Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

INSTAPKLAAR APPARTEMENT OP TOPLOCATIE IN MAASTRICHT – 63 M², BALKON & EIGEN PARKEERTERREIN

Op zoek naar een appartement waar je zó in kunt? Dan moet je deze zien. Dit strak afgewerkte appartement aan het Mercatorplein in Maastricht combineert ruimte, comfort en een ijzersterke ligging. Met circa 63 m² woonoppervlakte, één ruime slaapkamer, een zonnig balkon, externe berging én parkeren op eigen terrein heb je hier alle ingrediënten voor comfortabel wonen.

Gelegen op de vierde verdieping van een verzorgd appartementencomplex, bereikbaar met de lift, geniet je hier van rust én gemak. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en staat direct in verbinding met het balkon aan de achterzijde. De perfecte plek voor je ochtendkoffie, een borrel in de middagzon of gewoon even lekker buiten zitten.

De keuken is praktisch ingericht en voorzien van een oven, gasfornuis en afzuigkap. De ruime slaapkamer is netjes afgewerkt en voorzien van een fraaie laminaatvloer. Ook de volledig betegelde badkamer is compleet met douche, toilet en wastafel.

En dan de ligging: De Brusselse Poort ligt letterlijk om de hoek. Supermarkten, winkels, restaurants en alle dagelijkse voorzieningen zijn dus binnen handbereik. Ook het bruisende centrum van Maastricht, openbaar vervoer en de belangrijkste uitvalswegen zijn eenvoudig bereikbaar.

Kortom: een verzorgd, compleet en direct te betrekken appartement op een locatie waar je iedere dag plezier van hebt. Geen eindeloze verbouwing, maar dozen uitpakken en wonen maar!

DE BELANGRIJKSTE PLUSPUNTEN: • Ca. 63 m² woonoppervlakte • Eén ruime slaapkamer • Instapklaar en verzorgd afgewerkt • Fraaie laminaatvloer • Groot en licht leefgedeelte • Balkon aan de achterzijde met zonwering • Externe berging in het souterrain • Lift aanwezig • Parkeren op privéterrein achter een slagboom • Winkelcentrum De Brusselse Poort op loopafstand • Maastrichtse binnenstad, openbaar vervoer en uitvalswegen goed bereikbaar • Blokverwarming; maandelijkse bijdrage hiervoor € 72,03 • VvE-bijdrage € 271,66 per maand, inclusief individueel waterverbruik

Een appartement met de juiste mix van ruimte, comfort, gemak en locatie. Mercatorplein 51D: kom binnen, kijk rond en ontdek waarom dit zomaar jouw nieuwe thuis kan worden!

Belangrijke informatie voor de koper.

Verkoopinformatie. Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief.

Schriftelijkheidsvereiste. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben.

Waarborgsom of bankgarantie. Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom.

Bouwkundige keuring Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst.

As Is Where Is De woning wordt verkocht “As is, where is”, met andere woorden de woning zal worden opgeleverd in de staat zoals bij de bezichtiging is aangetroffen. Geen Eigenaar Bewoning De woning wordt verkocht met het feit en in de wetenschap dat verkoper het verkochte nooit zelf feitelijk heeft gebruikt en dat hij derhalve koper niet kan informeren over eigenschappen van c.q. gebreken aan het verkochte waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. Dergelijke eigenschappen c.q. gebreken zijn voor risico en rekening van koper. Om dit risico voor koper te beperken stelt verkoper koper in de gelegenheid een bouwkundige inspectie te doen uitvoeren.

Opkoopbescherming woningen In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening - opkoopbescherming voor woningen (https://www.gemeentemaastricht.nl/wonen-en-verhuizen/opkoopbescherming-voor-woningen).

Projectnotaris Aan deze woning is een projectnotaris gekoppeld. Koper is er van op de hoogte dat voormelde notariskeuze voor verkoper een wezenlijk onderdeel vormt van deze overeenkomst en derhalve aan verkoper is voorbehouden.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning galerijflat
Bouwjaar 1971
Aantal kamers 2

Woningdetails

Bouwjaar 1971
Woon oppervlakte 63
Inhoud woonhuis 250
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

Balkon Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Bijkeuken Ja
Energielabel E
In overleg Ja
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Null
Aan drukke weg Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 33
Blokverwarming Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Aantal slaapkamers 1
Verwarming opmerking Blokverwarming
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Uitstekend
Onderhoud binnen uitstekend Ja
Onderhoud buiten uitstekend Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning galerijflat
Bouwjaar 1971
Aantal kamers 2

Woningdetails

Bouwjaar 1971
Woon oppervlakte 63
Inhoud woonhuis 250
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja

Overige

Balkon Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Bijkeuken Ja
Energielabel E
In overleg Ja
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Null
Aan drukke weg Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 33
Blokverwarming Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
Aantal slaapkamers 1
Verwarming opmerking Blokverwarming
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Uitstekend
Onderhoud buiten opmerking Uitstekend
Onderhoud binnen uitstekend Ja
Onderhoud buiten uitstekend Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Fidus Makelaardij