Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

AUTHENTIEKE CHARME EN MODERN WOONCOMFORT: Dit karakteristieke pand uit 1922 combineert zijn oorspronkelijke uitstraling met hedendaags wooncomfort. De woning aan de Willebrordusstraat 133 B 01 is in 2019 onderdeel geweest van een grootschalige renovatie, waarbij onder meer het complex is opgehoogd, het dak is vernieuwd en veel aandacht is besteed aan hoogwaardige isolatie. Het resultaat is een comfortabel en energiezuinig 3-kamerappartement met energielabel A gelegen op de eerste verdieping.

Niet alleen aan de buitenzijde is veel vernieuwd, ook het interieur is volledig gemoderniseerd. De royale doorzonwoonkamer profiteert van veel natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen en beschikt over een eigentijdse open keuken met diverse inbouwapparatuur. De badkamer en het toilet zijn in dezelfde moderne stijl uitgevoerd en stralen een frisse uitstraling uit. Daarnaast is de gehele woning strak afgewerkt met stucwerk en voorzien van een sfeervolle laminaatvloer die door alle vertrekken doorloopt. Alle kunststof kozijnen zijn uitgerust met HR++-glas en de woning beschikt over centrale verwarming via een eigen C.V.-combiketel én vloerverwarming. Kortom: een instapklaar appartement waar u direct kunt genieten van comfortabel wonen.

Het Liskwartier is een karakteristieke en geliefde wijk, bekend om haar statige lanen, sfeervolle singels en authentieke gevels. Op korte loopafstand bevinden zich diverse gezellige straten met een gevarieerd aanbod aan trendy winkels en populaire horecagelegenheden. Alle dagelijkse voorzieningen zijn binnen handbereik. Ook recreatiegebieden zoals het Kralingse Bos en de Kralingse Plas liggen in de directe omgeving en bieden volop mogelijkheden voor ontspanning en sportieve activiteiten. Daarnaast is de ligging zeer gunstig ten opzichte van de uitvalswegen (A13 en A20) en het openbaar vervoer. Het stadscentrum en Rotterdam Centraal Station zijn bovendien binnen circa tien minuten fietsen eenvoudig bereikbaar.

De foto's vertellen veel, maar een bezichtiging vertelt het hele verhaal. Maak snel een afspraak.

Indeling:

* Woningentree op de begane grond met gedeelde, verzorgde trapopgang naar de bovenwoningen.

Woningentree op de eerste verdieping: * Hal voorzien van een laminaatvloer, gestucte wanden en plafond, toegang tot de verschillende vertrekken en een deur naar het balkon.  * Balkon aan de achterzijde, gelegen op het noordwesten. * Toiletruimte voorzien van een wandcloset en lichte betegeling. * Doorzon woonkamer voorzien van laminaatvloer, gestucte wanden en plafond en open woonkeuken. * Keuken voorzien van moderne inbouwkeuken met diverse inbouwapparatuur: inductiekookplaat, schouw afzuigkap, combimagnetron, koelkast met vriesvak en vaatwasmachine. * Badkamer geheel licht betegeld, met een douchecabine, fraai wastafelmeubel, elektrische designradiator en wasmachine-aansluiting. * Slaapkamer I aan de voorzijde van de woning voorzien van laminaatvloer, gestucte wand- en plafondafwerking en meterkast. * Slaap-/werkkamer II aan de achterzijde van de woning voorzien van laminaatvloer, gestucte wand- en plafondafwerking en een vaste kast met de C.V.-combiketel.

Algemeen:

* Eigen grond. * Energielabel A, geldig tot 16 januari 2030. * De wijk Liskwartier valt NIET onder de opkoopbescherming. Zie voor meer informatie de website van de Gemeente Rotterdam > opkoopbescherming.  * Tijdens een complete renovatie in 2019 is het complex optgetopt waarbij een extra verdieping is gerealiseerd. Gelijktijdig zijn het dak en de gevels geïsoleerd. Naast de opgetopte verdieping zijn de overige daken in 2023 vernieuwd.  * De gevels zijn indertijd gereinigd met hogedruk (voorgevel 2007, achtergevel 2010), inclusief nieuw voegen en glasvlies tegen vocht. * De woning is voorzien van kunststof raamkozijnen met HR++ beglazing. * De hele woning is voorzien van vloerverwarming.  * Centrale verwarming en warmwatervoorziening middels combiketel (Intergas, 2011) * Voor een indicatie van de maatvoering verwijzen wij naar de plattegrond. * De notariële overdracht dient plaats te vinden bij een door verkoper vastgestelde projectnotaris, Van Gastel Notarissen. * De getoonde foto's van het interieur betreffen impressies van een vergelijkbare woning. * Gezien het bouwjaar van de woning wordt er in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule opgenomen en een artikel dat verband houd met het feit dat de woning een voormalige huurwoning betreft. 

Gebruiksoppervlakten en inhoud:

* Wonen ca. 57 m² * Gebouwgebonden buitenruimte ca. 5 m² * Inhoud ca. 181 m³

Bijdrage V.v.E.         : € 52,55,- per maand Bouwjaar woning     : 1922 Oplevering              : In onderling overleg

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning portiekflat
Bouwjaar 1922
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1922
Woon oppervlakte 57
Inhoud woonhuis 181
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

GasCV Ja
Balkon Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Energielabel A
In overleg Ja
BouwjaarCV 2011
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Intergas Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 18
Portiekwoning Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
LeeftijdCV ketel 15
Beschutte ligging Ja
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kenmerken

Algemeen

Soort woning portiekflat
Bouwjaar 1922
Aantal kamers 3

Woningdetails

Bouwjaar 1922
Woon oppervlakte 57
Inhoud woonhuis 181
Aantal verdiepingen 1

Buurt

Woonwijk Ja
Aan rustige weg Ja

Overige

GasCV Ja
Balkon Ja
Dak type Plat Dak
Plat dak Ja
Woontype Appartement
Energielabel A
In overleg Ja
BouwjaarCV 2011
Hellend dak Bitumineuze Dakbedekking
Dak isolatie Ja
TypeCV ketel Intergas Eigendom
CV ketel water Ja
Dak opmerking Dak materiaal: Bitumineuze Dakbedekking
Muur isolatie Ja
Oppervlakte woonkamer 18
Portiekwoning Ja
Aantal badkamers 1
Aantal toiletten 1
Bijgebouw schuur Anders
LeeftijdCV ketel 15
Beschutte ligging Ja
Aantal slaapkamers 2
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja
Verwarming opmerking Cv Ketel
Aanvaarding opmerking Aanvaarding in overleg
Onderhoud binnen opmerking Goed
Onderhoud buiten opmerking Goed

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

Zuidstad Makelaars