een brede boogdoorgang verbindt de keuken met de woonkamer, waardoor er een open indeling is ontstaan.

En dan de woonkamer zelf: die loopt van voor tot achter en krijgt aan beide zijden volop daglicht binnen. Aan de voorzijde is ruim plaats voor een comfortabele zithoek bij de houthaard, terwijl achterin de eettafel mooi aansluit op de keuken. De visgraatvloer, rustige wandafwerking en de brede raampartijen geven de ruimte een verzorgde uitstraling.

Eerste verdieping Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde en beschikt over airconditioning en een brede ingebouwde kastenwand. Vanuit deze kamer stap je bovendien rechtstreeks het balkon op. De tweede slaapkamer bevindt zich eveneens aan de achterzijde, terwijl de derde slaapkamer aan de voorzijde ligt. Ook deze kamers hebben een goed bruikbaar formaat.

De eigentijdse badkamer is ingericht met een inloop-regendouche, wastafelmeubel, wandcloset en handdoekradiator. De combinatie van lichte wand- en betonlook vloertegels houdt de uitstraling rustig en verzorgd. Het raam zorgt voor prettig daglicht, en natuurlijke ventilatie is mogelijk.

Tweede verdieping Nog een verdieping hoger blijkt hoeveel extra ruimte de woning in huis heeft. De overloop is ruim opgezet en geeft toegang tot de vierde slaapkamer. Door de dakkapel komt hier prettig veel daglicht binnen en onder de schuine dakvlakken is daarnaast behoorlijk wat bergruimte aanwezig. Daarmee levert deze verdieping niet alleen een volwaardige extra slaapkamer op, maar ook praktische opslagruimte die in huis altijd van pas komt.

Buitenruimte De achtertuin is grotendeels bestraat en daardoor onderhoudsvriendelijk ingericht. Langs de randen zorgen verschillende planten en struiken voor groen, terwijl de indeling genoeg ruimte overlaat voor meerdere zitplekken.

Achter in de tuin staat een houten overkapping waar een beschutte zithoek is gemaakt. Daarnaast is er een vrijstaande stenen berging, handig voor fietsen, gereedschap en andere spullen. Via de achterom zijn eveneens de zij- en voortuin bereikbaar.

Parkeren kan in de directe omgeving van de woning.

Bijzonderheden • Twee-onder-een-kapwoning • Moderne afwerking en instapklaar • Woonoppervlakte: 102 m² • Perceeloppervlakte: 173 m² • Bouwjaar: 1963 • Doorzonwoonkamer met kachel • Moderne keuken en - badkamer • Vier slaapkamers • Balkon bereikbaar vanuit de grootste slaapkamer • Achtertuin op het Zuiden met overkapping uit 2025 • Airco in woonkamer en slaapkamer • Kunststof kozijnen met HR++ glas in gehele woning

Vier slaapkamers, een lichte leefruimte, veel praktische bergruimte en een tuin waar ook een beschutte plek is gemaakt om buiten te zitten: Floris van Egmondstraat 15 heeft verrassend veel in huis. Benieuwd hoe de woning in het echt aanvoelt? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning eengezinswoning, twee onder een kapwoning
Bouwjaar 1963
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1963
Woon oppervlakte 102
Inhoud woonhuis 362
Aantal verdiepingen 3

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

Tuin Ja
GasCV Ja
Balkon Ja
Zolder Ja
Dak type Zadeldak
Achterom Ja
Woontype Woonhuis
Energielabel C
In overleg Ja
BouwjaarCV 2008
Hellend dak Pannen
Perceel oppervlakte 173
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Vaillant Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Pannen
Muur isolatie Ja
Tuin kwaliteit Fraai Aangelegd
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Steen
Eengezinswoning Ja
LeeftijdCV ketel 18
Twee onder een kap Ja
Aantal slaapkamers 4
Zolder aantal kamers 1 kamer
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Redelijk Tot Goed
Onderhoud buiten opmerking Redelijk Tot Goed

Kenmerken

Algemeen

Soort woning eengezinswoning, twee onder een kapwoning
Bouwjaar 1963
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1963
Woon oppervlakte 102
Inhoud woonhuis 362
Aantal verdiepingen 3

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

Tuin Ja
GasCV Ja
Balkon Ja
Zolder Ja
Dak type Zadeldak
Achterom Ja
Woontype Woonhuis
Energielabel C
In overleg Ja
BouwjaarCV 2008
Hellend dak Pannen
Perceel oppervlakte 173
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Vaillant Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Pannen
Muur isolatie Ja
Tuin kwaliteit Fraai Aangelegd
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Steen
Eengezinswoning Ja
LeeftijdCV ketel 18
Twee onder een kap Ja
Aantal slaapkamers 4
Zolder aantal kamers 1 kamer
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Redelijk Tot Goed
Onderhoud buiten opmerking Redelijk Tot Goed

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Vrijstad Vastgoed