Uitstekend onderhouden 2-onder-1-kapwoning met slapen en baden op de begane grond, 3 slaapkamers, garage, ruime oprit en heerlijke tuin met overkapping. Gelegen in de geliefde wijk Maasveld in Tegelen.
Een woning die met je meegroeit. Dat is misschien wel de beste omschrijving van deze fraaie 2-onder-1-kapwoning. Dankzij de slaapkamer en badkamer op de begane grond is gelijkvloers wonen mogelijk, terwijl de verdieping nog twee slaapkamers en een extra ruimte biedt waar eenvoudig een tweede badkamer kan worden gerealiseerd. Daarmee is deze woning interessant voor senioren, mantelzorg én gezinnen.
De woning is bovendien uitstekend onderhouden en de afgelopen jaren op diverse punten gemoderniseerd. Zo is in 2024 een nieuwe keuken geplaatst en is de woning voorzien van airconditioning. In 2025 zijn 12 zonnepanelen geplaatst en in 2026 is de fraaie overkapping in de achtertuin gerealiseerd. De woning beschikt over energielabel A, volledig geïsoleerde gevels/dak/vloeren en hardhouten kozijnen met HR+ beglazing. Alle ramen zijn voorzien van rolluiken.
Begane grond
Via de ruime, volledig beklinkerde oprit bereik je de overdekte entree. De lichte hal geeft toegang tot de garderobe, toiletruimte, meterkast, trapopgang en woonkamer.
De royale woonkamer van circa 41 m² is heerlijk licht en beschikt aan de voorzijde over een ruime zithoek met erker. Een grote trapkast biedt praktische bergruimte. Aan de achterzijde bevindt zich het eetgedeelte, waarbij het grote glazen venster tot op vloerniveau zorgt voor een fijne verbinding met de tuin.
De keuken van circa 5,5 m² staat in directe verbinding met het eetgedeelte en is uitgevoerd in een moderne hoekopstelling. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven/magnetron, vaatwasser, koelkast en een natuurstenen werkblad. De in 2024 geplaatste keuken is daarmee helemaal van deze tijd.
Een airco-installatie uit 2024 zorgt op de gehele begane grond voor verkoeling én verwarming.
Vanuit de keuken is er toegang tot een ruim portaal van circa 7 m². Dit portaal vormt de verbinding tussen de woning, garage, badkamer, slaapkamer en achtertuin.
De badkamer is ruim 6 m², geheel betegeld en keurig onderhouden. De ruimte beschikt over een royale inloopdouche met thermostaatkraan, wastafel met ladenkast en spiegel, een separate handdoekenkast, designradiator en mechanische afzuiging.
De slaapkamer op de begane grond is circa 15 m² groot en beschikt over een raam met zicht op de tuin en een vaste kastenwand over de volledige breedte. Een fijne, ruime slaapkamer die uiteraard ook als werkkamer, hobbyruimte of andere leefruimte kan worden gebruikt.
De gehele begane grond is voorzien van een fraaie tegelvloer met natuursteenlook.
Eerste verdieping
De goed beloopbare trap leidt naar de lichte overloop. Dankzij het grote venster valt hier volop daglicht binnen.
Op deze verdieping bevinden zich twee slaapkamers van ieder circa 8,5 m². Beide kamers zijn praktisch ingedeeld en beschikken over veel lichtinval.
Daarnaast is er een tweede ruimte van circa 4 m² die momenteel in gebruik is als inloopkast. Hier is al rekening gehouden met de mogelijkheid om een tweede badkamer te realiseren: alle benodigde leidingen zijn tijdens de bouw al aangelegd. Een mooie mogelijkheid om de woning in de toekomst verder aan te passen aan de eigen woonwensen.
De CV-/technische ruimte biedt eveneens extra bergruimte en beschikt over aansluitingen voor de wasmachine en droger, de Nefit HR CV-opstelling en de WTW-installatie. Vanuit deze ruimte is tevens de bergzolder bereikbaar.
De gehele verdieping is voorzien van een Novilon vloer.
Bergzolder
Via een vlizotrap is de royale bergzolder van circa 37 m² bereikbaar. Een uitstekend geïsoleerde ruimte die verrassend veel extra bergruimte biedt.
Garage en oprit
De ruime, inpandig bereikbare garage van circa 20 m² is meer dan alleen een plek voor de auto. De garage heeft een hoog plafond, is geïsoleerd en voorzien van een nieuwe geïsoleerde toegangsdeur. De tegelvloer, vaste kastruimte en royale maatvoering maken de ruimte bovendien bijzonder praktisch.
De huidige bewoners hebben hier de wasmachine en droger geplaatst. De op maat gemaakte wasmachinekast en een lage vaste kastenwand blijven achter. Ook bevindt zich hier de omvormer van de zonnepanelen.
Voor de garage ligt een royale, volledig beklinkerde oprit die plaats biedt aan meerdere auto's.
Tuin
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk ingericht en biedt volop privacy. Direct aan de woning bevindt zich een fraaie overkapping van circa 11 m², gerealiseerd in 2026. Dankzij de glazen schuifpanelen kan deze ruimte volledig worden afgesloten en is hier gedurende een groot deel van het jaar heerlijk te verblijven.
Aan de achterzijde bevindt zich een border met beplanting en de tuin is volledig omheind.
Ligging
De woning ligt in de geliefde wijk Maasveld in Tegelen. Een prettige woonomgeving voor zowel gezinnen als mensen die op zoek zijn naar een rustige en comfortabele plek om langer zelfstandig te blijven wonen.
De rivier de Maas ligt op loopafstand, evenals een basisschool en het centrum van Tegelen met diverse voorzieningen. Het VieCuri Medisch Centrum is op korte fietsafstand gelegen. Ook de omliggende dorpen, Venlo en de belangrijkste uitvalswegen zijn goed bereikbaar.
Algemeen
* Bouwjaar 2004
* Woonoppervlakte circa 125 m²
* Overige inpandige ruimte circa 23 m²
* Externe bergruimte circa 13 m²
* Inhoud circa 619 m³
* Perceeloppervlakte 203 m²
* Energielabel A
* 12 zonnepanelen geplaatst in 2025
* Nieuwe moderne keuken uit 2024
* Airconditioning uit 2024, voor koelen én verwarmen
* Nieuwe overkapping met glazen schuifpanelen uit 2026
* Nefit HR CV-installatie, laatst onderhouden in 2026
* WTW-installatie
* Hardhouten kozijnen met HR+ glas
* Rolluiken rondom
* Volledig geïsoleerd
* Slaapkamer en badkamer op de begane grond
* Mogelijkheid voor een tweede badkamer op de verdieping
* Ruime garage en oprit voor meerdere auto's
Een uitstekend onderhouden woning met volop mogelijkheden en een indeling die klaar is voor de toekomst. Van gelijkvloers wonen tot gezinswoning.
Vraagprijs: € 500.000,- k.k.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Twee onder een kap | |
| Bouwjaar | 2004 | |
| Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 2004 | |
| Woon oppervlakte | 125 | |
| Inhoud woonhuis | 620 | |
| Aantal verdiepingen | 3 | |
Energie |
||
| Vloer isolatie | Ja | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| Garage | Ja | |
| Tuin voor | Ja | |
| Hellend dak | bitumineuze dakbedekking | |
| Perceel oppervlakte | 203 | |
| Tuin achter | Ja | |
| Dak isolatie | Ja | |
| CV ketel water | Ja | |
| Glas isolatie | Ja | |
| Muur isolatie | Ja | |
| Tuin kwaliteit | Verzorgd | |
| Garage inpandig | Ja | |
| ADSL aansluiting | Ja | |
| Kwaliteit object | Normaal | |
| LeeftijdCV ketel | 2012 | |
| Kabel aansluiting | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Ligging achtertuin oost | Ja | |
| Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
| Onderhoud buiten uitstekend | Ja | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Twee onder een kap | |
| Bouwjaar | 2004 | |
| Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 2004 | |
| Woon oppervlakte | 125 | |
| Inhoud woonhuis | 620 | |
| Aantal verdiepingen | 3 | |
Energie |
||
| Vloer isolatie | Ja | |
Overige |
||
| Tuin | Ja | |
| Garage | Ja | |
| Tuin voor | Ja | |
| Hellend dak | bitumineuze dakbedekking | |
| Perceel oppervlakte | 203 | |
| Tuin achter | Ja | |
| Dak isolatie | Ja | |
| CV ketel water | Ja | |
| Glas isolatie | Ja | |
| Muur isolatie | Ja | |
| Tuin kwaliteit | Verzorgd | |
| Garage inpandig | Ja | |
| ADSL aansluiting | Ja | |
| Kwaliteit object | Normaal | |
| LeeftijdCV ketel | 2012 | |
| Kabel aansluiting | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Ligging achtertuin oost | Ja | |
| Onderhoud binnen uitstekend | Ja | |
| Onderhoud buiten uitstekend | Ja | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: