Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Vrijstaand recreëren tussen het groen en aan het water!

Vraagprijs € 350.000,- k.k.

Op een prachtige en rustige locatie op Vakantiepark De Wijde Aa staat deze vrijstaande recreatiewoning met een royale tuin rondom. Een heerlijke plek voor liefhebbers van natuur, water en buitenleven, waar u alle ruimte heeft om te ontspannen en te genieten van de rust.

Vakantiepark De Wijde Aa is gelegen in een waterrijke omgeving en vormt een ideale uitvalsbasis voor watersportliefhebbers. Het park ligt direct aan de Staande Mastroute, waardoor u vanaf hier eenvoudig richting onder andere het Braassemermeer, de Kagerplassen en de Westeinderplassen kunt varen. Op het park is tevens een eigen jachthaven aanwezig met mogelijkheden om een boot, sloep of zeilboot aan te leggen.

Ook wanneer u niet het water op gaat, is er volop gelegenheid om te genieten. Zo kunt u zwemmen in het open water en biedt het park diverse voorzieningen, waaronder een sportveld, tennisbaan, speelschuur en skelters. De groene opzet en rustige sfeer maken het bovendien een fijne plek om de drukte van alledag achter u te laten.

Ligging
Ondanks de rustige, groene ligging is de bereikbaarheid uitstekend. Vanuit Roelofarendsveen zijn steden als Leiden, Amsterdam en Den Haag via de A4 en A44 goed bereikbaar. Ook Schiphol bevindt zich op ongeveer 10 tot 15 minuten rijden.

Op korte afstand bevindt zich een bushalte aan de Alkemadelaan, met verbindingen richting onder andere Leiden en Schiphol. Daarmee biedt deze locatie een mooie combinatie van recreëren in een groene omgeving en een goede verbinding met de Randstad.

De woning is bereikbaar via de eigen oprit en komt uit in een ruime hal. Vanuit hier heeft u toegang tot de woonkamer, het toilet en een technische ruimte met de cv-installatie en aansluitingen voor de wasmachine en droger.

De woonkamer vormt het centrale hart van de woning en biedt ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eettafel. Dankzij de grote raampartijen valt er veel natuurlijk licht naar binnen en staat de woning in directe verbinding met de groene omgeving.

De open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en zorgt voor een prettige, open leefruimte. Via de schuifpui loopt u zo vanuit de woonkamer naar buiten, waar verschillende terrassen zorgen voor meerdere mogelijkheden om van de tuin te genieten.

Via de trap bereikt u de ruime overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier heeft u toegang tot het dakterras, een fijne extra buitenruimte waar u in alle rust van de omgeving kunt genieten.

Op deze verdieping bevindt zich daarnaast twee slaapkamers en een heerlijk ruime badkamer.

- Bouwjaar: 2003.
- Woonoppervlakte: ca. 80 m2.
- Parkeren op eigen terrein.
- De parkbijdrage voor de vereniging van eigenaren bedraagt circa € 165 per maand.
- Op het perceel rust een recht van erfpacht, waarvan de canon eeuwigdurend is afgekocht (geen extra canonkosten!) .
- Het park beschikt over diverse faciliteiten, zoals: boot- en fietsverhuur, speelterrein, tafeltennis in speelhal, tennisbaan (all weatherbaan), Jeu de
Boulesbaan, paard-/ponyrijden.
- Recreatieve bestemming.
- CV-Ketel 2003.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 2003
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 2003
Woon oppervlakte 80
Inhoud woonhuis 302
Aantal verdiepingen 2

Overige

Tuin Ja
Dak type Dwarskap
Hellend dak pannen
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Tuin kwaliteit Verzorgd
ADSL aansluiting Ja
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2003
Kabel aansluiting Ja
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 2003
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 2003
Woon oppervlakte 80
Inhoud woonhuis 302
Aantal verdiepingen 2

Overige

Tuin Ja
Dak type Dwarskap
Hellend dak pannen
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Tuin kwaliteit Verzorgd
ADSL aansluiting Ja
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2003
Kabel aansluiting Ja
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Goedhart Makelaars & Taxateurs