Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

De Waag 17: ervaar het penthousegevoel met het dakterras vol zon, privacy en uitzicht over het water

Droom je van een licht en ruim appartement met een zonnig dakterras én vrij uitzicht over het water? Dan voel je je hier direct thuis. Dit verrassend ruime appartement in het populaire Kattenbroek op de bovenste verdieping combineert comfort, privacy en een fantastische ligging aan winkelcentrum Emiclaer.

Dakterras. De absolute eyecatcher? Het heerlijke privé dakterras op het zuidwesten. Hier geniet je volop van de zon, rust en het weidse uitzicht over de vijver van Emiclaer. Een plek waar je ’s ochtends rustig wakker wordt met een kop koffie en waar je de dag afsluit in de avondzon met een goed glas wijn. Dankzij de ligging op de bovenste etage woon je hier heerlijk vrij, zonder bovenburen en met extra veel privacy. Met deze locatie profiteer je van de praktische ligging in het grootste winkelcentrum buiten het stadscentrum van Amersfoort en een vrij uitzicht en gunstige zonligging. Met recht een 'best of both worlds'.

Met een woonoppervlakte van 91 m², drie slaapkamers van goed formaat en een lichte woonkamer biedt deze woning alle ruimte om comfortabel te wonen. Daarbij woon je letterlijk midden in winkelcentrum Emiclaer, met winkels, horeca en voorzieningen op loopafstand. Ook station Amersfoort Schothorst en de uitvalswegen A1 en A28 zijn snel bereikbaar.

Indeling Begane grond. Je komt binnen via de gezamenlijke entree met intercom, brievenbussen, lift en trappenhuis. Via de lift of trap bereik je de derde verdieping. Achter de voordeur stap je binnen in een ruime hal met toegang tot het toilet, de meterkast en de woonkamer. Wat direct opvalt? Het vele daglicht. Dankzij de grote raampartijen voelt de woonkamer heerlijk ruim en open aan. Er is volop plek voor een comfortabele zithoek én een grote eettafel waar je gezellig kunt borrelen of uitgebreid kunt dineren met vrienden en familie. In de woonkamer bevindt zich daarnaast een praktische berging met aansluiting voor de wasmachine en droger. Ideaal als aparte wasruimte. Via de tweede hal bereik je alle overige vertrekken van de woning.

Keuken. De ruime keuken ligt aan de achterzijde van het appartement en is van alle gemakken voorzien. Je beschikt hier over een 4-pits gasfornuis, oven, magnetron, vaatwasser, koel-vriescombinatie en veel kastruimte. Vanuit de keuken stap je zo het balkon op gelegen op het noordoosten. De woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer in houtlook. In de keuken is gekozen voor een donkere tegelvloer. De lichte wandafwerking zorgt voor een frisse en moderne uitstraling.

Slaapkamers. De woning beschikt over drie slaapkamers van goed formaat. De grootste slaapkamer van circa 12 m² is perfect als masterbedroom. Hier is voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. De tweede slaapkamer van circa 8 m² is ideaal als kinder-, hobby- of werkkamer. Ook hier is genoeg ruimte voor een bed, kast en bureau. De derde slaapkamer is eveneens circa 8 m² groot en biedt volop mogelijkheden. Denk aan een extra slaapkamer, thuiskantoor of zelfs een luxe walk-in closet. Alle slaapkamers zijn netjes afgewerkt met lichte wanden en een laminaatvloer in houtlook.

Badkamer. De moderne badkamer is voorzien van en inloopdouche, wastafelmeubel en spiegelkast en laat zich het beste omschrijven als: Praktisch ingericht en strak afgewerkt.

We blijven het zeggen. Een van de absolute blikvangers van dit appartement is het heerlijke privé dakterras op de bovenste verdieping. Hier geniet je in alle rust en privacy van een prachtig vrij uitzicht over de vijver van Emiclaer. Dankzij de zonnige ligging op het zuidwesten kun je hier vrijwel de hele middag en avond van de zon genieten. Of je nu rustig wakker wordt met een kop koffie, gezellig borrelt met vrienden of na een lange werkdag ontspant in de avondzon — hier ervaar je iedere dag een gevoel van vrijheid. Het dakterras biedt bovendien volop ruimte voor een comfortabele lounge- of tuinset, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.

Pluspunten + Woonoppervlakte van 91 m², bouwjaar 1991 + Energielabel B + Drie slaapkamers van goed formaat + Lift aanwezig in het complex + Zonnig dakterras op het zuidwesten met vrij uitzicht over de vijver van Emiclaer + Eigen berging op de begane grond + Grotendeels kunststof kozijnen + Gelegen midden in winkelcentrum Emiclaer + NS-station Amersfoort Schothorst op fietsafstand en binnen enkele minuten op de A1 en A28

Goed om te weten. In de koopovereenkomst wordt een gebruikelijke ouderdomsclausule opgenomen.

Spreekt deze woning je aan? Dan laten we je deze fijne plek graag zien. Wil je eerst meer informatie om te ontdekken of deze woning bij jouw situatie past? Neem gerust contact met ons op.

Bij Negenplus Makelaars geloven we dat niet alleen de woning belangrijk is, maar ook de omgeving waarin je woont. Daarom vertellen we je graag alles over de buurt, hotspots en het wonen in Kattenbroek en Emiclaer.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning bovenwoning
Bouwjaar 1991
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 1991
Woon oppervlakte 91
Inhoud woonhuis 302
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

GasCV Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Aan water Ja
Woontype Appartement
Dakterras Ja
Energielabel B
In overleg Ja
BouwjaarCV 2015
Bovenwoning Ja
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Vaillant Eigendom
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Vrij uitzicht Ja
Tuin kwaliteit Normaal
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
LeeftijdCV ketel 11
Aantal slaapkamers 3
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kenmerken

Algemeen

Soort woning bovenwoning
Bouwjaar 1991
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 1991
Woon oppervlakte 91
Inhoud woonhuis 302
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

GasCV Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Aan water Ja
Woontype Appartement
Dakterras Ja
Energielabel B
In overleg Ja
BouwjaarCV 2015
Bovenwoning Ja
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Vaillant Eigendom
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Vrij uitzicht Ja
Tuin kwaliteit Normaal
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
LeeftijdCV ketel 11
Aantal slaapkamers 3
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Kantoor Negenplus Makelaars Amersfoort