Delta Makelaardij B.V.
Maak nu een afspraak voor deze woning

Beschrijving

Recreanten opgelet! Namens onze opdrachtgever biedt DELTA Makelaardij met enthousiasme deze verrassend ruime vrijstaande vakantiewoning te koop aan. Gelegen op een prachtig perceel eigen grond van maar liefst 818m2, grenzend aan idyllische landerijen, is deze woning geschikt voor 6 tot 8 personen. De indeling omvat een royaal aangebouwde woonkamer met rondom glaspartijen, vier slaapkamers en twee badkamers. De tuin is een waar paradijs, met liefde aangelegd en goed onderhouden, biedt het dagelijkse genot van zon en schaduw. Laat u verwelkomen door het gezang van vogels en spelende konijntjes. Hier vindt u ultieme rust en ontspanning!

De woning zit NIET in de verhuur en is daardoor direct beschikbaar voor eigen gebruik.

Welkom aan de Asterias 24 te Brouwershaven.

Enkele kenmerken van deze woning:
- vrijstaande 6 tot 8 persoons woning;
- grote aanbouw aan de achterzijde;
- 4 slaapkamers en 2 badkamers;
- volledig geïsoleerd en geheel dubbel glas;
- schilderwerkzaamheden uit 2021;
- Cv-opstelling Intergas 2023.

Begane grond indeling
Bij binnenkomst in de woning betreedt u de hal, waar aan uw linkerzijde de badkamer is gelegen. Deze badkamer is voorzien van een toilet, wastafel met meubel en een inloopdouche. Vanuit de hal loopt u door naar de open keuken, uitgerust met in- en onderbouwapparatuur. Hier vandaan bereikt u de eetkamer en de woonkamer, die uitkijkt op de tuin. Geniet van een prachtig uitzicht over de tuin rondom de woning en de aangrenzende landerijen! Via dubbele schuifdeuren heeft u toegang tot de achtertuin. Vanuit de eetkamer kunt u naar de slaapvertrekken en de tweede badkamer. Deze tweede badkamer beschikt over een tweede toilet, wastafel met meubel en een inloopdouche.

Een vaste trap in de eetkamer leidt u naar de eerste verdieping, die geschikt is als slaapvertrek. Daarnaast is er een ruime plek voor eventueel een extra slaapplek of bergruimte. Twee dakramen zorgen voor natuurlijke lichtinval en ventilatie, wat ideaal is!

Via de tuin heeft u toegang tot de naastgelegen berging, waar de witgoedaansluitingen, de vloerverwarming unit en de cv-opstelling zijn geplaatst.

Tuin
De prachtige tuin rondom de woning biedt het hele jaar door een oase van groen, heerlijke beschutting en veel privacy. Er zijn verschillende zitterrassen, waaronder één op de ochtend- en middagzon, en één op de avondzon. De grote houten blokhut naast de woning is ideaal voor uw tuinspullen en gereedschap. Vanuit de tuin heeft u een weids uitzicht over de landerijen, met zelfs in de verte de Sint Nicolaas Kerk.

Algemeen
De woning wordt verwarmd en voorzien van warm water door de cv-opstelling Intergas 2023, in combinatie met vloerverwarming in de aangebouwde serre. De woning wordt verkocht inclusief inventaris, met uitzondering van persoonlijke spullen. De oplevering is in onderling overleg en kan op korte termijn plaatsvinden.

Er is een actieve Vereniging van Eigenaren (VVE) voor het onderhoud aan en rondom het park, inclusief groen- en wateronderhoud. De jaarlijkse bijdrage bedraagt circa €2.600,-, inclusief voorschot water en verontreinigingsheffing. Daarnaast is er ongeveer €1.000,- forenzenbelasting per jaar en €1.200,- voor gas en elektra per jaar. Wifi + TV kosten bedragen €280,- per jaar.

Het park
Het vakantiepark Summio Port Greve, met 575 accommodaties, bevindt zich direct aan het Zeeuwse Grevelingenmeer. Hier kunt u genieten van strandwandelingen, vliegeren, surfen, zeilen en zonnebaden. Ervaar het buitenleven en de prachtige omgeving. Vanuit uw verblijf in Den Osse/Brouwershaven bent u snel bij de Deltawerken en Deltapark Neeltje Jans. Door de nabijheid van verschillende dorpen krijgt u een goed beeld van het dagelijkse leven in Zeeland. Kinderen zullen zich geen moment vervelen op het vakantiepark, met activiteiten zoals knutselen in de kids Club, spetteren in het overdekte zwembad en glijden van de 59 meter lange glijbaan met lichteffecten.

Urlauber aufgepasst: DELTA Makelaardij bietet im Auftrag unseres Kunden mit Begeisterung dieses überraschend geräumige, freistehende Ferienhaus zum Verkauf an. Auf einem schönen eigenen Grundstück von nicht weniger als 818m2 gelegen, angrenzend an idyllisches Ackerland, ist dieses Haus für 6 bis 8 Personen geeignet. Es verfügt über einen großzügigen Wohnbereich mit Glasfenstern rundherum, vier Schlafzimmer und zwei Bäder. Der Garten ist ein wahres Paradies, liebevoll angelegt und gepflegt, wo Sie täglich Sonne und Schatten genießen können. Lassen Sie sich vom Gesang der Vögel und den spielenden Kaninchen begrüßen. Hier finden Sie Ruhe und Entspannung pur!

Das Grundstück ist NICHT zu vermieten und steht Ihnen daher sofort zur eigenen Nutzung zur Verfügung.

Willkommen bei Asterias 24 in Brouwershaven.

Einige Merkmale dieser Immobilie:
- freistehendes Haus für 6 bis 8 Personen;
- großer Anbau auf der Rückseite;
- 4 Schlafzimmer und 2 Bäder;
- vollständig isoliert und mit Doppelverglasung;
- Malerarbeiten ab 2021;
- Zentralheizungsanlage Intergas 2023.

Grundriss Erdgeschoss
Wenn Sie das Haus betreten, kommen Sie in den Flur, wo sich zu Ihrer Linken das Badezimmer befindet. Dieses Badezimmer hat eine Toilette, ein Waschbecken mit Unterschrank und eine begehbare Dusche. Vom Flur aus gelangt man in die offene Küche, die mit Einbaugeräten und Unterbaugeräten ausgestattet ist. Von hier aus erreichen Sie das Esszimmer und das Wohnzimmer, das auf den Garten blickt. Genießen Sie den herrlichen Blick auf den Garten, der das Haus umgibt, und auf die angrenzenden Felder! Durch doppelte Schiebetüren gelangen Sie in den hinteren Garten. Vom Esszimmer aus haben Sie Zugang zu den Schlafzimmern und dem zweiten Badezimmer. Dieses zweite Badezimmer hat eine zweite Toilette, ein Waschbecken mit Unterschrank und eine begehbare Dusche.

Über eine feste Treppe im Esszimmer gelangen Sie in den ersten Stock, der sich als Schlafbereich eignet. Außerdem gibt es einen geräumigen Bereich für einen möglichen zusätzlichen Schlafplatz oder Stauraum. Zwei Oberlichter sorgen für natürliches Licht und Belüftung, was ideal ist!

Über den Garten gelangt man in den angrenzenden Abstellraum, in dem die Anschlüsse für die Elektrogeräte, die Fußbodenheizung und die Zentralheizung untergebracht sind.

Garten
Der schöne Garten, der das Haus umgibt, bietet das ganze Jahr über eine grüne Oase, einen schönen Schutz und viel Privatsphäre. Es gibt mehrere Sitzterrassen, darunter eine in der Morgen- und Nachmittagssonne und eine in der Abendsonne. Das große Holzblockhaus neben dem Haus ist ideal für Ihre Gartengeräte und Werkzeuge. Vom Garten aus haben Sie einen weiten Blick über die Landschaft, und in der Ferne sehen Sie sogar die St. Nicholas Church.

Allgemein
Das Haus wird über die Zentralheizung Intergas 2023 beheizt und mit Warmwasser versorgt, kombiniert mit einer Fußbodenheizung im angebauten Wintergarten. Das Haus wird inklusive Inventar verkauft, mit Ausnahme von persönlichen Gegenständen. Die Fertigstellung erfolgt in gegenseitigem Einvernehmen und kann kurzfristig erfolgen.

Es gibt eine aktive Eigentümervereinigung (VVE) für die Instandhaltung des Parks, einschließlich Grün- und Wasserpflege. Der jährliche Beitrag beläuft sich auf ca. 2.600 €, einschließlich der Vorauszahlung der Wasser- und Schmutzwassergebühren. Hinzu kommen ca. 1.000 € Pendlerpauschale pro Jahr und 1.200 € für Gas und Strom pro Jahr. Die Kosten für Wifi + TV betragen € 280,- pro Jahr.

Der Park
Der Ferienpark Summio Port Greve mit 575 Wohneinheiten liegt direkt am Grevelingenmeer in Zeeland. Hier können Sie Strandspaziergänge unternehmen, Drachen steigen lassen, surfen, segeln und sonnenbaden. Erleben Sie das Leben in der Natur und die schöne Umgebung. Von Ihrem Aufenthalt in Den Osse/Brouwershaven aus können Sie die Deltawerke und den Deltapark Neeltje Jans schnell erreichen. Die Nähe zu mehreren Dörfern vermittelt Ihnen einen guten Eindruck vom Alltagsleben in Zeeland. Kinder werden sich im Ferienpark keinen Moment langweilen, denn es gibt Aktivitäten wie Basteln im Kinderclub, Planschen im Hallenbad und Rutschen auf der 59 Meter langen Rutsche mit Lichteffekten.

Kenmerken

Algemeen

Soort woning eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwjaar 1990
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1990
Woon oppervlakte 90
Inhoud woonhuis 389
Aantal verdiepingen 2

Buurt

Aan rustige weg Ja

Overige

WC Ja
Tuin Ja
GasCV Ja
Aan park Ja
Dak type Lessenaardak
Dakraam Ja
Achterom Ja
Woontype Woonhuis
Energielabel C
In overleg Ja
Landelijk Ja
Openhaard Ja
Schuifpui Ja
BouwjaarCV 2023
Hellend dak Pannen
Open keuken Ja
Perceel oppervlakte 818
Rookkanaal Ja
Tuin rondom Ja
TypeCV ketel Intergas Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal:Pannen
Gemeubileerd Ja
Glas isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 0
Vrij uitzicht Ja
Tuin kwaliteit Verzorgd
Aantal badkamers 2
Aantal toiletten 2
Bijgebouw schuur Hout
Eengezinswoning Ja
LeeftijdCV ketel Ja
Aantal slaapkamers 4
Vrijstaande woning Ja
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel, open Haard, vloerverwarming Gedeeltelijk
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kenmerken

Algemeen

Bouwjaar 1990
Aantal kamers 5

Woningdetails

Bouwjaar 1990
Woon oppervlakte 90
Inhoud woonhuis 389
Aantal verdiepingen 2

Buurt

Aan rustige weg Ja

Overige

WC Ja
Tuin Ja
GasCV Ja
Aan park Ja
Dak type Lessenaardak
Dakraam Ja
Achterom Ja
Woontype Woonhuis
Energielabel C
In overleg Ja
Landelijk Ja
Openhaard Ja
Schuifpui Ja
BouwjaarCV 2023
Hellend dak Pannen
Open keuken Ja
Perceel oppervlakte 818
Rookkanaal Ja
Tuin rondom Ja
CV ketel water Ja
Gemeubileerd Ja
Glas isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 0
Vrij uitzicht Ja
Tuin kwaliteit Verzorgd
Aantal badkamers 2
Aantal toiletten 2
Bijgebouw schuur Hout
Eengezinswoning Ja
LeeftijdCV ketel Ja
Aantal slaapkamers 4
Vrijstaande woning Ja
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja

Ontvang als eerste het nieuwste
aanbod in je mailbox

Ja, graag