Ruime, in 2019 volledig gerenoveerde, karakteristieke en sfeervolle BOVENWONING (101 m²), gelegen op de 1e en 2e verdieping in één van de mooiste straten in de populaire wijk Lombok.
Lombok staat bekend als een hippe en levendige wijk, die wordt gekenmerkt door mooie straten met karakteristieke en veelal royale, beneden- en bovenwoningen, gecombineerd met een diversiteit aan gezellige en trendy restaurantjes, cafés en terrasjes zoals Kleine Max, Café West, Koffie & Ik en Pizza Beppe. De Kanaalstraat met z'n vele winkeltjes is natuurlijk een ideale plek om je dagelijkse (verse) boodschappen te doen. Ook sta je in no-time in de oude binnenstad, Utrecht CS of loop je naar bijvoorbeeld het Majellapark, Park Oog in Al of de Leidse Kade met het monumentale Rijksmunt gebouw. Er zijn plenty openbaar vervoer-aansluitingen (bus en trein) en ook de uitvalswegen naar de A2, A12, A27 en A28 zijn goed bereikbaar. In de straat is redelijk parkeergelegenheid (parkeervergunning) aanwezig.,
Indeling Begane grond - entree met meterkast en trapopgang.
Eerste verdieping - overloop met trapopgang; - moderne toiletruimte met een hangend closet en fonteintje; - L-vormige en ruim 10 meter lange en vooral lichte woonkamer (36m²) met dubbele deuren naar het balkon aan de achterzijde; - moderne, half open keuken (hoekopstelling) met voldoende kastruimte en Pelgrim inbouwapparatuur; - ingebouwd zijn een 4-pits gaskookplaat, vlakscherm-afzuigkap, combimagnetron, vaatwasmachine en een koelkast met vriesvak; - op de overloop, in de woonkamer en de keuken liggen laminaatvloeren.
Tweede verdieping - overloop; - moderne en ruime badkamer met inloopdouche, wastafel, hangend closet en een handdoekradiator; - aparte was- en stookruimte met de opstelplaats(en) voor de combiketel, de wasmachine, de wasdroger en de MV-unit; - 3 slaapkamers, waarvan 1 met een kleine dakkapel; - op de overloop en in de slaapkamers liggen laminaatvloeren.
Bijzonderheden - de woning is volledig gerenoveerd met behoud van een aantal karakteristieke details (2019); - tijdens de renovatie is alle aangetroffen asbest verwijderd; - platte dakbedekking vervangen met gebruikmaking van duurzame Sarnafil dakbedekking (circa 2016); - dak van binnenuit geïsoleerd; - voorzien van houten kozijnen, ramen en deuren met dubbele en/of HR++ beglazing; - moderne groepenkast; - glasvezelaansluiting en LAN-aansluitingen in alle kamers aanwezig; - alle wanden gestuukt; - keuken, toilet en badkamer vernieuwd (2019); - binnen- en buitenschilderwerk in goede staat; - de Vereniging van Eigenaren is onlangs opgericht en bestaat uit 2 leden; - de KvK-inschrijving is nog in behandeling; - de servicekosten bedragen € 75,00 per maand; - gezamenlijke opstalverzekering en een MJOP zijn aanwezig; - het beheer van de V.v.E. geschiedt in eigen beheer; - vraag de makelaar om een toelichting op het functioneren van de V.v.E.; - in 2025 heeft een onafhankelijke bouwkundige keuring plaatsgevonden van het gehele pand (53 en 53bs); dit rapport is ter inzage; - zeer goede staat van onderhoud; - mogelijkheid tot eventuele realisatie van een dakterras (uiteraard afhankelijk van benodigde toestemming en vergunningen); - instapklare woning waar het heerlijk thuiskomen is! - betaald parkeren of met een parkeervergunning (een 2e vergunning behoort tot de mogelijkheden); - gunstige ligging ten opzichte van het centrum en het Centraal Station; - bijzonder prettige en zeer gewilde woonomgeving; - uitstekend voorzieningenniveau (winkels, openbaar vervoer, enz.). Kengetallen Bouwjaar: 1904 Kadastrale gegevens: Catharijne, C 8504 A-2 Perceeloppervlak: n.v.t. Eigen grond of erfpacht: eigen grond Gebruiksoppervlakte wonen: 101 m² Overige inpandige ruimte: 0 m² Gebouw-gebonden buitenruimte: 7 m² Externe bergruimte: 0 m² Inhoud: 336 m³ Aantal kamers: 5 Woonkamer: 36 m² Keuken: 5,1 m² Slaapkamer 1 - 2e verdieping: 12 m² Slaapkamer 2 - 2e verdieping: 11 m² Slaapkamer 3 - 2e verdieping: 8,4 m² Badkamer 2e verdieping: 5,6 m² Merk en bouwjaar verwarmingsketel: Remeha combiketel (2018) Warm tapwater: via de combiketel Isolerende beglazing: ja Zonnepanelen: nee Energielabel: definitief energielabel B (geldig tot 10-04-2035) Staat van onderhoud binnen: goed Staat van onderhoud buiten: goed Publiekrechtelijke beperkingen: er zijn geen WKPB-beperkingen bekend
De koopovereenkomst zal worden gesloten op basis van de NVM koopakte appartementsrecht, waarin onder meer (indien van toepassing) een asbest- en een ouderdomsclausule zullen worden opgenomen. De tekst van de NVM-koopovereenkomst, alsmede de extra clausules, zijn op verzoek beschikbaar; De woning is gemeten door een externe partij conform de branche-brede meetinstructie (BBMI). Een meetrapport is beschikbaar; De verkoop geschiedt onder voorbehoud van gunning.
Aanvaarding: in overleg.
BEZICHTIGINGEN - interesse in deze woning? GRAAG ONTVANGEN WIJ UW BEZICHTIGINGSAANVRAAG VIA FUNDA. - of schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar behartigt uw belangen en kan u tijd, geld en zorgen besparen. U vindt een NVM-aankoopmakelaar op Funda.
Deze aanmelding is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Prijswijzigingen en/of drukfouten voorbehouden.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | bovenwoning | |
| Bouwjaar | 1904 | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1904 | |
| Woon oppervlakte | 101 | |
| Inhoud woonhuis | 336 | |
| Aantal verdiepingen | 3 | |
Buurt |
||
| Woonwijk | Ja | |
Overige |
||
| GasCV | Ja | |
| Balkon | Ja | |
| Dak type | Samengesteld Dak | |
| Dakraam | Ja | |
| Woontype | Appartement | |
| Energielabel | B | |
| In overleg | Ja | |
| BouwjaarCV | 2018 | |
| Hellend dak | Pannen, bitumineuze Dakbedekking | |
| Bovenwoning | Ja | |
| TypeCV ketel | Remeha Eigendom | |
| CV ketel water | Ja | |
| Dak opmerking | Dak materiaal: Pannen, bitumineuze Dakbedekking | |
| Oppervlakte woonkamer | 36 | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Aantal toiletten | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| LeeftijdCV ketel | 8 | |
| Beschutte ligging | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Onderhoud binnen goed | Ja | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
| Verwarming opmerking | Cv Ketel | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
| Onderhoud binnen opmerking | Goed | |
| Onderhoud buiten opmerking | Goed | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | bovenwoning | |
| Bouwjaar | 1904 | |
| Aantal kamers | 4 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1904 | |
| Woon oppervlakte | 101 | |
| Inhoud woonhuis | 336 | |
| Aantal verdiepingen | 3 | |
Buurt |
||
| Woonwijk | Ja | |
Overige |
||
| GasCV | Ja | |
| Balkon | Ja | |
| Dak type | Samengesteld Dak | |
| Dakraam | Ja | |
| Woontype | Appartement | |
| Energielabel | B | |
| In overleg | Ja | |
| BouwjaarCV | 2018 | |
| Hellend dak | Pannen, bitumineuze Dakbedekking | |
| Bovenwoning | Ja | |
| TypeCV ketel | Remeha Eigendom | |
| CV ketel water | Ja | |
| Dak opmerking | Dak materiaal: Pannen, bitumineuze Dakbedekking | |
| Oppervlakte woonkamer | 36 | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Aantal toiletten | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| LeeftijdCV ketel | 8 | |
| Beschutte ligging | Ja | |
| Aantal slaapkamers | 3 | |
| Onderhoud binnen goed | Ja | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
| Verwarming opmerking | Cv Ketel | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
| Onderhoud binnen opmerking | Goed | |
| Onderhoud buiten opmerking | Goed | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: